Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-07-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  69

  Kush kompani ne Shqiperi merret me transport nderkombtar lidhur me orendi shtepiake

  Pershendetje,

  Shpresoj te kem ndihmen e forumit.....Kam vendosur te kthehem ne Shqiperi pas nje emigrimi te gjate. Problemi eshte se kam orendi shtepiake qe do me duhet t'i transportoj per ne Shqiperi. Nese njhni ndonje kompani ne Shqiperi me reputacion te mire qe merret me nje sherbim te till, ju lutem me beni me dije. Do ta vleresoja pa mase.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,680

  Pėr: Kush kompani ne Shqiperi merret me transport nderkombtar lidhur me orendi shtepiake

  Trego vendin ku jeton , kompani dhe private qe bejne sherbime te tilla ke plot mjafon te besh nje kerkim ne google

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-07-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  69

  Pėr: Kush kompani ne Shqiperi merret me transport nderkombtar lidhur me orendi shtepiake

  Citim Postuar mė parė nga ATMAN Lexo Postimin
  Trego vendin ku jeton , kompani dhe private qe bejne sherbime te tilla ke plot mjafon te besh nje kerkim ne google
  ATMAN flmdrt per pergjigjen. Kam 6 muaj qe kam ardhur ne Turqi pas shume vitesh ne Amerike. Ne Google nuk kam gjetur gje me perjashtim te disa kompanive qe cojne a marrin mallra te tipit indiustrial neper Europe. Nese di ndonje co. apo privat qe merren ne menyre legale me transport orendish shtepiake te lutem me bej me dije. Flmndrit.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga oidel : 02-03-2023 mė 19:13

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,680

  Pėr: Kush kompani ne Shqiperi merret me transport nderkombtar lidhur me orendi shtepiake

  Citim Postuar mė parė nga oidel Lexo Postimin
  ATMAN flmdrt per pergjigjen. Kam 6 muaj qe kam ardhur ne Turqi pas shume vitesh ne Amerike. Ne Google nuk kam gjetur gje me perjashtim te disa kompanive qe cojne a marrin mallra te tipit indiustrial neper Europe. Nese di ndonje co. apo privat qe merren ne menyre legale me transport orendish shtepiake te lutem me bej me dije. Flmndrit.
  Ja ku e ke ne durres

  Alti

  0696859997
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-07-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  69

  Pėr: Kush kompani ne Shqiperi merret me transport nderkombtar lidhur me orendi shtepiake

  Citim Postuar mė parė nga ATMAN Lexo Postimin
  Ja ku e ke ne durres

  Alti

  0696859997
  ATMAN shume fldmdrt. Do t'i kontaktoj menjehere.

Tema tė Ngjashme

 1. Aparatet shtepiake te perdorura ne Shqiperi nga viti 1945-1990.
  Nga DYDRINAS nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 19-01-2012, 19:03
 2. Oferte per Orendi Shtepiake.
  Nga MI CORAZON nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-07-2011, 14:54
 3. A jeni i lidhur me kafshet shtepiake?
  Nga bombona nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 103
  Postimi i Fundit: 27-03-2010, 16:08
 4. IT kompani ne Tirane dhe Shqiperi
  Nga Agon_xh nė forumin Informatikė dhe Internet
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-08-2009, 15:54
 5. Kush merret me shume me biografin?
  Nga shitesi nė forumin Votime dhe sondazhe
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-04-2006, 18:41

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •