Close

Rezultati i Sondazhit: Mosha me E Bukur

Votues
100. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • 0-20

  47 47.00%
 • +20

  49 49.00%
 • +40

  3 3.00%
 • +50

  1 1.00%
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 76
 1. #1
  SUPER [INC] Maska e SUPERSTAR_N1
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  35
  Postime
  475
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime

  Question Kush Eshte Mosha me e Preferuar

  Mosha me e bukur e jetes tuaj.... kush ehste ... ?

 2. #2
  _____
  Antarsuar
  29-04-2002
  Postime
  3,665
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Kur te arris +50 do te tregoj

  Mosha me e bukur per nje njeri varet nga ndodhite e jetes qe ka kaluar.

 3. #3
  *KOSOVARE* Maska e Arjeta
  Antarsuar
  17-10-2002
  Vendndodhja
  Danimarke
  Postime
  188
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Kush tjeter se kur je 20 vjec...........
  [size=0.5]Sometimes friends
  cause You pain & happiness
  they come & go
  but one thing 4 sure
  they Love & miss you,
  believe me I am 1
  of them......!!![/size]

 4. #4
  lezhjan si shpirt Maska e shqipja e malit
  Antarsuar
  22-03-2003
  Vendndodhja
  kudo qe te jem jam shqiptar
  Mosha
  37
  Postime
  89
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  varet se sa do te jetosh
  dhe si do ta jetosh
  pastaj mund ti pergjigjesh kesaj pyetjes tate
  TI SHQIPERI ME JEP NDER
  ME JEP EMRIN SHQIPETAR

  trust i seek and i find in you

 5. #5
  *Forever* Maska e malli
  Antarsuar
  24-09-2002
  Vendndodhja
  Antwerpen
  Mosha
  39
  Postime
  668
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Dhe une jam e mendimit (shqipja e malit) por do te thoja duke filluar nga mosha 20 dhe siper.
  **Gezimi , lumturia, deshperimi dhe loti im varet nga ti.

 6. #6
  Artiste Maska e Kuntakinta
  Antarsuar
  18-01-2003
  Vendndodhja
  Bregu Lumit High Street
  Mosha
  37
  Postime
  180
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Ecni, me pyesni kur te jap shpirt.
  :-)

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-02-2003
  Vendndodhja
  Diku
  Postime
  119
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Mosha me e bukur eshte mosha kur je i/e lumtur.

 8. #8
  EKONOMISTE
  Antarsuar
  29-04-2003
  Vendndodhja
  PRISHTINA
  Mosha
  38
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  MOSHA M E MIR SHT KUR LIND FMIUN E PAR.
  KOHA

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-02-2003
  Vendndodhja
  Diku
  Postime
  119
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  pse vetem femrat qe nkan te lumtura ?

 10. #10
  EKONOMISTE
  Antarsuar
  29-04-2003
  Vendndodhja
  PRISHTINA
  Mosha
  38
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  MOSHA M E MIR SHT KUR LIND FMIU I PAR.
  KOHA

 11. #11
  Nj dit,nj nat,1 jet Maska e igli
  Antarsuar
  02-08-2002
  Vendndodhja
  Itali (Rome)
  Mosha
  35
  Postime
  19
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  A ajo mosha qe ske ca ti besh per ta ndaluar apo ta kthesh mbarapa... per mua mosha me e bukur ne jete nuk ''ekziston'' bej shaka... ekziston qe cke me te dhe eshte ajo moshe kur nuk kishim halle por vetem luanim shikonim dicka te re dhe kenaqeshim mme dgjithe shpirt dhe pa djallzi... dikush do thoje pse tani qe je indipendent nuk te pelqen... nuk them se jo por nuk e di ka dicka ajo moshe qe kam kaluar qe nuk arrij dot ta shpjegoj me fjalepor vetem jetohet... dhe une e jetova... dhe si ajo ska me..........
  Ti me the TE DUA :^xhan2 & me puthe embel, syte me lotuan ishte vec nje enderr :^naterres

 12. #12
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Antarsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  34
  Postime
  2,160
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Mosha me e bukur e jetes eshte nga 0 vjec deri ne 20 vjec pse kthjellohuni per gjithcka qe keni kaliuar ne ate moshe

 13. #13
  Perjashtuar
  Antarsuar
  26-04-2003
  Vendndodhja
  O mami!Kam humbur!
  Mosha
  29
  Postime
  33
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  MOSHA ME E BUKUR ESHTE KUR JE NE SHKOLLE.ATY BOHET QEFI

 14. #14
  ~*~*~*~ Maska e Goc^e_mir
  Antarsuar
  22-04-2003
  Vendndodhja
  ne hn
  Postime
  148
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Per mua mosha me e bukur eshte qe ne momentin qe lind dhe pak min para vdekjes.Cdo vit ka bukurite dhe suprizat e tij
  Dream as you'll live forever,live as if you'll die tomorrow!

 15. #15
  Kuksjan_Forever Maska e Blerim London
  Antarsuar
  31-05-2002
  Vendndodhja
  Atje ku nuk ta pret mendja ty!.
  Mosha
  34
  Postime
  836
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  une do te thoja 0-20 sepse ajo eshte mosha qe meson nje gje nga jeta .
  edhe mund te besh qef njekosisht .
  me respekt Blerimi
  I love you not only for who you are,but for what I am when i'm with you!

 16. #16
  :( Vdekje Ringjallje :) Maska e Petro_Nini_Luar
  Antarsuar
  10-06-2002
  Vendndodhja
  Mes ferrit dhe Parajses
  Mosha
  36
  Postime
  161
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Kur nuk i ke provuar te gjitha moshat e jetes nuk mund te flasesh se cila moshe eshte me e bukura!!!
  Ky koni ko o kon e ko si ky koni ko!


  Shnet e jete se te tjerat vijne vete!

 17. #17
  banned Maska e Stoned Soul
  Antarsuar
  05-12-2002
  Vendndodhja
  In your viens
  Mosha
  43
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  20 - 40
  Freakness Is My Weakness

  I lured you into this dark alleyway. As you wait for your eyes to adjust, you feel something brush against your neck. There is a slight popping noise, of fangs sinking into your veins. You are paralysed, while the blood drains from your body. As the fangs retract, you feel a new strength, and a new coldness in your limbs. You have joined the ranks of the undead.

 18. #18
  ~NiGoTo~
  Antarsuar
  20-02-2003
  Vendndodhja
  Durresi jone Qytet bregdetar
  Mosha
  35
  Postime
  221
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  une them 0-20 vjec
  Dashuri te hedh ne LUM
  E te thote nuk te hodha UNE
  ______________________
  Nje lule celi ne zemren time
  nje trup u shtri mbi mua
  nje dor me perkedheli embel
  dhe nje zemer me tha te dua
  ______________________
  Te dashurosh eshte VEPER
  Te mos ta tregosh eshte KRYEVEPER

  Me Rrespekt NIKU-DR

 19. #19
  i/e larguar Maska e Kristtina
  Antarsuar
  23-04-2003
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  32
  Postime
  171
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  18-21 yrs old

 20. #20
  gone Maska e Viki
  Antarsuar
  26-03-2003
  Postime
  152
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Mosha me e bukur, eshte kur je i vogel dhe s'merr vesh gje, e ke mendjen te lozesh, pa halle dhe responsabilities, the others provide everything for you. Kur rritesh, fillojne hallet, depresioni, etc etc........
  Keep it REAL!!!

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Cfar kafshsh shtpiake keni / preferoni?
  Nga BlooD_VenoM n forumin Grupmoshat e komunitetit
  Prgjigje: 346
  Postimi i Fundit: 12-02-2011, 17:43
 2. Cfar ngjyre preferoni n rroba ...??
  Nga Piskavica_ n forumin Bukuri dhe estetik
  Prgjigje: 147
  Postimi i Fundit: 24-11-2010, 16:17
 3. Futbollisti juaj i preferuar
  Nga bayern n forumin Futbolli
  Prgjigje: 276
  Postimi i Fundit: 30-12-2008, 09:01
 4. Humoristi juaj i preferuar?
  Nga Homza n forumin Humor shqiptar
  Prgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 02-12-2007, 05:20
 5. Berisha, m i preferuar si kryeministr
  Nga Irfan n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-06-2005, 13:46

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •