Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2

Tema: Lekė Negri

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,948

  Lekė Negri

  Fitoi ēmimin "Artisti i vitit" nė SHBA, Lekė Negri: Amerika, vendi i mundėsive tė mėdha. Duhet tė mos kthesh kokėn pas.


  Muzikanti Lekė Negri ėshtė nderuar nė SHBA me ēmimin "Artisti i Vitit" Award nė Washington DC pėr arritjet e tij si muzikant nė Shqipėri, Europė dhe SHBA.

  I ftuar nė emisionin e mėngjesit "Ditė e Re" nė RTV Ora ai u shpreh se Amerika ėshtė vendi i mundėsive tė mėdha ndėrsa sa i takon ēmimit ai u shpreh se ishte njė kėnaqėsi e madhe pėr tė nga ana profesionale por dhe personale.

  "Nuk braktiset Shqipėria, por Amerika ėshtė vendi i mundėsive tė mėdha, realizohen ėndrrat por duhet tė kesh dėshirėn e tė mos e kthesh kokėn mbrapa. Tė mendosh ku ke qėnė dhe tė krijosh njeriun e rritur. Unė jetoj nė NYC. Ai njeri qė do tė eci pėrpara vlerėsohet. Nė kėtė rast artisti gjen hapsira dhe nė njė moment do tė dalin nė pah vlerat e tua.

  Ishte njė kėnaqėsi shumė e madhe pėr mua si muzikant dhe pėr familjen qė ka qėnė njė mbėshtetje shumė e madhe"
  , tha ai.


  https://www.youtube.com/watch?v=x1dHxdcNfho&t=2s

  "Ditė e Re" - RTV Ora

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,948

  Pėr: Lekė Negri

  https://www.youtube.com/watch?v=5YLtYzNkEfA

  Leke Negri: Njė jetė me Trombė | Ditė e Re

  RTV Ora - Maj 2021

Tema tė Ngjashme

 1. Lekė Gjoka
  Nga Kallmeti nė forumin Shkrimtarė shqiptarė
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 08-03-2016, 20:12
 2. 100%-Tė besh leke
  Nga Mbinjeriu nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 02-12-2011, 16:34
 3. Lekė Dukagjini
  Nga NoName nė forumin Komuniteti katolik
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 07-05-2006, 17:34
 4. Lekė Dukagjini
  Nga Lekė Rezniqi nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 25-02-2006, 09:37
 5. Leke Dukagjini
  Nga shendelli nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 10-05-2003, 11:19

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •