Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 19

Tema: Prshndetje

 1. #1
  i/e regjistruar Maska e amlik
  Antarsuar
  07-08-2023
  Vendndodhja
  Gjermania
  Postime
  9

  Prshndetje

  Un jam amlik.

  Un jam 19 vje dhe jetoj n Gjermani. Un kam qen shum i interesuar pr krkimet gjenealogjike gjat viteve t fundit dhe kam arritur n shum prfundime. Un iu bashkua ktij forumi pr t ditur m shum dhe pr t kontaktuar m shum me trashgimin time shqiptare. Un gjithashtu do t doja t msoja shqip dhe mendoj se ndrveprimi me t tjert dhe prdorimi i gjuhs do t m ndihmonte pr ta br kt.

  Jam shum krenar pr gjakun tim shqiptar, pasi paraardhsit e mi u internuan n Turqi dhe u dbuan nga shtpit e tyre. Msova pr t gjitha kto gjra kur hulumtoja pemn time familjare. sht turp q babai im ka ndrruar jet tashm. Do t kisha dashur t'i tregoja pr kt. Ai kurr nuk i dinte rrnjt e tij dhe un zgjidha nj mister familjar.

  Shpresoj se ky postim ju ka dhn nj pasqyr se kush jam un.

  Zoti ju bekofte te gjitheve ❤

 2. 5 antart m posht falenderuan amlik pr mendimin e shprehur n kt postim:

  AdmiraL (15-08-2023),Albo (09-08-2023),Lulke (26-09-2023),Neteorm (09-08-2023),pranvera bica (30-09-2023)

 3. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,327
  Postimet n Bllog
  7

  Pr: Prshndetje

  Miresevjen ne forum amlik, ke ardhur ne forumin e duhur per te gjithe kerkimet e tua.

  Uroj gjithe te mirat.

 4. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  amlik (09-08-2023)

 5. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,351
  Postimet n Bllog
  17

  Pr: Prshndetje

  Miresevjen ne forum,

  Vetem 19 vjear dhe je duke krkuar rrnjt e tua shqiptare? Zoti t ka bekuar me nj urtsi q as burrat n moshn e flokve t bardha nuk e kan. Uroj q t zbulosh prgjigjet e t gjitha pyetjeve q ke n lidhje me historikun e familjes tuaj. Ku i dihet, mbase rivendos lidhje edhe me pjestar t familjes tuaj n Shqipri me t cilt ke lidhje gjaku. Forumi shqiptar sht hapur dhe vazhdon t ekzistoj n Internet pr t rinj si ty q vlersojn trashgimin e traditn shqiptare dhe duan ta ruajn e trashgojn nga brezi n brez.

  Nse e frekuenton forumin shqiptar prdit duke lexuar dhe duke shkruajtur (edhe me ndihmn e prkthyesve n linj), t garantoj un q brenda 1 muaji do lexosh rrjedhshm e do kuptosh e brenda 3 muajsh do ta flassh gjuhn shqipe. Pas lufts n Kosov n vitin 1999, 2 milion shqiptar nga Kosova dhe qindra mijra t tjer t lindur n Perndim msuan shqip dhe perfeksionuan gjuhn e tyre shqipe duke marr pjes n forumin shqiptar prdit. Esht nj nga kontributet m t mdha t forumit shqiptar n kto 20 vjet q ka qen n linj.

  Esht e vshtir pr ne shqiptart sot t ndihemi krenar kur shqiptart po e braktisin Shqiprin n mas duke emigruar jasht vendit. Shembulli yt dhe postimi yt i jep zemrs sime shpres.

  Zoti t bekoft!

  Albo

 6. 3 antart m posht falenderuan Albo pr mendimin e shprehur n kt postim:

  amlik (10-08-2023),Neteorm (10-08-2023),pranvera bica (30-09-2023)

 7. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,929

  Pr: Prshndetje

  Citim Postuar m par nga amlik Lexo Postimin
  Un jam amlik.

  Un jam 19 vje dhe jetoj n Gjermani. Un kam qen shum i interesuar pr krkimet gjenealogjike gjat viteve t fundit dhe kam arritur n shum prfundime. Un iu bashkua ktij forumi pr t ditur m shum dhe pr t kontaktuar m shum me trashgimin time shqiptare. Un gjithashtu do t doja t msoja shqip dhe mendoj se ndrveprimi me t tjert dhe prdorimi i gjuhs do t m ndihmonte pr ta br kt.

  Jam shum krenar pr gjakun tim shqiptar, pasi paraardhsit e mi u internuan n Turqi dhe u dbuan nga shtpit e tyre. Msova pr t gjitha kto gjra kur hulumtoja pemn time familjare. sht turp q babai im ka ndrruar jet tashm. Do t kisha dashur t'i tregoja pr kt. Ai kurr nuk i dinte rrnjt e tij dhe un zgjidha nj mister familjar.

  Shpresoj se ky postim ju ka dhn nj pasqyr se kush jam un.

  Zoti ju bekofte te gjitheve ❤
  Mire se erdhe ne forumin shqiptar

 8. Anetart m posht kan falenderuar ATMAN pr postimin:

  amlik (13-08-2023)

 9. #5
  Moderator Maska e AdmiraL
  Antarsuar
  25-05-2004
  Vendndodhja
  Rheinfelden - Baden-Wrttemberg
  Postime
  759

  Pr: Prshndetje

  Pershendetje,

  Mire se erdhe, kaloni sa me mire mes nesh.

  Jeni ne vendin e duhur, pasi ketu jo vetem Shqip qe meson, por do te mesosh cdo gje rreth popullit Shqiptar pa dallim. Thjesht vetem kushoja pak kohe dhe forumit dhe meson gjera saqe nuk te duhet asnje vend tjeter qe te mesosh.

  Viel Spa mit uns..
  Forca MILAN - is Champion and only Champion!

 10. Anetart m posht kan falenderuar AdmiraL pr postimin:

  amlik (22-08-2023)

 11. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-10-2013
  Postime
  5

  Pr: Prshndetje

  Citim Postuar m par nga Albo Lexo Postimin

  Pas lufts n Kosov n vitin 1999, 2 milion shqiptar nga Kosova dhe qindra mijra t tjer t lindur n Perndim msuan shqip dhe perfeksionuan gjuhn e tyre shqipe duke marr pjes n forumin shqiptar prdit. Esht nj nga kontributet m t mdha t forumit shqiptar n kto 20 vjet q ka qen n linj.

  Albo
  Kjo nuk eshte shume e vertete, po jemi mesu me lexu keso pasaktesira nga ti o Albo. Po pse more njeri e ekzagjeron keshtu, Shqiptaret e Kosoves flasin shqip, me shqip se ti dhe shumica ketu.2 milione shqiptare te Kosoves thote e kane mesu shqipen ne forumin shqiptar. Hajde mendje hajde.

  Ti nese ke per qellim ta promovosh forumin, i cili ka pesuar renie te dukshme, kjo nuk eshte menyra ma e mire, se eshte 100% e pasakte. Kete e di edhe femija ne djep.

 12. #7
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,351
  Postimet n Bllog
  17

  Pr: Prshndetje

  Citim Postuar m par nga Lisiani Lexo Postimin
  Kjo nuk eshte shume e vertete, po jemi mesu me lexu keso pasaktesira nga ti o Albo. Po pse more njeri e ekzagjeron keshtu, Shqiptaret e Kosoves flasin shqip, me shqip se ti dhe shumica ketu.2 milione shqiptare te Kosoves thote e kane mesu shqipen ne forumin shqiptar. Hajde mendje hajde.

  Ti nese ke per qellim ta promovosh forumin, i cili ka pesuar renie te dukshme, kjo nuk eshte menyra ma e mire, se eshte 100% e pasakte. Kete e di edhe femija ne djep.
  A e di pse forumi shqiptar ishte aq popullor dhe i frekuentuar ne fillimet e viteve 2000 n Internet? Pasi ishte komuniteti i par i hapur n Internet n gjuhn shqipe. Pr shqiptart nga mbar bota t komunikojn me njri-tjetrin n gjuhn e tyre. Kish faqe plot pr Shqiprin n Internet, por t gjitha ishin n gjuh t huaj, anglisht, dhe t gjitha prpiqeshin t prezantonin Shqiprin e shqiptart n botn jo-shqipfolse. Dhe ja tek del nj faqe modeste q mbledh shqiptart n mbar botn dhe u thot: hajdeni diskutoni me njri-tjetrin n gjuhn shqipe t gjitha problemet e jets suaj.

  N vite, kam marr personalisht plot mesazhe nga antart e vizitort e forumit ku kan shprehur falenderimin dhe mirnjohjen e tyre pr punn time me forumin. Dhe gati t gjith m falenderonin pr dy gjra: 1) ndihma me perfeksionimin dhe pasurimin e fjalorit t tyre shqip (shumica jetojn n vende si Zvicr e Gjermani) 2) sht knaqsi e veant t diskutosh e msosh nga shqiptar q jetojn n t gjitha trevat shqiptare dhe n mbar botn. Kjo e dyta ishte mnyra e tyre pr t thn se kan nj vetdije kombtare m t gjer e m t thell se ajo q trashguan nga tradita familjare.

  Albo nuk promovon forume. Albo promovon t vrtetn! Dhe filozofi i vjetr Platon ka thn: "Asnj njeri nuk urrehet m shum se sa ai q thot t vrtetn!"

  Albo
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 17-08-2023 m 22:30

 13. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  pranvera bica (30-09-2023)

 14. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,205

  Pr: Prshndetje

  Mir se vjen n Forum amlik ! Nj rrugtim t mbar e t bukur !

  sht emocionues kthimi tek rrnjt e tua, origjina e t parve dhe rrugtimi i tyre ! Suksese n msimin e perfeksionimin e Shqipes !


  Zoti t bekoft dhe ty !

 15. Anetart m posht kan falenderuar sirena_adria pr postimin:

  amlik (22-08-2023)

 16. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-10-2013
  Postime
  5

  Pr: Prshndetje

  Citim Postuar m par nga Albo Lexo Postimin
  A e di pse forumi shqiptar ishte aq popullor dhe i frekuentuar ne fillimet e viteve 2000 n Internet? Pasi ishte komuniteti i par i hapur n Internet n gjuhn shqipe. Pr shqiptart nga mbar bota t komunikojn me njri-tjetrin n gjuhn e tyre. Kish faqe plot pr Shqiprin n Internet, por t gjitha ishin n gjuh t huaj, anglisht, dhe t gjitha prpiqeshin t prezantonin Shqiprin e shqiptart n botn jo-shqipfolse. Dhe ja tek del nj faqe modeste q mbledh shqiptart n mbar botn dhe u thot: hajdeni diskutoni me njri-tjetrin n gjuhn shqipe t gjitha problemet e jets suaj.

  N vite, kam marr personalisht plot mesazhe nga antart e vizitort e forumit ku kan shprehur falenderimin dhe mirnjohjen e tyre pr punn time me forumin. Dhe gati t gjith m falenderonin pr dy gjra: 1) ndihma me perfeksionimin dhe pasurimin e fjalorit t tyre shqip (shumica jetojn n vende si Zvicr e Gjermani) 2) sht knaqsi e veant t diskutosh e msosh nga shqiptar q jetojn n t gjitha trevat shqiptare dhe n mbar botn. Kjo e dyta ishte mnyra e tyre pr t thn se kan nj vetdije kombtare m t gjer e m t thell se ajo q trashguan nga tradita familjare.

  Albo nuk promovon forume. Albo promovon t vrtetn! Dhe filozofi i vjetr Platon ka thn: "Asnj njeri nuk urrehet m shum se sa ai q thot t vrtetn!"

  Albo

  Te verteten e gjymte. Nuk te urrej une ty Albo,e sidomos nese e flet te verteten, po ajo nuk ke e vertete. Nuk do te thote qe urrehesh kur tjeret nuk pajtohen me ty. Po ti gjithmone ke vuajtur nga deliri i madheshtise. Sidoqofte hyra vetem per korrigjim se mi vrau syte ajo fjali apo gjysem fjali. E vertete qe ky forum ka qene si pike bashkimi per shqiptaret,nga diaspora e trojet shqiptare, ka sherbyer edhe si burim i informacionit dhe dijes per shume njerez, por kur njeriut i rritet mendja, mund te ndryshojne gjerat, per negativisht fatkeqesisht ndonjehere. Gjakovaret te nemin/mallkojne keshtu "Hajt bace tu rrit mendja"

 17. #10

  Pr: Prshndetje

  Citim Postuar m par nga Lisiani Lexo Postimin
  Te verteten e gjymte. Nuk te urrej une ty Albo,e sidomos nese e flet te verteten, po ajo nuk ke e vertete. Nuk do te thote qe urrehesh kur tjeret nuk pajtohen me ty. Po ti gjithmone ke vuajtur nga deliri i madheshtise. Sidoqofte hyra vetem per korrigjim se mi vrau syte ajo fjali apo gjysem fjali. E vertete qe ky forum ka qene si pike bashkimi per shqiptaret,nga diaspora e trojet shqiptare, ka sherbyer edhe si burim i informacionit dhe dijes per shume njerez, por kur njeriut i rritet mendja, mund te ndryshojne gjerat, per negativisht fatkeqesisht ndonjehere. Gjakovaret te nemin/mallkojne keshtu "Hajt bace tu rrit mendja"
  ti i paske thn t gjitha:
  un po shotj vetm kt, nse sht dikush q e ke shkatrruar kt forum, sht pikrisht ky ... dhe ka br mkat t pafalshm se ka shkatrruar dicka me vlera.
  e sheh, sot , kur hyn n kt forum t vie t qash si sht katandisur.
  Haram t qoft Albo.

  PS. Por mos harro edhe forumet tjera hic m mir nuk jan.
  gjithandej stafi sht katastrof, sic e the edhe ti vuajn nga deliri i madhshtis.
  Paramendo sikur kta t kishin dicka m t madhe n dor!!!
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 18. Anetart m posht kan falenderuar projekti21_dk pr postimin:

  pranvera bica (30-09-2023)

 19. #11
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,327
  Postimet n Bllog
  7

  Pr: Prshndetje

  Citim Postuar m par nga projekti21_dk Lexo Postimin
  ti i paske thn t gjitha:
  un po shotj vetm kt, nse sht dikush q e ke shkatrruar kt forum, sht pikrisht ky ... dhe ka br mkat t pafalshm se ka shkatrruar dicka me vlera.
  e sheh, sot , kur hyn n kt forum t vie t qash si sht katandisur.
  Haram t qoft Albo.

  PS. Por mos harro edhe forumet tjera hic m mir nuk jan.
  gjithandej stafi sht katastrof, sic e the edhe ti vuajn nga deliri i madhshtis.
  Paramendo sikur kta t kishin dicka m t madhe n dor!!!
  Mqse kt forum e ka prishur Albo, kisha disa pyetje po forumet e tjera q sapo vijn e shuhen dalngadal e ka fajin po Albo?!

  N eksperiencn time, kur dicka nuk shkon mir faktort jan t shumt nj ndr ata jan rrjetet sociale ku i kan zhvarrosur forumet dhe humbin rndsin e tyre.

 20. #12
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,679

  Pr: Prshndetje

  Shume kohe pa hyr ne kte forum mendova se nuk ekziston me ne fakt .
  Mire se erdhe ti djaloshi nga Gjermania .


  Sa per aktivitetin dy faqe ekzistojn akoma pervec kesaj . Duket sikurse i ka ren vlera forumeve e Eshte per te ardhur keq .


  Po perfitoj te pershendes mikun tim @Serafim jam qe jam .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 21. 2 antart m posht falenderuan Lulke pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Neteorm (26-09-2023),SERAFIM DILO (26-09-2023)

 22. #13

  Pr: Prshndetje

  Pershendetje Lulke,na mori malli shpresoj te jesh e t'ja kalosh sa me mire.

  Dikur forumet ishin si qyteti,sot jane kthyer ne fshatra per pleq. Kur shkruan ne forum ke kohe te pish kafen,te shofesh filxhanin edhe te rutollosh tespiet po i pate....sepse ato qe shkruan i lexon po prap vete,me pak fjal ose flet me veten ose i pergjigjesh po prap vetes.

  Edhe njehere te pershendes dhe mu be qejfi per pershendetjen.

  Emri: 1199.jpg

Shikime: 247

Madhsia: 21.4 KB
  Ndryshuar pr her t fundit nga SERAFIM DILO : 26-09-2023 m 14:45

 23. 2 antart m posht falenderuan SERAFIM DILO pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Lulke (09-01-2024),Neteorm (27-09-2023)

 24. #14
  Restaurator Orbis Maska e Baptist
  Antarsuar
  20-11-2004
  Postime
  8,690

  Pr: Prshndetje

  Kurre ne jete nuk kam perjetuar te me quajne [ dmth akuzojne per ] "mendjemadh" njerezit modest te perulur e qe ia dijne turrin vetes, perkundrazi kete e bejne dhe kane bere vetem njerezit qe kane pasur nje mbivlersim skandaloz vetes, njerez me ambicje e aspirata pertej cdo estimacioni te aftesise te tyre te lindura e te rritura, njerez tipik fodull dhe bosh e shterpe per nga vlerat njerzore shoqerore apo ruana zot qytetare.

  Kjo besojme u sqarua.

  U hap si teme shpotije ceshtja e vyshjkes e venitjes se formumit gjegjes, dhe pergjithesisht kultures forumore - e cila per shkaqet e sapocekura dhe per shkaqet qe do te cekim me tani ne vazhdim - por edhe e forumeve tjera te cilat kurre nuk arriten te zhvillohen e te rriten sa forumi i pare, ka bere qe ne sot te mos kemi nje Forum te zhvilluar, te pjekur dhe te konsoliduar te Mendimit Shqiptar.

  Mbaj mend si para 100 vitesh kur forumet sapo ishin shpikur nga bota angofone ( dhe se kjo gje nuk kishte ndodhur ne te egren por ne menyre procedurale ne menyre te civilizuar e te paraplanifikuar ) te cilet duke parashikuar sjelljet njerzore dhe duke parashkurar rregullore te cilat parandalojne devijime qe mund te behen shkak i prishjes se natyres se lire dhe te ndershme te komunikimit apo shkembimit te qendrimeve, botkuptimeve, ideve dhe dijes mes pjesmarresve aktiv dhe lexuesve pasiv te permbajtjeve te gjeneruara, te investuara, e deponuara te forumit.

  Nje nder rregullat e para qe kam lexuar, dmth me te rendesishme dhe kretesisht ne krye te rregullores [ qe si duket atehere ka qene standard i perpiluar nga njerez profesional te fushes se sociologise dhe bihejviorizmit dhe komunikimit interpersonal ] sepse 2-3 forume qe i kam vizituar mbase edhe regjistruar ne ate kohe aplikonin te njejten rregullore - me nje fjale kisha lexuar vetem 3-4 paragrafet e para ku thuhej dhe do te mundohem te parafrazoj thelbin e asaj qe i ipnin rendesine primare.

  Ndalohet:
  1. Bashkimi ne grupe. ( Krijimi i bandave forumore ).
  2. Sulmet e organizuara apo grupore ndaj nje individi, do marrin denimin maksimal.
  [ une u pata perjashtuar vetem se kritikova nje klijent qe e kishin kritikuar edhe 2-3 clinte tjere me heret, i dyshuar si komplotist ]
  3. Diskutimi i personave ne teme [thread] si dhe cdo gje me natyre ad hominem eshte thyerje e rende e rregullores.

  Si perfundim dhe pa u zjgartur ne studimin e rreulave tjera qe dalin vetvetiu nga parimet e civilitetit virutal ne menyre te detajuar e shkencore do i pres drute shkurt :: Ajo qe i ka ca kurrizin enes mbajtese te ketij forumi [ ashtu sikunder edhe tjereve me vone] eshte mungesa e plote e parimeve civile te rregullave te me siperme.

  Ne vend se te ecet ne pajtim me 'biologjine' e rregullave natyrore qe kerkojne proceset e formesimit natyral, zhvillimit dhe vitalizimit te forumit perbrenda civilitetit virtual, perkundrazi - jane lejuar dhe perdorur grupet me nderlidhje private per te hypur njerez te tyre [korruptuar etikisht dhe moralisht ] ne shkallen e hiererkise moderatore dhe udheheqese te forumit gjegjes. Duke krijuar keshtu kushe krejtesisht artificiale dhe te panevojshme, te rritjes se tumoreve dhe krijimit te interesave te panatyrshme e malinje perbrenda popullates ekzistuese.

  Grupet e forta konspirative kane pasur supermoderatoret e tyre prerezentativ si dhe jo rralle edhe nje grusht moderatoresh te rangut II e III. Me te cilet bashkarisht kane ber lufte te hapur ndaj popullates se sinqerte e te civilizuar kibernetike, duke i bulizuar vazhdimisht duke i ofenduar fshire postimet vjedhur permbajtja origjinale perjashtuar; nderkohe tema te posacme me ate permbajte "per t'i rritur namin vetes", nja dy a tre konspirator te grupit. ekmr.

  Keshtu, nga nje medium komunikmi forumi u shnderrua ne mejdan bandash qe bashkerisht u hanin mishte popullates qytetare se painkuadruar ne krim. Deri sa u sos burimi. Dhe si perfundim: Ra Bizanti, jo me s'po bie nje forum i nje populli kaq te varfer dhe te vogel... Ne numer!

  { !Qenka bere vone... }
  Aeneas Dardanus
  Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

 25. Anetart m posht kan falenderuar Baptist pr postimin:

  Lisiani (04-10-2023)

 26. #15
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,874
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Prshndetje

  Pershendetje Camlik! Si po kalon ketu?

 27. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-10-2013
  Postime
  5

  Pr: Prshndetje

  Citim Postuar m par nga projekti21_dk Lexo Postimin
  ti i paske thn t gjitha:
  un po shotj vetm kt, nse sht dikush q e ke shkatrruar kt forum, sht pikrisht ky ... dhe ka br mkat t pafalshm se ka shkatrruar dicka me vlera.
  e sheh, sot , kur hyn n kt forum t vie t qash si sht katandisur.
  Haram t qoft Albo.

  Ke pase qef ti Adem ketu me nejt me cika te reja tu sill poshte e perpjete me do fare anagramash a cka jane kane ata.

 28. #17
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,679

  Pr: Prshndetje

  O Seroooooo me knaqe .��
  Po pleq jemi ne tani ..po si puna e veres ne kantine . Me shume kalon koha me shije ka.( ti bojm cik qefin vetes ).

  Sidoqofte me vjen mire qe nuk ke ndryshuar aspak .

  Faleminderit per fjalet e ngrohta ne kto dite te acarta te bejn mire per shpirtn .

  Shpresoj te jesh mire dhe te kesh kalu sa me kendshem kte fund viti .

  Perqafime !��

  Ndryshuar pr her t fundit nga Lulke : 09-01-2024 m 09:03
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 29. #18

  Pr: Prshndetje

  Per tu plak po plakemi Lulke,por prap tralala ngela,tralalaja me duket si e vetmja arm per te luftuar pleqerine...

  Ti respektin dhe fjalet e mira i ke merituar gjithmone. Te pershendes.

  Emri: 4.jpg

Shikime: 165

Madhsia: 30.1 KB

 30. Anetart m posht kan falenderuar SERAFIM DILO pr postimin:

  Lulke (18-01-2024)

 31. #19
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,679

  Pr: Prshndetje

  Citim Postuar m par nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  Per tu plak po plakemi Lulke,por prap tralala ngela,tralalaja me duket si e vetmja arm per te luftuar pleqerine...

  Ti respektin dhe fjalet e mira i ke merituar gjithmone. Te pershendes.

  Emri: 4.jpg

Shikime: 165

Madhsia: 30.1 KB
  Hahaha fiks . Po aman o Sero se shnetin te kemi dhe si e ka ajo kenga jone hit :

  https://youtu.be/AQWd4528FnA?si=fp_jyNHrqVsqXXGu

  Se kam harru te ve foto .
  Je njesh e faleminderit qe je akoma ne kte faqe .
  Te qesh sa tme dhembin brinjet 🤣

  Busa si e kam ? Nga behet??
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

Tema t Ngjashme

 1. Prshndetje
  Nga edi.br n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 02-10-2010, 05:23
 2. Prshndetje
  Nga Eastern Area n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-04-2010, 11:31
 3. Prshndetje...!
  Nga leda0404 n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 10-04-2010, 09:45
 4. Prshndetje!
  Nga vali@ n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-04-2010, 16:27
 5. Prshndetje
  Nga engjell.H n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 03-04-2010, 05:26

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •