Pershendetje jam nje student jetoj ne Amerik, jam i interesuar per librat e Nices ose Nietzsches ne shqip sepse ketu smund ti gjej as shqip pdf as fizik, dhe also mendoj qe ti hedhim te gjitha librat qe kemi ne shqip pdf per ata te interesuarit sepse shum veta po vuajne per libra online shqip.

JU FALEMINDERIT