Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,770
  Postimet n Bllog
  18

  Aktori Woody Harrelson tek SNL: Korporatat e vaksinave jane karteli m i madh i drogs n bot!

  Aktori i mirenjohur i Hollywood, Woody Harrelson ishte i ftuar tek Saturday Night Live (SNL) kete fundjave. Ne monologun e tij qe hapi programin, Woody zuri ne goje edhe vaksinat e covid-19.

  Emri: Woody-Harrelson-SNL-Big-Pharma-cartel-2-780x470.jpg

Shikime: 141

Madhsia: 30.0 KB

  Mund ta shikoni videon ne anglisht me poshte:

  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 26-02-2023 m 21:50

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,770
  Postimet n Bllog
  18

  Pr: Aktori Woody Harrelson tek SNL: Korporatat e vaksinave jane karteli m i madh i drogs n bot!


Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-01-2023, 15:26
 2. Prgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 14-03-2014, 12:45
 3. Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-07-2011, 09:34
 4. Al Pacino, aktori me i madh i te gjitha koherave
  Nga konti_d n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-06-2007, 09:47
 5. Asambleja e NATO: Shqiperia, karteli i droges ne Evrope
  Nga Shijaksi-London n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-06-2003, 13:27

Fjalt Kye pr Temn

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •