Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-04-2023
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  23
  Postime
  6

  Ne kerkim te nje anetari

  Pershendetje,
  Jam nje perdorues shum i ri i ketij forumi por dhe ne moshe jam 21.
  Jam ne kerkim te nje useri olti21 apo olti 22 qe rreth vitit 2002 kishte postuar nje teme per ndjenjat e tij homoseksuale.
  Duke qene me orientim te njejte, do doja te dija nese dikush e ka njohur personalisht personin ne fjale.
  Do doja thjesht ta pyesja se si e gjeti ai paqen me veten dhe nese jeta shkoi ashtu sic duhej apo jo.
  Gjithashtu thjesht per te ditur sesi ecen jeta.
  Nese dikush e njeh, ju lutem njoftojeni, do ishte dicka interesante.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-01-2010
  Postime
  28

  Pėr: Ne kerkim te nje anetari

  Po bej ndonje vizite te androllogu dhe mundet te te beje nje trajtim hormonal dhe te behesh si gjithe te tjeret, eshte me thjeshte se sa "eksperienca" e olti21 besoj.....

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-04-2023
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  23
  Postime
  6

  Pėr: Ne kerkim te nje anetari

  Mendoj qe nese do ishte aq e thjeshte, homoseksualizmi sdo ekzistonte, dhe testosteroni i tepert qe mund te te pershkruaje doktorri, ste ben asgje tjeter vecse te ben qe te te bien floket dhe tjesh me nevrik. Homoseksualizmi esht dicka me teper se seksi, me beso per kte.

Tema tė Ngjashme

 1. Anetari qe simpatizoni.
  Nga mia@ nė forumin Votime dhe sondazhe
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 25-12-2009, 10:49
 2. Mis&Mister Anetari/rja.
  Nga suada dr nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 198
  Postimi i Fundit: 08-07-2008, 10:21
 3. Anėtari mė i ri i forumit
  Nga TopNotch nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 10-03-2006, 11:32
 4. Anėtari mė i ri i kėtij forumi
  Nga Doctori_inc nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 09-08-2003, 09:54

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •