Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 52 prej 52
 1. #41
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  28,625
  Postimet n Bllog
  12

  Pr: Festivali i Gjirokastrs mbledh artistt popullor nga hapsira shqiptare dhe diaspora


 2. #42
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  28,625
  Postimet n Bllog
  12

  Pr: Festivali i Gjirokastrs mbledh artistt popullor nga hapsira shqiptare dhe diaspora


 3. #43
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  28,625
  Postimet n Bllog
  12

  Pr: Festivali i Gjirokastrs mbledh artistt popullor nga hapsira shqiptare dhe diaspora


 4. #44
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  28,625
  Postimet n Bllog
  12

  Pr: Festivali i Gjirokastrs mbledh artistt popullor nga hapsira shqiptare dhe diaspora


 5. #45
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  28,625
  Postimet n Bllog
  12

  Pr: Festivali i Gjirokastrs mbledh artistt popullor nga hapsira shqiptare dhe diaspora


 6. #46
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  28,625
  Postimet n Bllog
  12

  Pr: Festivali i Gjirokastrs mbledh artistt popullor nga hapsira shqiptare dhe diaspora


 7. #47
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  28,625
  Postimet n Bllog
  12

  Pr: Festivali i Gjirokastrs mbledh artistt popullor nga hapsira shqiptare dhe diaspora


 8. #48
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  28,625
  Postimet n Bllog
  12

  Pr: Festivali i Gjirokastrs mbledh artistt popullor nga hapsira shqiptare dhe diaspora


 9. #49
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  28,625
  Postimet n Bllog
  12

  Pr: Festivali i Gjirokastrs mbledh artistt popullor nga hapsira shqiptare dhe diaspora


 10. #50
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  28,625
  Postimet n Bllog
  12

  Pr: Festivali i Gjirokastrs mbledh artistt popullor nga hapsira shqiptare dhe diaspora


 11. #51
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  28,625
  Postimet n Bllog
  12

  Pr: Festivali i Gjirokastrs mbledh artistt popullor nga hapsira shqiptare dhe diaspora


 12. #52
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  28,625
  Postimet n Bllog
  12

  Pr: Festivali i Gjirokastrs mbledh artistt popullor nga hapsira shqiptare dhe diaspora


Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-11-2016, 09:56
 2. Festivali i par i Kngs Popullore n Athin
  Nga Albo n forumin Folklori shqiptar
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-04-2013, 19:40
 3. Festivali Folklorik i Gjirokastrs 2009
  Nga shigjeta n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 29-10-2009, 23:25
 4. Artistet Shqiptare
  Nga Mirditorja n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-04-2007, 12:32
 5. Festivali Folklorik i Gjirokastrs 2004
  Nga dodoni n forumin Folklori shqiptar
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 05-10-2004, 06:47

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •