Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,796
  Postimet n Bllog
  4

  Shqiptarja Kristiana ela n listn Forbes, e t rinjve m t suksesshm n Evrop

  Shkoi me kamion n Angli, shqiptarja n listn e siprmarrsve t Forbes

  Emri: cela.jpg

Shikime: 86

Madhsia: 24.2 KB

  E reja shqiptare Kristiana ela sht renditur n listn e Forbes, mes 30 t rinjve m t suksesshm n Europ.

  N rrjetin e saj n Instagram, q numron 3.1 milion ndjeks, shqiptarja ka treguar se prindrit e saj 20 vjet m par ishin nisur me kamion drejt Anglis, ndrsa sot fal puns dhe pasionit ajo sht nj ndr vajzat e reja q influencojn miliona gra dhe vajza n bot pr t ndryshuar jetn e tyre dhe mnyrn e jetess.

  Disa prej jush mund ta din dhe t tjert mund t mos e din, por kjo nuk ndodhi brenda nats. Un jam nj refugjate q kam emigruar n Britanin e Madhe nga Shqipria n pjesn e pasme t nj kamioni me banane me familjen time mbi 20 vjet m par, shkruan ndr t tjera Kristiana ela.

  Rreth gjasht vite m par, bashk me mikun e saj t palestrs ajo ka themeluar aplikacionin pr ushqimin dhe ushtrimet fitness EnvolveYou, q gjeneron deri n 34 milion dollar n vit dhe ka m shum se 80.000 antar t abonuar mujor.

  Euronews

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pr: Shqiptarja Kristiana ela n listn Forbes, e t rinjve m t suksesshm n Evrop  CARDIO BURNER // 20 MIN HIIT WORKOUT | KRISSY CELA

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pr: Shqiptarja Kristiana ela n listn Forbes, e t rinjve m t suksesshm n Evrop  KRISSY CELA - Co-founder of the Tone and Sculpt app, fitness clothing brand Oner Active and personal trainer.

  February 2023

Tema t Ngjashme

 1. Kevin Sekniqi - Djaloshi nga Shkodra i lists s FORBES, 30 under 30
  Nga sirena_adria n forumin Ekonomi & biznes
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-12-2022, 08:51
 2. Dean elaj, n listn e "Forbes" t 30 t rinjve m t talentuar
  Nga Albo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-05-2022, 14:42
 3. Forbes: Fytyrat e famshme q shesin m shum
  Nga RaPSouL n forumin Bukuri dhe estetik
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-10-2007, 12:39
 4. Lista e revists Forbes pr miliardert e bots
  Nga PORTI_05 n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-03-2006, 08:06
 5. Lista e revists Forbes pr miliardert e bots
  Nga ARIANI_TB n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-03-2006, 21:34

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •