Klinika dentare Implantus nė Shqipėri ėshtė vendi ideal pėr t'u kujdesur pėr higjienėn dhe shėndetin e dhėmbėve tuaj. Klinika ka njė ekip tė pėrvojshėm dhe profesionist, por doktori i saj, Dr. Roland Zhuka, ėshtė vėrtet njė shembull i shkėlqyeshėm nė fushėn e stomatologjisė. Ai ėshtė i njohur pėr aftėsinė e tij tė jashtėzakonshme dhe ndjeshmėrinė ndaj pacientėve. Dr. Roland Zhuka ofron trajtimin mė tė mirė dhe mė tė avancuar tė dhėmbėve, duke pėrdorur teknologjinė e fundit dhe materiale tė cilat janė tė cilėsisė mė tė lartė. Klinika e tij ėshtė vendi ku pacientėt gjejnė kujdes tė personalizuar dhe njė ambient tė kėndshėm. Nėse kėrkoni njė klinike stomatologjike tė shkėlqyer nė Shqipėri.