Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,137

  Troja gjendet n Shkodr. Faktet tronditse t studiuesit vlonjat
  Pohimi befasues: Troja gjendet n Shkodr. Faktet tronditse t studiuesit vlonjat | ABC News

  ABC News Albania

 2. #2
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Antarsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,396
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Troja gjendet n Shkodr. Faktet tronditse t studiuesit vlonjat

  Citim Postuar m par nga Akuamarini Lexo Postimin  Pohimi befasues: Troja gjendet n Shkodr. Faktet tronditse t studiuesit vlonjat | ABC News

  ABC News Albania
  Aresyetimet dhe faktet e studiuesit duken bindese. Por, kjo nuk zgjidhet se akademia jone nuk ka lartesine e duhur
  Duaje te afermin tend si veten

Tema t Ngjashme

 1. Studiuesit: Dashuria, jo edhe aq e paparashikueshme!
  Nga Xhuxhumaku n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-09-2014, 13:26
 2. Studiuesit: Jetgjatsia e njeriut do t dyfishohet
  Nga Vinjol n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-09-2014, 19:31
 3. Edhe nje vlonjat me shume!!!
  Nga Aulonasi n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 01-12-2004, 16:25
 4. Edhe nje vlonjat me shume
  Nga GoAheadEagles n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 16-11-2004, 01:47
 5. Kujtimet e nje rebeli vlonjat per 1997
  Nga Brari n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-05-2004, 12:05

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •