Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  29,103
  Postimet n Bllog
  15

  Rama nn hetim jo vetm pr korrupsion ndaj FBI, por edhe lidhjet kineze t Hunter Biden

  Lidhja e Hunter Biden me ish-zyrtarin e turpruar t FBI-s, Charles McGonigal

  Emri: GettyImages-520762182.jpg

Shikime: 6868

Madhsia: 30.9 KB
  Laptopi i Hunter Biden zbulon nj lidhje t dukshme midis djalit t par dhe ish-zyrtarit t FBI-s, Charles McGonigal.
  Paul Morigi/Getty Images pr Programin Botror t Ushqimit n SHBA


  Problemet e reputacionit t FBI-s jan prshpejtuar me arrestimin me akuza pr korrupsion t Charles McGonigal, ish-shefit t kundrzbulimit pr zyrn fushore t FBI-s n Nju Jork, nj nga gjuetart m t fuqishm t spiunve n vend - i cili gjithashtu ka qen i lidhur me Hunter Biden . .

  N padit e dyfishta muajin e kaluar, McGonigal u akuzua pr marrjen e pagesave sekrete n para nga nj ish-oficer i inteligjencs shqiptare, duke mbajtur takime sekrete me kryeministrin shqiptar Edi Rama dhe duke u prpjekur pr t hequr oligarkun kryesor t Kremlinit Oleg Deripaska nga lista e sanksioneve t SHBA.

  Shqiptart e prmendur nga prokurort e lidhin kt skandal me Hunter Biden dhe kompanin kineze t energjis CEFC q i pagoi atij dhe xhaxhait Jim Biden miliona dollar n nj marrveshje t cils Joe Biden ishte planifikuar t bashkohej pas prfundimit t nnpresidencs s tij.

  Sipas prokurorve, McGonigal ka marr 225,000 dollar para n dor n vjeshtn e vitit 2017, ndrsa ishte shefi i kundrzbulimit t FBI-s n Nju Jork, nga nj ish-zyrtar shqiptar i inteligjencs, i identifikuar n mediat shqiptare dhe evropiane si Agron Neza.

  Emri: mcgonigal_hpMain_20230209-124141_16x9_992.jpg

Shikime: 3357

Madhsia: 25.7 KB
  Charles McGonigal, ish-shefi i kundrzbulimit pr zyrn n terren t FBI-s n Nju Jork, u arrestua me akuza pr korrupsion.
  JUSTIN LANE/EPA-EFE/Shutterstock


  Nga ana tjetr, Neza prezantoi McGonigal me nj tjetr shqiptar me lidhje t mir, Dorian Ducka, i cili ishte kshilltar i Rams dhe gjithashtu punonte pr CEFC.

  Nj fotografi e publikuar muajin e kaluar n median shqiptare me burim nga China Daily n maj 2017 tregon Ducka duke qndruar me kryetarin e CEFC Ye Jianming, i cili i dha Hunterit nj diamant 3,16 karatsh q vlersohet t jet 80,000 dollar n shkurt 2017.

  Ju gjithashtu vendosi Hunter-in n nj mbajts ligjor prej 1 milion dollarsh n mesin e vitit 2017, i cili prfundimisht u pagua pr t ndihmuar kolegun e CEFC Patrick Ho pas arrestimit t tij.

  Dikush me t njjtin emr t pazakont si Ducka shfaqet n laptopin e braktisur t Hunterit n nj diskutim me email rreth CEFC midis Hunter dhe bashkpuntorve James Gilliar dhe Rob Walker.

  "Dorian ishte nj ndihm e vrtet q hert, kshtu q ne duhet t shqyrtojm se si ta prfshijm at," shkroi Gilliar n emailin e 13 majit 2017.

  "Nuk ka si t mos e bjm," prgjigjet Hunter, "dhe nse shumica thot jo, do ta heq nga paga ime."
  Kjo ishte bujari jo karakteristike nga Hunter, i cili n at koh po qante i varfr pr partnert e tij t biznesit dhe krkonte nj ulje m t madhe t fitimeve.

  "Hunter nuk do t hiqte asnj qindark", thot nj burim, i cili beson se "Doriani" i prmendur mund t jet Ducka, pasi Gilliar kishte br biznes pr CEFC n Shqipri. "Kshtu q Hunter duke thn se ai do t paguante [Dorian] sht nj demonstrim i lidhjeve t forta."

  Pse po paguanin shqiptart McGonigal?

  Sipas Belind Kellicit, kandidati i Partis Demokratike t Opozits pr zgjedhjet e majit pr kryebashkiak n Tiran, Shqipri, McGonigal hapi hetimet e FBI-s ndaj kundrshtarve politik t kryeministrit t Partis Socialiste Shqiptare Rama, hetime t prdorura pr t'i shpallur ata persona jo gratae, t paaft pr t br biznes ose pr t hapur nj bank. llogari n SHBA.

  'lista e zez' e McGonigal

  Rreth nj duzin politikan t opozits ose njerz t biznesit q mbshtesin partin opozitare u shtuan n "listn e zez" t McGonigal.

  Ktu prfshihej ish-lideri i opozits Sali Berisha, i cili u godit me statusin persona non grata dhe iu ndalua t udhtonte n SHBA nga Sekretari i Shtetit Antony Blinken.

  Fundjavn e kaluar, skandali i McGonigal luajti nj rol kryesor n nj protest antiqeveritare n Shqipri prpara ndrtess kryesore t qeveris, ku krkohej dorheqja e kryeministrit pr korrupsion t dyshuar pr shkak t takimeve t tij me McGonigal.

  Pankartat me emrin e ish-agjentit t FBI-s ishin t kudogjendura.

  Lidhjet e Hunterit me FBI-n ishin gjithashtu nj tem diskutimi midis partnerve t tij t biznesit. Nj burim kujton se i ishte thn pr nj bised q ndodhi diku midis korrikut dhe shtatorit 2017, n t ciln Hunter u pyet nga Kryetari Ye i CEFC nse ai mund t zbulonte prmes kontakteve t tij t FBI ose DOJ nse Ye ose Ho ishin objektiva t nj hetimi t FBI-s.

  Hunter m pas i raportoi Ye se t dy ishin n shesh dhe nuk po hetoheshin.

  Menjher pas ksaj, n nntor, Ho u kthye n SHBA dhe u arrestua nga agjentt e FBI-s n Aeroportin JFK.

  "Kryetari Ye ishte i zemruar" se inteligjenca e Hunterit ishte e gabuar, kujton burimi.

  Ai i krkoi n mnyr specifike Hunterit t shikonte nse Patrick Ho apo ai ishte nj objektiv. [Hunter] kthehet te Kryetari Ye dhe thot jo. Ho m pas fluturon n SHBA dhe mbahet n JFK.

  Njerzit shkuan majmunt Kushdo q Hunter foli n FBI e gnjeu dhe tha se Ye dhe Ho nuk ishin objektiva.

  Ne e dim se Hunter kishte t paktn nj nishan n FBI sepse avokati i Nju Jorkut Edward Kim, t cilit Hunter ngarkoi punn ligjore pr t ndihmuar Ho pas arrestimit t tij, e pyeti Hunterin n nj email nse ai mund t mbshtetej n kontaktet e tij t FBI-s.

  "Nse jeni n gjendje t gjeni emrat e agjentve t FBI-s me t cilt folt, kjo do t ishte e dobishme," i shkroi Kim Hunterit m 18 nntor 2017, n prgjigje t krkess s Hunterit q t vepronte me vendosmri pr Ho.

  N at koh, McGonigal ishte n krye t Divizionit t Kundrzbulimit t FBI-s n zyrn fushore t Nju Jorkut q kreu arrestimin.

  Nj lidhje e dobt ekziston gjithashtu midis Hunter dhe McGonigal n jetn e tyre personale, pasi emrat e tyre shfaqen s bashku si marrs t 29 email-eve me ndeshje lakrosse q iu referohen vajzave t tyre t athershme adoleshente nga nj shkoll elegante DC ku frekuentoheshin fmijt e Hunterit, n kohn kur McGonigal ishte duke punuar n zyrn e FBI n Uashington. Nuk ka asnj dshmi se ata jan takuar n at koh.

  McGonigal u largua nga zyra n shtator 2018 pasi nj ish-zonj thuhet se i derdhi fasulet shefit t tij pr anta me para t shtrira rreth apartamentit t tij n Brooklyn.

  Por, pr ironi, ai ishte nj nga ekspertt e lidhur mir, i prgjuar nga Kshilli Atlantik prpara zgjedhjeve t vitit 2020 pr t paralajmruar pr ndrhyrjen ruse n emr t Presidentit Donald Trump.

  N at koh ai dyshohet se po merrte para nga Deripaska.

  McGonigal, nj mbrojts i ish-shefit t FBI-s, James Comey, ishte gjithashtu i prfshir n hetimin fals t FBI-s pr marrveshjen e fsheht Trump-Rusi, si shef i seksionit t Seksionit t Koordinimit t Kundrzbulimit Kibernetik n zyrn n terren t FBI DC. Thuhet se ai ishte i rndsishm n hapjen e sonds origjinale Crossfire Hurricane.

  Pasi u transferua n Nju Jork nj muaj prpara zgjedhjeve t 2016-s, McGonigal gjithashtu thuhet se ishte i prfshir n urdhrat e survejimit mashtrues ndaj ndihmsit t fushats s Trump, Carter Page.

  Ndrsa ligjvnsit e GOP dhe Dem po prpiqen t spinojn skandalin McGonigal n favorin e tyre politik, nuk ka asgj q mund t bj drejtori i FBI-s, Chris Wray, pr t rikthyer besimin e publikut n agjencin e tij t coptuar.

  I prgjuar nga hipokrizia e mjedisit

  Hern tjetr q dikush nga administrata Biden do t prpiqet t'ju mbaj leksione pr gjurmn tuaj t karbonit, t'ju heq sobn e gazit dhe t'ju thot t hani insekte, mos ngurroni t'i shprfillni ato.

  Ata nuk jan kujdestar t besueshm t mjedisit.

  N fakt, ata me sa duket kan kryesuar dy akte katastrofike t fundit t vandalizmit mjedisor.

  Si fillim, pretendohet se SHBA hodhi n er tubacionin e gazit natyror Nord Stream 2 n Detin Baltik n shtator.

  Shprthimi nxori metan ekuivalent me emetimet vjetore t 1 milion makinave.
  Pastaj sht ngarkesa e trenit me kimikate toksike q shprtheu n Palestinn Lindore, Ohio. Ne duhet t numrojm ende dmet afatgjata, por vdekja masive e peshqve dhe e kafshve t egra nuk sht e mir pr nivelin e ujit, e lre m pr njerzit e varfr q jetojn atje.

  Burimi: NY POST

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  29,103
  Postimet n Bllog
  15

  Pr: Rama nn hetim jo vetm pr korrupsion ndaj FBI, por edhe lidhjet kineze t Hunter Biden

  McGonigal/ Berisha: Rama sht krim-ministr, pagoi pr vrasjen e pluralizmit

  Kryetari i Partis Demokratike, Sali Berisha ka folur srish pr shtjen McGonigal. Duke ironizuar deklaratat e kryeministrit Rama, kryedemokrati tha se Rama urdhroi vrasjen e pluralizmit.

  “Edhe njher, dua t’u bj t qart t gjith qytetarve shqiptar, se n kt shtje, me kt skandal, jan dmtuar interesat e mbar shqiptarve sepse afera Rama-McGonigal ishte nj lev Arkimedi pr konsolidimin, pr fitoren e paligjshme dhe konsolidimin e pushtetit t Edi Rams t bazuar n krimin, drogn, vjedhjen.

  Shqiptart jan dshmitar pr t gjith mbshtetjen e jashtzakonshme q iu dha Edi Rams, pavarsisht nga dhunimi i zgjedhjeve, pavarsisht nga shndrrimi i vendit n nj protektorat krimi, pavarsisht nga vjedhjet e shfrenuara t fondeve, buxhetit, pasurive publike t shqiptarve.

  Nuk ka dyshim se prapa ksaj mbshtetje qndronte edhe dora e zez e Charles McGonigal, i cili i paguar nga Edi Rama, nprmjet Dorian Duks, kshilltarit t tij personal, i cili i dha 225 mij dollar n garazhet dhe banesn e Agron Nezs, bri gjithka q sipas nj skenari supermafioz, duke tradhtuar vendin e tij, betimin ndaj ligjit dhe Kushtetuts, besimin e presidentit t SHBA dhe t Kongresit amerikan ndaj tij dhe u mor me shkatrrimin e opozits shqiptare, me qllimin e vetm, q pagatori i tij t vazhdonte t qndronte n pushtet dhe ta paguante m tej.
  McGonigal sht n burg por edhe krimi i tij sht i shmtuar por pr Shqiprin m i rnd sht krimi i Edi Rams, q paguan vras me pages kundr pluralzimit politik. Ky sht Krim-ministr, dhe ky pr tu fshehur pas gishtit, bllokoi parlamentin, paralizon parlamentin, nuk lejon komisionin hetimor, as interpelancn as pyetjet e opozits. Veprimtaria e njohur publike e Rama gate sht vetm maja e ajsbergut.

  N thellsi t saj ka krime t shumllojta. Ducka kshlltari personal privat i Rams, n emr t Rams, bashk me mafiozin Agron Neza, kalonin nga klubi n klub, restorant n restorant duke gjuajtur ku gjenin biznesment pr ti terrorizuar, se jeni n lista dhe se duhet t merremi bashk pr t zgjidhur listat prndryshe lista e zez sht e sigurt pr ju. Kjo veprimtari datn e fundit t saj sht Data 20 maj 2022. Por kjo sdo t thot se nuk ka vazhduar ky qark i turpshm mafioz.”

  Lapsi

 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  29,103
  Postimet n Bllog
  15

  Pr: Rama nn hetim jo vetm pr korrupsion ndaj FBI, por edhe lidhjet kineze t Hunter Biden

  Lidhjet me kinezt/ New York Post zgjeron prmasat e afers “McGonigal”

  Emri: McGonigal-Hunter-Biden-Yi-Ducka-2048x1152.jpg

Shikime: 39

Madhsia: 32.9 KB

  Kjo ishte seanca e katrt parlamentare q kryeministri Edi Rama hesht pr marrdhnien e tij me Charles McGonigal n parlament, pavarsisht ngulmimit t opozits. Trheqja nga replikat pr kt shtje ra n sy edhe n shkrimin e Washington Post pak dit m par. Si asnjher tjetr, nuk ishte prononcuar zdhnsi i kryeministrit Endri Fuga, por punonjsja e zyrs s shtypit, Manjola Hasa.

  Spekulimet jan se Rama ende nuk sht i sigurt se far mund t dal nga dosja hetimore, prandaj hesht, sipas devizs se “do gj q thua mund t prdoret kundr teje”.

  Kt ide e prforcon nj shkrim i sotshm i New York Post, media amerikane q zbuloi skandalin e emaileve t Hunter Biden, djalit problematik t presidentit amerikan Joe Biden.

  New York Post ka analizuar kontaktet e Dorian Duks, kshilltarit pa pages t kryeministrit Edi Rama, njkohsisht prfaqsues i nj konglomerati kinez, CEFC.

  Dihet tashm se Dorian Duka ishte bashk me Ramn, Agron Nezn dhe Charles McGonigal n takimin e par n kryeministri n Shtator t 2017. M von ai ndihmoi personalisht pr udhtimet e dshmitarve t dosjes “Muzin” duke bashkpunuar me McGonigal.

  Lidhjet e Duks me Hunter Biden dhe kompanin kineze CEFC

  Por sipas New York Post, Duka duke qen prfaqsues i kinezve t CEFC-s ishte i njohur edhe pr djalin e presidentit amerikan, Hunter Biden. N nj nga emailet n laptopin e Hunter Biden, djali i presidentit amerikan shpreh mirnjohje pr kontaktet q i ka krijuar ai.

  “Neza prezantoi McGonigal me nj tjetr shqiptar me lidhje t mira, Dorian Ducka, i cili ishte kshilltar i Rams dhe gjithashtu punonte pr CEFC. Nj fotografi e publikuar muajin e kaluar n median shqiptare me burim nga China Daily n maj 2017 tregon Ducka duke qndruar me kryetarin e CEFC, Ye Jianming, i cili i dha Hunterit nj diamant 3,16 karatsh q vlersohet t jet 80,000 dollar n shkurt 2017.

  Ju gjithashtu i dha Hunter-it nj bonus paraprak prej 1 milion dollarsh n mesin e vitit 2017, i cili prfundimisht u pagua pr t ndihmuar kolegun e CEFC-s Patrick Ho pas arrestimit t tij.
  Ducka shfaqet n laptopin e braktisur t Hunter n nj diskutim me email rreth CEFC midis Hunter dhe bashkpuntorve James Gilliar dhe Rob Walker.

  “Dorian ishte nj ndihm e vrtet q hert, kshtu q ne duhet t shqyrtojm se si ta prfshijm at” shkroi Gilliar n emailin e 13 majit 2017.

  “Nuk ka shans t mos e bjm” prgjigjet Hunter, “dhe sikur shumica t thot jo, un do t’i heq parat nga paga ime.”

  Kjo bujari nuk ishte e zakonshme nga Hunter, i cili n at koh po i qahej partnerve t tij t biznesit dhe krkonte nj pjes m t madhe t fitimeve.

  “Hunter nuk nxirrte asnj qindark nga xhepi”, thot nj burim, i cili beson se “Doriani” i prmendur mund t jet Ducka, pasi Gilliar kishte br biznes pr CEFC n Shqipri. “Kshtu q kur Hunter thot se ai do t paguante [Dorianin] kjo sht nj demonstrim i lidhjeve t forta” shkruan New York Post.

  A u prdor McGonigal nga Hunter Biden n shrbim t kinezve?

  Duke par se si Duka, ashtu edhe Hunter Biden jan t lidhur fort me kompanit kinez, Ne York Post ngre pikpyetje nse edhe Charles McGonigal u vu n shrbim t tyre.

  Nga emailet n laptopin e Hunter Biden sht zbuluar se Ye Jianming i krkoi n muajt korrik-shtator t 2017 t verifikonte nse FBI po e hetonte at apo drejtuesin e kompanis Patrick Ho Chi-ping dhe djali i presidentit iu prgjigj se kjo nuk ishte e vrtet.

  Por n nntor, Patrick Ho Chi-ping u arrestua nga agjentt e FBI-s sapo zbriti n Aeroportin JFK.

  “Kryetari Ye ishte shum i zemruar” se inteligjenca e Hunter ishte e gabuar, kujton burimi pr Ne York Post.

  “Kushdo q pyeti Hunter n FBI e gnjeu dhe tha se Ye dhe Ho nuk ishin objektiva.”

  Ne e dim se Hunter kishte t paktn nj burim n FBI, sepse avokati i Nju Jorkut, Edard Kim, t cilit Hunter i ngarkoi punn ligjore pr t ndihmuar Ho pas arrestimit t tij, e pyeti Hunterin n nj email nse ai mund t mbshtetej n kontaktet e tij t FBI-s.

  “Nse jeni n gjendje t gjeni emrat e agjentve t FBI-s me t cilt folt, kjo do t ishte e dobishme,” i shkroi Kim Hunterit m 18 nntor 2017, n prgjigje t krkess s Hunterit q t vepronte me vendosmri pr Ho.

  N at koh, McGonigal ishte n krye t Divizionit t Kundrzbulimit t FBI-s n zyrn fushore t Nju Jorkut q kreu arrestimin” shkruan New York Post.

  Shkrimi merr n analiz lidhjet e protagonistve t afers McGonigal, q sht zyrtari m i lart i FBI-s q procedohet ndonjher.

  N dosjen e Washingtonit pr McGonigal nuk ka asnj akuz pr korrupsion pr kryeministrin Edi Rama i cili sht imun nga drejtsia amerikane pr shkak se mban postin e kreut t qeveris.

  Por ditt e fundit nj seri raportimesh nga mediat m serioze t SHBA nuk ln asnj dyshim se McGonigal i shrbeu Edi Rams n kmbim t favoreve.

  Me prfshirjen e oligarkut rus Oleg Deripaska dhe me lidhjet e konglomeratit kinez, zhurma e skandalit McGonigal sa vjen e zgjerohet n SHBA.

  Republikant kan nisur nj hetim n kongres mbi shtjen McGonigal, q tenton t zbuloj do detaj nga veprimtaria e ish zyrtarit t FBI-s, pr t kuptuar nse ai u prdor nga agjensit e huaja t inteligjencs ruse apo kineze, n hetime t rndsishme ku ka marr pjes n t shkuarn.

  Lapsi.al

 4. #4
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  29,103
  Postimet n Bllog
  15

  Pr: Rama nn hetim jo vetm pr korrupsion ndaj FBI, por edhe lidhjet kineze t Hunter Biden

  Kinezt e Duks sponsorizuan ekspozitn personale t Rams n Hong Kong

  Emri: Kinezet-e-Dorian-Duckes-sponsorizuan-ekspoziten-personale-te-Rames-ne-Hong-Kong.png

Shikime: 41

Madhsia: 355.5 KB

  Konglomerati kinez, CEFC i ka rrnjt m t thella sesa me shprthimin e skandalit McGonigal n Shqipri. Dosja ka siguruar pamje nga viti 2015, koh kur Kryeministri Edi Rama ende dy vite sapo i ardhur n pushtet, hapi nj ekspozit n Hong Kong. Por kush e mbshteti kryeministrin atje. Si shihet edhe n baner, n fund t reklams, jan renditur sponsort gjeneral, ku kryeson CEFC, konglomerati kinez i energjis.

  Emri: -640-0-1677328792xdpsja-950.png

Shikime: 42

Madhsia: 357.9 KB

  Emri: -640-0-1677328792xdosja2-243.jpg

Shikime: 40

Madhsia: 47.9 KB

  Emri: -640-0-1677328792xdosja2-243.jpg

Shikime: 40

Madhsia: 47.9 KB

  Kjo lidhje e hershme e kryeminisrit me kinezt v edhe njher n pikpyetje raportin e tij me kshilltarin Dorian Duka. far dha kryeministri n kmbim t hapjes s nj ekspozite personale me prfitime trsisht vetjake?

  Emri: -640-0-1677328791xdosja-34-800.png

Shikime: 41

Madhsia: 376.5 KB

  Pran ksaj kompanie u punsua Dorian Duka i cili rezulton n akt akuzn e FBI si personi B, q bashk me Agron Nezn dhan informacione pr nisjen e hetimit pr lobimin e PD prmes Nick Muzin. Vet Rama n vitin 2015 u shpreh se interesi i mediave pr ekspozitn e tij ka qen i madh.

  Emri: -640-0-1677328888x12065998-10153288407421523-3074761353223757463-n-687.jpg

Shikime: 40

Madhsia: 52.3 KB

  Ai shoqrohej nga Linda Rama, e shoqja, dhe nga nj tjetr person, Zhou Ding. Ding si pr rastsi, u emrua si ambasador i Kins n Shqipri m 2019. 4 vite pas ekspozits ku rri krah Rams, ai u emrua ambasador. Deri ku jan lidhjet e Rams me CEFC? far u kmbye mes tyre?

  N Shqipri, Dorian Duka sht n qendr t diskutimeve pr nj tjetr shtje, at t ndrhyrjes te ish-shefi i kundrzbulimit t FBI, Charles McGonigal pr t nisur nj hetim ndaj opozits me informacione q vinin nga Shqipria. N akt-akuz, Duka prshkruhet si personi B, nj njeri i punsuar n qeverin shqiptare. Vet kryeministri Edi Rama ka thn se Duka punonte si kshilltar i Jashtm pa pages, ndrsa ka mohuar q ai t ket paguar n emr t qeveris shqiptare agjentin e FBI.

  Dosja.al

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 28-05-2023, 23:16
 2. Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-09-2022, 09:12
 3. Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-12-2017, 00:13
 4. Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-06-2016, 07:48
 5. Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 22:52

Fjalt Kye pr Temn

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •