Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,016

  Kuzhina e Fiorit

  Supe me qiqra, bizele & perime 2. 4 antarėt mė poshtė falenderuan Fiori pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Albo (22-03-2023),ATMAN (18-03-2023),Neteorm (16-03-2023),sirena_adria (16-03-2023)

 3. #2
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,016

  Pėr: Kuzhina e Fiorit

  Pilaf me pule pėr femijet

  https://youtu.be/131op9KWobg


  Emri: IMG_3441.jpg

Shikime: 100

Madhėsia: 64.4 KB

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Fiori pėr postimin:

  sirena_adria (16-03-2023)

 5. #3
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,016

  Pėr: Kuzhina e Fiorit

  Embelsire e thjeshte me miell bajamesh


  https://www.youtube.com/watch?v=kyLYiRqVvVg
  Emri: IMG_C236574083C7-1.jpg

Shikime: 105

Madhėsia: 80.1 KB

 6. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Fiori pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Kryeplaku (19-03-2023),sirena_adria (14-06-2023)

 7. #4
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,016

  Pėr: Kuzhina e Fiorit

  Supe e thjeshte me peshk branzino

  https://youtu.be/ilZ5cwzOLmA
  Emri: IMG_3769.jpg

Shikime: 65

Madhėsia: 51.7 KB
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Fiori : 22-03-2023 mė 10:37

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Fiori pėr postimin:

  Albo (22-03-2023)

 9. #5
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,016

  Pėr: Kuzhina e Fiorit

  Dreke e thjeshte me spinaq dhe kerpudha

  https://www.youtube.com/watch?v=2YKMpc0IeU0&t=52s

  Emri: IMG_3793.jpg

Shikime: 54

Madhėsia: 53.2 KB

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Fiori pėr postimin:

  sirena_adria (14-06-2023)

Tema tė Ngjashme

 1. Muzika dhe kuzhina e beratit
  Nga abica nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-11-2017, 16:22
 2. Pamje tė ndryshme nga kuzhina juaj
  Nga RaPSouL nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 101
  Postimi i Fundit: 29-12-2011, 18:22
 3. Kuzhina vegjetariane
  Nga Edvin83 nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-09-2009, 08:02
 4. Kuzhina serbe “pushton” bulevardin
  Nga mani nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 48
  Postimi i Fundit: 15-11-2007, 12:59
 5. Kuzhina Boterore
  Nga nimf nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 43
  Postimi i Fundit: 17-01-2006, 11:02

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •