Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-07-2015
  Postime
  1

  Shes TikTok akont 13.000 followers

  Pershendetje shes Tiktok akont 13mi followers 120€ dhe 5000 followers 50€ eshte shqip dje fansat jan shqiptar e kam rrit ver nga 0

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,685

  Pėr: Shes TikTok akont 13.000 followers

  ............. nė lidhje me vlerėn e njė llogarie TikTok, varet nga shumė faktorė si: aktiviteti i llogarisė, cilėsia e postimeve, interesi i ndjekėsve, etj. Nė pėrgjithėsi, vlera e njė llogarie TikTok varet nga vlera qė mund tė sjellė pėr njė brez tė caktuar reklamuesish ose sponsorėsh.

  Megjithatė, duhet tė theksohet se shitja e llogarive nė rrjetet sociale ėshtė kundėr rregullave tė shėrbimeve tė shumė prej tyre, pėrfshirė TikTok. Kjo mund tė ēojė nė bllokimin e llogarisė tuaj ose nė ndėshkime tė tjera nga rrjeti shoqėror. Kėshtu qė, ėshtė mė mirė tė mbani llogarinė tuaj dhe tė vazhdoni tė punoni nė tė pėr tė rritur ndjekėsit dhe ndikimin tuaj nė platformė.

  TikTok nuk lejon shitjen e llogarive tė tij dhe nėse identifikohet se njė llogari ėshtė shitur, ajo mund tė bllokohet ose tė ndėshkohet nė mėnyra tė tjera. Nė fakt, nė Politikat e Perdorimit tė TikTok, theksohet se "Nuk mund tė shisni, blini ose transferoni llogarinė tuaj ose tė tjerėve".

  Pėr tė shmangur bllokimin e llogarisė suaj, ėshtė e rėndėsishme tė ndiqni rregullat e TikTok dhe tė mos i shkelni ato. Disa nga rregullat kryesore qė duhet tė ndiqni janė:

  1. Mos pėrdorni bots ose software tė tjerė pėr tė rritur ndjekėsit dhe shikueshmėrinė e videoeve tuaja. Kjo mund tė shkaktojė bllokimin e llogarisė suaj.

  2. Mos postoni material tė paligjshėm, tė dhunshėm, tė shprehurive urrejtjeje, apo qė shkelin tė drejtat e autorit. Kėto postime mund tė shkaktojnė ndėshkime tė rėnda, duke pėrfshirė bllokimin e llogarisė.

  3. Mos pėrdorni metoda tė paqėndrueshme pėr tė rritur ndjekėsit dhe shikueshmėrinė e videoeve tuaja. Kjo mund tė pėrfshijė pagesa pėr ndjekėsit apo blerjen e ndjekėsve.

  4. Mos shkelni politikat e pėrdorimit tė TikTok nė asnjė mėnyrė.

  Nėse llogaria juaj ėshtė bllokuar ose ndėrprerė pėr shkak tė shkeljes sė rregullave tė TikTok, ju mund tė kėrkoni ndihmė nga ekipi i asistencės sė platformės pėr tė zgjidhur problemin.

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar ATMAN pėr postimin:

  Neteorm (07-06-2023)

 4. #3
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,273
  Postimet nė Bllog
  7

  Pėr: Shes TikTok akont 13.000 followers

  Interesante ato qe po thua ATMAN, po tiktok ska asnje dobi si platforme pervec degradimit dhe injorancen qe shprehin shumica ne te.

 5. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,685

  Pėr: Shes TikTok akont 13.000 followers

  Citim Postuar mė parė nga Neteorm Lexo Postimin
  Interesante ato qe po thua ATMAN, po tiktok ska asnje dobi si platforme pervec degradimit dhe injorancen qe shprehin shumica ne te.
  Versioni i serverit kinez po qe ka vlera te shumta ,ndersa versionet e tjera si ato ne europe dhe usa jane per tu hedhur ne kosh te plehrave ,fajin nuk e ka tik tok apo rrjetet sociale por menyrat se si perdoren ato, kjo e fundit eshte fjala e fundit qe percakton vleren e nje rrjeti social

 6. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,685

  Pėr: Shes TikTok akont 13.000 followers

  shikoje kete dokumentarin per tik tok se eshte shume interesant


Tema tė Ngjashme

 1. Ku te shes tapat plastike
  Nga Xhoni2012 nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-09-2016, 00:47
 2. Si te shes librin
  Nga Andreatirana nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-06-2014, 19:20
 3. si mund te shes dy kompjutera?
  Nga flor1 nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-08-2009, 09:10
 4. shes duhan!!!
  Nga DEA27 nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 30-01-2009, 11:17
 5. Shes Ose Nderroj Nje Apartament Ne Tirane
  Nga DEA27 nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-01-2009, 19:31

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •