Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 9
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,845
  Postimet n Bllog
  4

  Kush sht kshilltari i Edi Rams, Dorian Duka, q po hetohet nga FBI?

  Artan Hoxha: Sot “famozi” Dorian Duka (personazhi i FBI) iku me charter special drejt Dubait

  Emri: sot-1.jpg

Shikime: 6934

Madhsia: 20.1 KB
  N foto: Dorian Duka n avion sot duke ikur pr Dubai pasi plasi skandali i ish-zyrtarit t t FBI.

  Sot gazetari Artan Hoxha shkruan se Dorian Duka, personazhi q del n dosjen e ish-zyrtarit t lart t FBI, i akuzuar se ka marr shuma t mdha n dollar nga pala shqiptare; pra ish-zv/ministri dhe kshilltari “pa pages” i kryeministrit, iku drejt Dubait.

  Ndr t tjera Artan Hoxha i drejtohet kryeministrit: “Edi Rama, dorzoje kshilltarin tnd special pa pages, njherazi dhe kushririn e par t Ilir Mets.

  Ndrkoh po presim, q hakerat iranian t na japin identitetin e pastrueses te shtpis s Dorian Duks!”- shkruan Hoxha.

  N foto: Dorian Duka duke ikur n Dubai.

  Ja se far shkruan “Zri i Ameriks” pr Dorian Dukn, q sot na la shenden duke u strehuar n Dubai:

  “Nse i referohemi srish dokumentit t juris s madhe, n t, personi tjetr, q duhej marr n pyetje sht Dorian Duka, ish zv/ministr pr energjitikn dhe m pas konsulent i pavarur.

  Personi A dhe Personi B, sipas akt-padis, “ishin miq dhe partner biznesi me njri-tjetrin.”

  Sipas dokumentit t akuzs, gjat nj udhtimi n Shqipri n vitin 2017, “m 9 shtator i pandehuri McGonigal u takua me kryeministrin shqiptar [Edi Rama] dhe me Personin B [Dorian Duka]. Me krkes t Personit A [Agron Neza] ai i bri thirrje kryeminisrit t kishte kujdes dhe t mos i jepte lienca pr krkime nafte n Shqipri nj kompanie ruse guack. Personat A dhe B kishin interesa financiar nga vendimi i qeveris shqiptare. I pandehuri McGonigal i dha kryeministrit nj suvenir t FBI-s n prani t personit B”.

  Akt-padia vendos nj lidhje t drejtprdrejt t takimeve t ish zyrtarit t FBI-s me kryeministrin shqiptar n prani t personave t tret A dhe B, q ishin shtetas privat. sht e paqart se prse kryeminstri sht takuar me nj zyrtar t lart t FBI-s n prani t personave privat.

  I pyetur nga Zri i Ameriks, lidhur me marrdhniet e kryeminsitrit me ish zyrtarin e FBI-s, zdhnsi i qeveris mohoi, q takimet t ken patur ndonj lidhje me ato q thuhen n aktpadi:“Si e ka sqaruar edhe m par, kryeministri Edi Rama ka pasur nj raport miqsor me zyrtarin e FBI, me t cilin jan takuar disa her, qoft n Tiran, qoft n New York, po takimet e tyre s’kan pasur asnj lidhje me ka thuhet n akt-padin n fjal lidhur me persona t tjer.”

  Sipas akt-padis, ishte pas ktij udhtimi n Shqipri n shtator q “i pandehuri McGonigal ka mbajtur nj miqsi t vazhdueshme me Kryeministrin [Rama].”

  Sipas akt-akuzs, nga shtatori 2017 deri n mars 2018, McGonigal dhe Kryeministri Rama jan takuar 4 her n Shqipri dhe n SHBA”- shkruan VOA.

  Koha Jone

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,845
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Kush sht kshilltari i Edi Rams, Dorian Duka, q po hetohet nga FBI?

  Berisha: Rama i lidhur me Dorian Duka q hetohet nga FBI

  17 shtator, 2022

  Skedart e Bashkngjitur 180152

  Nga Sali Berisha

  T dashur miq, n nj hetim sekret pr lidhje ruse t nj ish-shefi t rndsishm t FBI, del se lidhje e tij private sht Edi Rama. N kt kontekst, ndr t tjera sipas nj gazete prestigjioze amerikane ‘Business Insider’, nj juri e madhe n mandatin e saj ka krkuar: t’i sillet do gj dhe t gjitha regjistrimet, materialet n disponim t t gjykuarit q dokumentojn do komunikim personal, prfshi ktu, por jo kufizuar, mesazhe celulari, mesazhe e-maili elektronik, mesazhe n aplikacion t inkriptuar celulari, mesazhe zanore, letra, ose shnime midis Charles McGinogal dhe midis t tjerve: Qeveris s Republiks s Shqipris ose do personi t lidhur me qeverin e Republiks s Shqipris, prfshi ktu, por jo kufizuar, kryeministrin Edi Rama.

  Juria e madhe krkon hetimin e do udhtimi n Republikn e Shqipris t mikut t Edi Rams nn hetim pr lidhje ruse, zyrtarit t niveleve m t larta t FBI, Charles McGonigal si dhe pagesa apo dhurata t dhna Charles McGonigal nga prfaqsuesi i Rams, famozi Dorian Duka, Agron Neza ose do person i lidhur me qeverin e Republiks s Shqipris.

  Autori i prestigjiozes ‘Business Insider’ shkruan se FBI nuk lejoi McGonigal t kontraktoj pr llogari t Edi Rams nj kompani pr nj projekt antikorrupsion.

  Autori i artikullit shkruan: “Dy burime i than Insajderit se McGonigal ishte i afrt me Edi Ramn, i cili shrben si kryeministr i Shqipris q nga viti 2013. Sipas nj e-maili t par nga Insajderi, McGonigal prdori llogarin e tij zyrtare t e-mailit t FBI-s pr t tentuar t organizonte nj takim mes Rams dhe nj biznesmeni amerikan. Firmn e tij kryeministri po mendonte ta punsonte n nj nism kundr korrupsionit. N fund, FBI nuk i dha miratimin McGonigal pr takimin”.

  Zdhnsi i Rams i thot gazets se: “Nuk ka pasur kurr takime me kompani, dhurata, pagesa, rimbursime t udhtimeve prpara ose pasi zoti McGonigal t largohej nga puna” – thuhet n shkrim.

  Zdhnsi i Edi Rams ka gnjyer sepse Syri.net ka vrtetuar se McGonigal jo vetm ka vizituar Shqiprin, por ai ka regjistruar nj kompani me emrin e tij n Tiran.

  Miq, botimi i ktij artikulli nga Insider pr hetimin pr lidhje me ruset t nj zyrtari t lart t FBI, n t cilin si lidhje t tij prmendet n nivelet m t larta zyrtar vet Edi Rama dhe prfaqsuesi i tij Dorian Duka, mendoj se sht nj qitje me rreze t gjat q do shoqrohet me zbulime t tjera t medha nga hetimi i FBI.

  Koha Jone

 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,845
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Kush sht kshilltari i Edi Rams, Dorian Duka, q po hetohet nga FBI?

  Kryemadhi tregon lidhjen familjare t Mets me Dorian Dukn

  Emri: swfsw.jpg

Shikime: 44

Madhsia: 34.0 KB

  Deputetja Monika Kryemadhi tha se Dorian Duka i cili sht prmendur nga Sali Berisha si person i prfshir n dosjen amerikane pr ish zyrtarin e lart t FBI-s Charles McGonigal sht kushriri i Ilir Mets.

  N nj deklarat pr mediat pas daljes nga Kuvendi ajo tha se Duka ka kontribuar n shkollimin e Ilir Meta duke theksuar nd t tjera se ai sht dhe djali i dajs s Etilda Gjonajt.

  Dorian Duka sht djali i dajs s Etilda Gjonajt si sht edhe djali i halls s Ilir Mets. Sa ishte n LSI zv.ministr nuk merrej as me korporatat kineze, as me arabt, as me Agron Nezn, por ishte djal q kishte mbaruar studimet jasht shtetit dhe ishte korrekt. Kur Rama e ftoi kshilltar pa para, sigurisht edhe Ducka u b nj lobist q vazhdonte e bnte porosit e Rams jo vetm n Amerik, por edhe n Gjermani e Austri. Megjithat sht shum m afr me Etilda Gjonajn se me Metn pavarsisht se Meta mund t ket kontribuar shum n shkollimin e tij, tha Kryemadhi.

  Euronews
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 30-01-2023 m 03:57

 4. #4
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,845
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Kush sht kshilltari i Edi Rams, Dorian Duka, q po hetohet nga FBI?

  Berisha publikon FOTO-n: Rama me t shtrenjtin Duka, q i sjell jo vetm bost e klanit Sinaloa

  Emri: auto_ducka_rama1674988027.jpg

Shikime: 58

Madhsia: 35.4 KB

  N vazhdn e skandalit McGonigal n t cilin sht prfshir kryeministri Edi Rama, kryetari i PD-s, Sali Berisha, ka publikuar sot nj foto-dshmi t Kryeministrit Edi Rama me nj nga personazhet kryesor t prdorur prej tij pr t krijuar lidhjet dhe kryer operacionet e veta jasht vendit pr prfitime personale e sidomos, kundr opozits s shqiptare.

  Berisha tregon: “Duka, krenaria e Edi Rams. N foto sht Rama me kshilltarin e tij, t shtrenjtin Duka i cili i sjell n zyr jo vetm bost e klanit Sinaloa, por edhe delegacione zyrtare t huaja. “

  Kush sht Dorian Duka?

  N shkrimin e Zrit t Ameriks pr skandalin McGonigal, Duѯka prmendet si njeriu q ka punuar “pa pages” afr Rams. Shkpusim nj fragment:

  “Takimet mes tyre jan zhvilluar gjithnj n prani t Nezs dhe Dorian Duks t cilin akt-akuza e prshkruan si “i punsuar nga nj konglomerat kinez energjie. Nj kshilltar jozyrtar i Kryeministrit t Shqipris, i cili kishte nj llogari emaili dhe pasaport zyrtare t qeveris shqiptare dhe ka qn ish-zyrtar i lart i qeveris shqiptare”.

  Zoti Rama nuk dha asnj shpjegim se prse takimet me ish zyrtarin e FBI-s jan zhvilluar n prani t personave privat, por dha disa shpjegime rreh marrdhnieve t tij me ta. Pr zotin Nezn ai tha se “nuk e kam njohur m par asnj her. Nuk kam shkmbyer as letra, as interesa dhe asgj tjetr, por e kam takuar vetm n pranin e ish zyrtarit t lart t FBI-s”.

  Sa i prket zotit Duka u mjaftua t shprehej se “ka qen zvendsministr i Energjitiks, n koalicionin e vitit 2013 dhe pastaj pr nj far kohe ka punuar pran meje pa pages”. Zoti Rama nuk dha shpjegim se deri kur zoti Duka ka punuar pran tij. Hern e fundit q ata jan par s bashku, t paktn publikisht, ka qen n qershor t vitit t shkuar, kur zoti Duka ishte pjes e delegacionit q shoqronte zotin Rama gjat vizits s tij n Kiev, e madje ishte dhe n tryezn e bisedimeve me presidentin ukrainas Volodimir Zelensky.”

  Syri

 5. #5
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,845
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Kush sht kshilltari i Edi Rams, Dorian Duka, q po hetohet nga FBI?

  Qndrimi skandaloz/ Duka i Rams mbrojti Kinn n pretendimet e saj pr Detin e Jugut, sulmoi Hagn

  Emri: auto_ducka1674986946.jpg

Shikime: 44

Madhsia: 51.7 KB

  N vitin 2016, arbitrazhi i Hags dha nj vendim shum t rndsishm pr shtjen e Detit t Kins Jugore. Tribunali vendosi se Kina nuk ka t drejt n pretendimet e saj territoriale prkundrejt Filipineve.

  SHBA prshndeti vendimin, kurse Kina tha se nuk do e njoh at.

  Por gjejeni se kush e mbrojti Kinn me qndrimet e tij n median shtetrore? Pikrisht Dorian Duka i Edi Rams. N nj intervist pr agjencin shtetrore kineze Xinhua, ai tha se vendimi ishte i paragjykuar kundr Kins.

  "Vendimi i gjykats s arbitrazhit me baz n Hag pr shtjen e Detit t Kins Jugore tregoi se ai sht nj organ shum i njanshm," tha nj ekspert dhe ish-zyrtar shqiptar, Dorian Ducka, nj strateg energjetik dhe ish-zvendsministr i Energjis dhe Industris s Shqipris.

  "Rasti i Detit t Kins Jugore ishte i motivuar politikisht pr qllime populiste nga ish-qeveria e Filipineve," tha Duka n nj intervist me shkrim me Xinhua t mrkurn.

  "Ish-presidenti i Filipineve Benigno S. Aquino III nisi kt fars politike n Gjykatn e Prhershme t Arbitrazhit, e cila ka minuar besimin global n t drejtn ndrkombtare dhe ka shkelur mirbesimin e diplomacis dhe negociatave," tha Duka. "Kjo gjykat, sipas Konvents s Kombeve t Bashkuara pr t Drejtn e Detit (UNCLOS), nuk mund t vendos pr shtjet q kan t bjn me sovranitetin territorial. Zgjidhja e vetme pr kto shtje t ndrlikuara sht prmes dialogut, diplomacis dhe konsultimit prmes bisedimeve dypalshe, t hapura dhe transparente midis palt e interesuara drejtprdrejt”, tha njeriu i Rams.

  Kujtojm se Duka prmendet n dosjen e FBI si prfaqsues i nj konglomerati energjetik kinez. Sipas kreut t opozits, Sali Berisha, Duka ka vendosur kontakte t ngushta mes Edi Rams dhe kinezve.

  Syri

 6. #6
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,845
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Kush sht kshilltari i Edi Rams, Dorian Duka, q po hetohet nga FBI?

  Skandali McGonigal/ Gazetari amerikan: Rama i lidhur me kartelin Sinaloa, ja pse nuk bn asgj Biden  Gazetari i njohur amerikan, Dan Bongino, n programin e tij shum t ndjekur, sht fokusuar te skandali i Charles McGonigal, duke theksuar se ky i fundit ka punuar pr narrativn politike t Edi Rams.

  Por Dan Bongino thekson n programin e tij se kryeministri shqiptar Edi Rama sht i prfshir n nj konspiracion narkotrafikimi me kartelin e drogs Sinaloa. Ai ngre pyetjen se mos-reagimi i administrats Biden ndaj kryeministrit shqiptar lidhet me faktin se njerzit n qeverin amerikane jan paguar nga shqiptaret?

  “Njerzit nga e gjith qeveria ishin shum konfuz se pse Biden nuk po bnte asgj pr kt kryeministrin e Shqipris q dyshohet se po bashkpunon me zyrtarin e FBI-s, q un po ju them se sht i lidhur me Hunter (Biden), ata jan t lidhur. Ktu kryeministri shqiptar duket se sht i prfshir n nj konspiracion narko-trafikimi q prfshin kartelin Sinaloa. Nj prej karteleve q po trafikon lnd narkotike prmes kufirit jugor. Ata jan prgjegjs pr sasit m t mdha t narkotikve q trafikohen n SHBA. Por, pr fardo lloj arsyeje, administrata e Biden nuk duket e shqetsuar nga kjo gj. A sht kjo sepse njerzit n qeverin ton po paguhen nga shqiptart? Pr t’i br njerzit t kthejn faqen tjetr? Nj pyetje e drejt apo jo? Dikush n nj konferenc shtypi, q bn pun reale n media, duhet t pyes Karine Jean-Pierre (sekretarja pr shtyp e Shtpis s Bardh) se pse Biden nuk ka br asgj pr narko-trafikimin n Shqipri dhe pr akuzat pr lidhjet me kartelin Sinaloa n kufirin ton jugor? A ka kjo lidhje me t infiltruarit n qeverin ton q lobojn pr t njjtin kryeministr shqiptar pr t cilin nuk po bni asgj?” shprehet Bongino.

  Luftar Hysa dhe Besnik Lulaj, ortakt e kartelit ‘Sinaloa’ n Shqipri sipas mediave meksikane, jan pikrisht personat q n datn 4 tetor t vitit 2020 vizituan zyrn e kryeministrit Edi Rama nn shoqrin e deputetit gjerman t CDU-CSU, Mark Hauptmann dhe Dorian Duks, q n at koh ka qen kshilltar i kryeministrit pr investime nga jasht.

  Syri

 7. #7
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,845
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Kush sht kshilltari i Edi Rams, Dorian Duka, q po hetohet nga FBI?

  Mesazhi i koduar/ Dorian Duka sfidon FBI-n nga Arabia Saudite

  Emri: auto_ducka11674845301.jpg

Shikime: 41

Madhsia: 51.7 KB

  Nj nga personazhet kye t mega-skandalit q ka tronditur Amerikn dhe mbar botn perndimore, postoi nj foto sfiduese sot nga Arabia Saudite.

  Dorian Duka, kshilltar informal i Edi Rams, q sipas dosjes s FBI, prdor t gjith elementt qeveritar pr t kryer punt e pista t Rams, postoi nj foto nga Arabia Saudite.

  Ai bri nj simbol me duar, q n disa vende prkthehet si simbol i lamtumirs.

  T tjer thon se sht simbol me mesazh sfidues.

  Nuk dihet nse ky mesazh i tij i drejtohet Edi Rams apo FBI, e cila e ka prfshir at n hetimet pr skandalin m t rnd n kt agjenci prej dekadash.

  Dje u zbulua se n laptopin e famshm t djalit t presidentit amerikan, Hunter Biden, nuk ndodhet vetm emri i Charles McGonigal, ish-zyrtarit t lart t FBI, por edhe i kshilltarit jozyrtar t Edi Rams, Dorian Duks.

  N rrjetet sociale sht publikuar nj email i djalit t diskredituar t presidentit amerikan, Hunter Biden, ku Dorian Duka i drgon nj ftes pr ta ndjekur n rrjetet sociale.

  Edhe pse kshilltar informal, ai qndron n paradhomn e Rams dhe prdor t gjith elementt qeveritar, q nga emaili zyrtar dhe deri te pasaporta dipomatike, pr t vepruar si njeriu i ngusht i Rams.

  Dorian Duka del bashk me Edi Ramn n dosjen e Departamentit t Drejtsis. Ai thuhet se punon pr nj konglomerat kinez. Ai ka lobuar pr t korruptuar ish-zyrtarin e lart t FBI, Charles McGonigal, pr interesa t ngushta financiare.

  Emri: auto_ducka1674845301.jpg

Shikime: 41

Madhsia: 63.9 KB

  Syri

 8. #8
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,845
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Kush sht kshilltari i Edi Rams, Dorian Duka, q po hetohet nga FBI?

  Ekskluzive/ Akuzat pr lidhjet me Charles McGonigal, flet ish-kshilltari i Rams

  Ish-kshilltari i Kryeministrit Edi Rama, Dorian Duka, refuzon t komentoj lidhjet me ish-agjentin e FBI-s Charles McGonigal.

  I kontaktuar nga Euronews Albania, Duka thot se nuk ka asnj koment pr pyetjet e drejtuara, se: Cila sht lidhja e tij me ish-agjentin e FBI-s? N cilat aktivitete rezulton t jet apo ket qen partner biznesi me ish-oficerin e inteligjencs shqiptare Agron Nezaj dhe se cili ka qen roli i tij n takimet me kryeministrin Rama dhe ish-zyrtarin e FBI-s, ku sipas akt-padis ish-kshilltari rezulton se ka qen i pranishm?

  Duka, refuzon t komentoj apo sqaroj faktin se emri i tij prmendet n akt-padi nga autoritetet n SHBA, prgjigje t cilat sipas tij mund t’na i jap vetm Departamenti Amerikan i Shtetit.

  “Nuk kam Koment, mund t’i drejtoheni Departamentit t Drejtsis Amerikane nse keni nevoj pr m shum informacion” shkruan Dula n prgjigjen e tij pr Euronews Albania.

  Euronews

 9. #9
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,845
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Kush sht kshilltari i Edi Rams, Dorian Duka, q po hetohet nga FBI?

  Berisha: Ja kush sht personi q i dha McGonigal 225 mij dollar n emr t Rams

  Emri: sali-berisha-1-1.jpg

Shikime: 41

Madhsia: 28.3 KB

  Kreu i Partis Demokratike Sali Berisha tha se kryeministri Edi Rama i ka dorzuar ish-zyrtarit t kundrzbulimit t FBI-s, Charles McGonigal 225 mij dollar nprmjet kshilltarit t tij Agron Nezs.

  Sipas Berishs ndaj kryeministrit Rama ka nisur nj hetim n SHBA n lidhje me takimet e tij me ish-zyrtarin e FBI-s t arrestuar Charles McGonigal.

  Ish-kryeministri tha se McGonigal ka prfaqsuar nj nga bost e mafies ruse, Oleg Deripaska, i cili ose pr t cilin ka lobuar te Edi Rama.

  “Pra, si e shihni, nj juri e SHBA, vuri nn hetim Edi Ramn dhe kshilltart e tij.

  far sht zbuluar ndrkoh?

  sht zbuluar se Edi Rama, nprmjet Agron Nezs, i ka dorzuar Charles McGonigal 225 mij dollar n nj dor. 80 mij dollar n nj dor tjetr, sipas medieve.

  far sht zbuluar n kto lidhje t tmerrshme mafioze spiunazhi? McGonigal ka prfaqsuar nj nga bost e mafies ruse, Oleg Deripaska, i cili ose pr t cilin ka lobuar te Edi Rama.

  far sht Dorian Duka? sht nj mafioz i punsuar si drejtor pr katr vite n nj konglomerat energjetik kinez. Ju kujtohen aviont q merrnin Edi Ramn dhe Olsi Ramn q i onin n Pekin? Ato i sillte drejtor Duka. Kjo kompani sht n hetim t thell n Kin dhe SHBA njkohsisht.

  Dorian Duka, sipas FBI, qndron n paradhomn e kryeministrit. Ai prdor emailin dhe adresn qeveritare. Sipas hetimeve t FBI, prdor email qeveritar t Shqipris dhe adres t qeveris s Shqipris.

  Mediat kan filmuar Dukn tek del nga kryeministria me eksponent kryesor t kartelit m t fuqishm n bot t drogs, Sinaloa”, tha Rama.

  Euronews

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-12-2022, 13:12
 2. Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-07-2022, 14:29
 3. Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 08-01-2016, 18:40
 4. Toni Bler/ Si i mer parat kshilltari i Rams?
  Nga Duke_Of_Arberia n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 20-07-2015, 09:58
 5. Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 18-08-2006, 14:40

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •