Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  28,641
  Postimet n Bllog
  12

  Dokumentari: "Plandemia", komploti pr kontrollin e njerzimit

  Emri: the_great_awekening_documentary_zgjimi_i_madh.jpg

Shikime: 99

Madhsia: 33.7 KB

  Zgjimi i Madh sht pjesa e tret e seris Plandemic. Kjo prvoj dokumentare mbledh pjes t ndaluara t enigms pr t zbuluar pamjen e madhe t asaj q po ndodh realisht n Amerik dhe m gjer. Zgjimi i Madh synon t jet nj fanar pr t na udhhequr nga stuhia dhe n nj t ardhme m t ndritshme.


  Mund ta shikoni te tre episodet e serise Plandemic ne anglisht me poshte:

  Plandemic 1: Plandemia

  Episodi i par i PLANDEMIC, nj dokumentar 26-minutsh, sht par nga mbi nj miliard njerz n mbar botn, duke vendosur nj rekord historik. Shikojeni me vmendje kt dokumentar shprthyes q ekspozon agjendat e fshehta, v n dyshim narrativat kryesore dhe ndez nj bised globale. Prgatituni pr zbulime q t hapin syt q sfidojn status quo-n.

  Plandemic 2: Indoktrinimi

  Premiera e PLANDEMIC 2: Indoktrinimi vendosi rekorde transmetimi me 2 milion shikues q ndjekin transmetimin e drejtprdrejt global. Udhtoni m thell n rrjetn e mashtrimit ndrsa Plandemic 2 zbulon historit e patreguara dhe ekspozon forcat e fuqishme q manipulojn botn ton.
  Plandemic 3: Zgjimi i Madh

  Dshmoni kulmin e krkimit t s vrtets si PLANDEMIC 3: Zgjimi i Madh zbulon shtresat e korrupsionit dhe zbulon nj rrug drejt nj t ardhmeje m t ndritshme. Prgatituni t frymzoheni, t zgjoheni dhe t fuqizoheni pr t marr nj qndrim pr lirin.
  Burimi: PlandemicSeries.com


  Per te pare me shume dokumentare te publikuar ne forumin shqiptar, klikoni mbi #dokumentari.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 04-06-2023 m 21:54

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-05-2023, 22:16
 2. Lufta pr kontrollin e njerzimit, fushbeteja brenda mendjes tuaj
  Nga Albo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-01-2023, 22:30
 3. KEK-u DHE KOMPLOTI KUNDR KOSOVS
  Nga fisniku-student n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-04-2008, 18:38
 4. KOMPLOTI BOTROR i autorit Nikola M. Nikolov
  Nga land n forumin Historia botrore
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 29-12-2007, 12:33
 5. Komploti boteror
  Nga ORIONI n forumin Historia botrore
  Prgjigje: 43
  Postimi i Fundit: 31-10-2005, 12:59

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •