Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-01-2014
  Postime
  20

  Tv Kanale shqiptare dhe t huaj!

  Si kaluat!

  Me ndihmoni disa kanale shqip dhe t e huaj nese mundeni .
  Cilat platforma jan me te mira , qe funksionojn per android box.
  Peshendetje:

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  33
  Postime
  2,168
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Tv Kanale shqiptare dhe t huaj!

  Ke shume ne playstore, thjesht duhet te kerkosh ke shume app.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-01-2014
  Postime
  20

  Pėr: Tv Kanale shqiptare dhe t huaj!

  Hi

  Me trego cilan eshte me Best dhe ta marr
  Ne play store.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,588

  Pėr: Tv Kanale shqiptare dhe t huaj!

  Klani im eshte free

  Dhe albkanale por nuk gjindet ne platormen e google

  Bej nje kerkim dhe i gjen

Tema tė Ngjashme

 1. Kanale shqiptare edhe ne AZI
  Nga REALIST nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-08-2008, 00:33
 2. Shume kanale shqiptare largohen nga DIGITALB
  Nga REALIST nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 30-03-2008, 08:08
 3. Shoqeria shqiptare dhe ajo e huaj.
  Nga klandestini nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 09-06-2007, 22:13
 4. Cilat kanale shqiptare kane perkthime me te mira.
  Nga njeriu2006 nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 01-04-2006, 05:20
 5. Cilet kanale shqiptare kane perkthimet me te mira te filmave?
  Nga njeriu2006 nė forumin Votime dhe sondazhe
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 10-12-2005, 16:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •