Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 21
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  29,654
  Postimet n Bllog
  16

  A patt komplikacione me shndetin pasi mort vaksinn e covid-19?

  Nj numr i madh njerzish n mbar botn u vaksinuan me vaksinat e teknologjis mRNA, t prodhuara nga kompanite farmaceutike Pfizer dhe Moderna. E hapa kete teme per te msuar nga vet antart e forumit q e bn vaksinn, pr t msuar nse patt ndonj komplikacion me shndetin pasi mort vaksinn. Shum njerz n bot, sidomos t rinj n mosh, kan ngritur shqetsimin se vaksina u ka krijuar probleme me zemrn, miokarditin.

  - A patt probleme t dukshme me shndetin pasi bt vaksinn?
  - A njihni njerz n rrethin tuaj familjar e shoqror q patn komplikacione me shndetin pasi bn vaksinn?
  - A e kontraktuat virusin e covid-19 pasi e bt vaksinn? Nse po, a mendoni se vaksina ju ndihmoi ndaj virusit?

  Ju ftoj t postoni m posht prgjigjet tuaja.

  Albo
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 22-01-2023 m 17:07

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  29,654
  Postimet n Bllog
  16

  Pr: A patt komplikacione me shndetin pasi mort vaksinn e covid-19?

  Emri: Screen Shot 2023-01-23 at 3.44.32 PM.jpg

Shikime: 133

Madhsia: 27.9 KB

  Elon Musk ndau me publikun nje cicerime me lart ku ai shprehet ne anglisht:

  "Pata efekte anesore shume te keqija kur u vaksinova. Thashe se vdiqa per disa dite pasi bera dozen e dyte perforcuese te vaksines. Shpresoj qe te mos me kete lene me pasoja te perhesrshme, por nuk jam i sugurt."

  Emri: Screen Shot 2023-01-23 at 3.48.56 PM.jpg

Shikime: 132

Madhsia: 48.5 KB

  "Mora OG C19 para se te beja vaksinat pasi kalove nje te ftohte te lehte. Pastaj bera vaksinen e Johnson&Johnson dhe nuk pata ndonje efekt negativ, vetem sa me dhembi krahu pak. Doza e mRNA perforcuese e vaksines ishte ne rregull, por e dyti gati sa nuk me vdiq."


  Emri: Screen Shot 2023-01-23 at 3.52.10 PM.jpg

Shikime: 131

Madhsia: 40.2 KB

  "Dhe kusheriri im qe eshte i ri ne moshe dhe me shendet shume te mire, pati nje rast serioz te miokardit te zemres. Iu desh te shtrohej ne spital."

  Emri: Screen Shot 2023-01-23 at 3.55.01 PM.jpg

Shikime: 129

Madhsia: 33.6 KB

  Kur dikush e pyet, si ka mundesi qe ti bere dozen e dyte perforcuese te vaksines, te dija per burre me te zgjuar? Elon Musk iu pergjigj:

  "Isha i detyruar ta beja kete gje nese doja te vizitoja fabriken e prodhimit te makinave Tesla ne Gjermani. Nuk eshte dika qe e zgjodha une vete."
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 25-01-2023 m 23:39

 3. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  Arianitas (13-01-2024)

 4. #3
  i/e regjistruar Maska e par
  Antarsuar
  10-09-2010
  Postime
  818

  Pr: A patt komplikacione me shndetin pasi mort vaksinn e covid-19?

  Personalisht e anashkalova at, megjithse n e-albania m kan vaksinuar pa dshir.
  Kjo do t thot se korrupsioni me vaksinat nuk sht asgj krahasuar me ato t mbetjeve
  Morali & Miresia
  Virtyte te trazuara nga mendje te modifikuara.

 5. #4

  Pr: A patt komplikacione me shndetin pasi mort vaksinn e covid-19?

  Po kam probleme sepse me kane futur cipe per te me kontrolluar dhe me kane modifikuar DNA kete imperialistet dhe revizionistet amerikane me ane te Sorrosit dhe Iluminatin. Nuk desha te vaksinohesha por edhe une si shoku Elon Mask do ikja ne Gjermani te vizitoja fabriken e prodhimit te birrave.... "Nuk eshte dika qe e zgjodha vete" thote shoku Elon ! Vetem me kete pohim duket qe vaksina ka shume komplikacione me shendetin,jo vetem anesore por edhe ballore,sepse fillon e mendon qe ke bere dhe ben gjera qe nuk i zgjedh vete ! Dhe imagjinoni qe e paska bere vaksinen para se te vizitonte ndonje fatori giga qe prodhon birra ne Amerike...


  Vaksinen e pare nuk me dha probleme, me te dyten pata "keputje" ndihesha i lodhur (zgjati 24 ore) me dozen e trete nuk pata probleme. Vaksina ishte Moderna.
  E njejta gje pothuajse ndodhi me te gjithe ata qe njoh (perfshire dhe familjen),me te paren shume pak veta paten probleme ndersa me dozen e dyte paten te gjithe pothuajse probleme lodhjeje...,me dozen e trete do gje normale. Deri tani me sa njoh une dhe kan degjuar e lexuar nuk ka asnje njeri qe te kete pasur probleme me vaksinat.
  Ndryshuar pr her t fundit nga SERAFIM DILO : 25-01-2023 m 17:33

 6. #5
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,657

  Pr: A patt komplikacione me shndetin pasi mort vaksinn e covid-19?

  Citim Postuar m par nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  Po kam probleme sepse me kane futur cipe per te me kontrolluar dhe me kane modifikuar DNA kete imperialistet dhe revizionistet amerikane me ane te Sorrosit dhe Iluminatin. Nuk desha te vaksinohesha por edhe une si shoku Elon Mask do ikja ne Gjermani te vizitoja fabriken e prodhimit te birrave.... "Nuk eshte dika qe e zgjodha vete" thote shoku Elon ! Vetem me kete pohim duket qe vaksina ka shume komplikacione me shendetin,jo vetem anesore por edhe ballore,sepse fillon e mendon qe ke bere dhe ben gjera qe nuk i zgjedh vete ! Dhe imagjinoni qe e paska bere vaksinen para se te vizitonte ndonje fatori giga qe prodhon birra ne Amerike...


  Vaksinen e pare nuk me dha probleme, me te dyten pata "keputje" ndihesha i lodhur (zgjati 24 ore) me dozen e trete nuk pata probleme. Vaksina ishte Moderna.
  E njejta gje pothuajse ndodhi me te gjithe ata qe njoh (perfshire dhe familjen),me te paren shume pak veta paten probleme ndersa me dozen e dyte paten te gjithe pothuajse probleme lodhjeje...,me dozen e trete do gje normale. Deri tani me sa njoh une dhe kan degjuar e lexuar nuk ka asnje njeri qe te kete pasur probleme me vaksinat.
  Vetem 3 ke bere?? Ca pret, ka prape. Bej te 4terten!! lol
  Ndryshuar pr her t fundit nga PINK : 25-01-2023 m 17:42
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 7. #6

  Pr: A patt komplikacione me shndetin pasi mort vaksinn e covid-19?

  Citim Postuar m par nga PINK Lexo Postimin
  Vetem 3 ke bere?? Ca pret, ka prape. Bej te 4terten!! lol
  Not my choice... per 3 dozat . Per te 4 do mendohem dhe mbasi ta bej do them ..not my..

  Po ti si ke bere ? Apo edhe ti si Albo keni si doktor Alfred Cakon ?

 8. #7
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,657

  Pr: A patt komplikacione me shndetin pasi mort vaksinn e covid-19?

  Citim Postuar m par nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  Not my choice... per 3 dozat . Per te 4 do mendohem dhe mbasi ta bej do them ..not my..

  Po ti si ke bere ? Apo edhe ti si Albo keni si doktor Alfred Cakon ?
  Ur body ur choice. Si per cdo gje tjeter apo jo??! 🤔
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 9. #8
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  29,654
  Postimet n Bllog
  16

  Pr: A patt komplikacione me shndetin pasi mort vaksinn e covid-19?

  Prfaqsuesja e GOP Nancy Mace pranon lndime t rnda afatgjata nga "vaksina" e Covid: "Dhimbje n zemr q asnj mjek nuk mund ta shpjegoj"

  Emri: Screenshot-2023-02-08-3.34.09-PM-1200x630.jpg

Shikime: 95

Madhsia: 27.8 KB

  Duke u paraqitur para seancs dgjimore t Komitetit t Mbikqyrjes s Dhoms s Prfaqsuesve m 8 shkurt 2023, n lidhje me rolin e Twitter n censur me urdhr t Qeveris s SHBA dhe Partis Demokratike, kongresmenja republikane Nancy Mace pranoi se ajo ka zhvilluar probleme t rndsishme shndetsore, duke prfshir dridhje n dorn e majt dhe "Dhimbje n zemr q asnj mjek nuk mund ta shpjegoj".

  SHIKONI ME POSHTE:  Kongresmenja Mace shprehu “keqardhje t madhe” pr marrjen e “vaksins” s Covid-it dhe se ka t ngjar q problemet shndetsore q ajo po prjeton t mos ikin kurr.

  Pr m tepr, ajo kritikoi me vendosmri ish-drejtuesit e Twitter, duke prfshir ish-avokatin e FBI-s, James Baker, si dhe ish-censuruesit kryesor Vijaya Gadde dhe Yoel Roth, t gjith t shkarkuar nga pronari i ri i Twitter-it, Elon Musk, pr ndalimin e mjekve me arsim t lart nga platforma e njohur e mediave sociale. duke dhn disa shembuj.

 10. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  Arianitas (13-01-2024)

 11. #9

  Pr: A patt komplikacione me shndetin pasi mort vaksinn e covid-19?

  Disa gjera interesante per vaksinat. Nje nga polemikat kryesore ishte-eshte se Perendimi ka lene vendet e varfera si Afrika etj pa vaksina... si shperndarje pa ashtu edhe per patentat e shoqerive farmaceutike.

  Lajm tjeter eshte se vaksinat perndimore mRna (qe per Albon jane me te mira ato Ruset dhe Kineze sepse kane qeveri me te mira) ne Kine keto vaksina po perdoren pothuajse vetem nga te pasurit sepse kushtoje reth 350 dollare dhe vetem neper klinika private. Kuriozitet tjeter ,nje banke shtetrore Kineze ne Hong Kong (China Citic Bank International ) ju ofron klienteve te rinj qe hapin nje llogari te re vaksinen mRna falas. Llogaria e hapur duhet te jete me shume se 4 milion dollare te Hon Kongut qe eshte e barabarte me 512,000 dollare amerikan. E bukura ne kete histori eshte se Kina (si puna Albos) vetem ka share vaksinat perendimore dhe kur vjen puna Banka shteterore ja ofron nga krahu tjeter vetem te pasurve. NOT MY CHOICE do thoshte dikush.

 12. #10
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  29,654
  Postimet n Bllog
  16

  Pr: A patt komplikacione me shndetin pasi mort vaksinn e covid-19?

  Kitaristi dhe kengetari me fame boterore, Eric Clapton, 76 vjec sot, flet per pervojen e tij me marrjen e vaksines se covid-19. Ai mori dy doza te AstraZeneca dhe ne vidion me poshte tregon se vaksina i shkaterroi sistemin imunitar dhe nuk e ze gjumi naten nga dhimbjet. Mund ta shikoni e degjoni deshmine e tij ne anglisht me poshte:

  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 13-02-2023 m 11:44

 13. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  Arianitas (13-01-2024)

 14. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,787

  Pr: A patt komplikacione me shndetin pasi mort vaksinn e covid-19?

  Une kam bere dy vaksina thjesht sepse me detyruan ne pune ,por personalisht nuk e kisha te domosdoshme pasi qe ne fillim te pandemise punova shume per forcimin e sistemit imunitar duke mare doza te medha me vit C leng limoni, dhe vit D duke qendruar ne diell gjate dites , dhe sigurisht pata fatin qe te mos e nderpres asnje dite punen fizike, pasi edhe ne muajt qe italia u mbyll ne shpi ,une dhe punedhenesi im kemi punuar cdo dite ,gjithashtu dieta ime ushqimore ka qene ne menyre strikte lakto-vegjetariane ,alkaline,dhe lasative, e cila eshte kategoria ushqimore me e mira qe ekziston , keshtu qe i fuqizuar edhe nepermjet seancave te gjata te meditimit individual i cili me jep mundesine te prodhoj vete ne trup edhe melatonina dhe hormone te tjera te dobishme te cilat largojne microviten negative dhe afrojne microviten pozitive atehere jo vetem qe shkova te bej vaksinen por edhe beja shaka me keta te punes time duke i thene qe mund te beja pa frike jo vetem vaksinat e detyrueshme por edhe ato fakultative

  Ka nje disinformim te madh ne bote ne lidhje me pandemine dhe menyren se si duhet te parballohet nje problem i tille i cili ka te beje me sistemin shendetsor global

  Nga pervoja ime,provat, dhe vezhgimet qe kam pare te persona te tjere ,them se virusi nuk eshte asgje tjeter pervecse micovite negative e cila lufohet dhe mundet vetem nepermjet micovites pozitive , edhe vaksina eshte thjesht nje mjet provizor i protokollit shendetsor zyrtar aktual per te bere te mundur sherimin nga ky virus

  Pr t luftuar efektin e mikrovites negative , sht e mire t inkurajoni t menduarit e duhur, t menduarit e mir dhe te paster dhe meditimin. Nj person q bn sdhan shpirtrore ose meditim nuk mund t sulmohet nga kurre nga mikrovita negative apo virusi
  Ndryshuar pr her t fundit nga ATMAN : 16-04-2023 m 08:19

 15. Anetart m posht kan falenderuar ATMAN pr postimin:

  Arianitas (13-01-2024)

 16. #12
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  29,654
  Postimet n Bllog
  16

  Pr: A patt komplikacione me shndetin pasi mort vaksinn e covid-19?

  Sipas statistikave te CDC ne Amerike, 20% e te gjithe te vaksinuarve, jane ankuar se pas vaksinimit, ata pesuan nje tingellime/zhurme ne vesh. Per me shume, lexoni temen ketu.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 27-04-2023 m 10:32
  "Babai i shtetit sht Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkenctari!"

 17. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,787

  Pr: A patt komplikacione me shndetin pasi mort vaksinn e covid-19?

  Sipas nj raporti t publikuar nga [Centers for Disease Control and Prevention (CDC)](https://www.cdc.gov/), rreth 20% e t vaksinuarve kan raportuar ndjesi tingllimi ose zhurm n vesh pas marrjes s vaksins. Ky simptom sht i njohur si tinnitus.

  Tinnitus sht nj ndjesi e tingllimit ose zhurms n vesh q mund t ndodh pr shkak t nj sr arsyesh, duke prfshir dmtimin e qelizave n veshin e brendshm, ekspozimin ndaj zhurms s lart, apo ndonj problem me veshin mesm apo t brendshm.

  Megjithat, sht e rndsishme t theksohet se kto statistika jan t bazuar n ankesat e personave t vaksinuar dhe jo n studime t kontrolluara klinike. Pr t vlersuar m mir lidhjen midis vaksinave dhe tinnitusit, duhet t kryhen hulumtime t mtejshme q t prfshijn nj numr m t madh t pjesmarrsve dhe nj kontroll m t ngusht t variablve.

  Nse keni ndonj shqetsim lidhur me simptomat pas vaksinimit, sht e rndsishme t konsultoheni me mjekun tuaj pr t diskutuar prfitimet dhe risket e vaksinimit dhe pr t marr kshilla t personalizuara pr situatn tuaj t shndetit.

 18. #14
  Restaurator Orbis Maska e Baptist
  Antarsuar
  20-11-2004
  Postime
  8,690

  Pr: A patt komplikacione me shndetin pasi mort vaksinn e covid-19?

  Citim Postuar m par nga Albo Lexo Postimin
  Nj numr i madh njerzish n mbar botn u vaksinuan me vaksinat e teknologjis mRNA, t prodhuara nga kompanite farmaceutike Pfizer dhe Moderna. E hapa kete teme per te msuar nga vet antart e forumit q e bn vaksinn, pr t msuar nse patt ndonj komplikacion me shndetin pasi mort vaksinn. Shum njerz n bot, sidomos t rinj n mosh, kan ngritur shqetsimin se vaksina u ka krijuar probleme me zemrn, miokarditin.

  - A patt probleme t dukshme me shndetin pasi bt vaksinn?
  - A njihni njerz n rrethin tuaj familjar e shoqror q patn komplikacione me shndetin pasi bn vaksinn?
  - A e kontraktuat virusin e covid-19 pasi e bt vaksinn? Nse po, a mendoni se vaksina ju ndihmoi ndaj virusit?

  Ju ftoj t postoni m posht prgjigjet tuaja.

  Albo

  Un nuk kam marr injekcione anonime t keq-quajtura "vaksina" kundr agjensit ( biologjik t bioarmatimit t klasit ushtarak ) q shkakton CoViD-19, sepse SARS-CoV-2 ( apo si quhej para ndikimit tim t paqllimshm n kt muhabet) 2019-nCoV ) pr arsyen elementare t q del prej faktit se ky virus nuk sht DNA por 'RNA' [ apo 'mRNA' ] dhe se si rrjedhoj, dihet mir se pr virionet RNA { metodologjia procedurale q n mnyr natyrale imunizon organizmin njerzor jo vetm nga virusi specifik me t cilin sht njfotuar sistemi imunologjik por edhe me familjen e tij te gjer } nuk mund t krijosh dika q mund t quhet, se lre m t aplikohet si vaksin.

  Me nj fjal: pr arsye se un jam nj nga ata q kan munguar nga ort e msimit, por q kurr nuk kan fjetur n ort e msimit Andaj kam qen n njohuri q :: Pr smundjet q shkaktohen nga RNA viruset, nuk mund t ket vaksin (imunizim) me qllim parandalimi, dhe se njherit - smundjet e tilla jan t pashrueshme.

  Ajo q i bn t kqija kto sumdje sht se infektimi me RNA nuk sht thjeshte produkt viral q hyn n qelizat trupore t jeriut dhe i dhunon ato per te prodhuar kopje t veten, por "blueprint" i sintezs se viruseve gjegjese. Kodi yt gjenetik alterohet me kodin reproduktiv t virionit gjegjs. Bhet si pllak e radhitur e shtypshkronjs s tyre.

  Kjo nnkupton se gripi sezonal - t bie nj her dhe kurr m nuk t hiqet. Pr arsye se virionin gjegjs (tani pjes integrale e kodit tnd gjenetik) e prodhojn qelizat tua.
  Ndoshta po t arrinim t kuptonim mekanizmin q sinjalizion urdhresat pr prodhimin e vironeve t reja infektive, sasia e shtuar dhe prioritare e t cilave fundja shkakton edhe simptomet e smundjes gjegjse - do t mund t gjenim kundragjentin i cili bllokon ate komand n mnyr t prjetshme, - ajo prap nuk do t mund t quhej vaksin, por ila.

  Kjo sht forma e arsyetimit e cila m ka thn :: mos u lodh!

  Ndrsa ajo q m ka bindur dhe kofirmuar materialisht se kjo vaksin nuk ekziston sht fakti i gjall [empirik] q pr kt smundje tmerrsisht t rrezikshme nga e cila n nj afat 2-3 muajsh kan vdekur miliona njerz t pafajshm dhe qe po rezikonte popullaten borore apo ekzistimin e njerzimit si lloj - jo vetm q u gjet vaksina akoma pa iu gjetur mire as simptomet specifike, dhe me saktesi t qart identifikuese - jo vetm u gjet vaksina, por edhe ishte e gatshme per t'u distribuuar pa asje kufizim n tr shtetet e bots. Por askush nuk u nderua me mimin Nobel.
  do njeri q ka dy pal mend t veta dhe n shrbiin e tij do e dij se nj neglizhenc e tille meritash do te ishte e pamundur. Kaluan dy vite "vaksinimesh" dhe "shptimi jetsh" q kjo pandemi e tmershme do t'i merrte me vete pa kompromis dhe prap askush nuk u shperblye me mimin Nobel pr kt zbulim dhe vepr fisnike pr t ciln sht menduar dhe establuar ky mim dhe shprblimi prcjlles q ndahet nga ky fond.

  Athua pse?
  E tham pra :: sepse nuk ka!
  Aeneas Dardanus
  Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

 19. #15
  Restaurator Orbis Maska e Baptist
  Antarsuar
  20-11-2004
  Postime
  8,690

  Pr: A patt komplikacione me shndetin pasi mort vaksinn e covid-19?

  Varianti m i ri - t cilin un e quaj CoViD-23, te un e ka efektin e shuarjes s shqiss q mundson perceptimin e shijimin djegsims s specs dhe/apo piperit.
  Kam br nje gjell aq t djegst para ca ditsh - pa qen n gjendje t di sa kam vn as sa t fort e ka djegsimn speca, deri kur m n fund m dogj n fyt.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Baptist : 15-06-2023 m 16:24
  Aeneas Dardanus
  Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

 20. #16
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  29,654
  Postimet n Bllog
  16

  Pr: A patt komplikacione me shndetin pasi mort vaksinn e covid-19?

  Aktorja dhe modelja i jep fund jetes pasi nuk duronte dot dhimbjet e semundjes se pasherueshme qe e zuri pas vaksinimit. Lexoni per te ketu.
  "Babai i shtetit sht Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkenctari!"

 21. #17
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  29,654
  Postimet n Bllog
  16

  Pr: A patt komplikacione me shndetin pasi mort vaksinn e covid-19?

  Nje bodybuilder i famshem ne Internet vdes ne moshen 30 vjecare me aneurizem ne tru. Kish bere 4 vaksina te covid-19. Lexoni per te ketu.
  "Babai i shtetit sht Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkenctari!"

 22. #18
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  29,654
  Postimet n Bllog
  16

  Pr: A patt komplikacione me shndetin pasi mort vaksinn e covid-19?

  Nje i ri amerikan qe ishte seminarist katolik, tregon se si pasi beri dy vaksinat e covid-19, nuk qendron dot me kembe dhe vuan nga dy semundje imunitare. Deshmine e tij mund ta lexoni ketu.
  "Babai i shtetit sht Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkenctari!"

 23. #19
  i/e regjistruar Maska e Jetmiraaa
  Antarsuar
  03-11-2023
  Vendndodhja
  Tok
  Postime
  502

  Pr: A patt komplikacione me shndetin pasi mort vaksinn e covid-19?

  Joo
  Un i kam br t dy vaksinat,e nuk m ka dhn asnj problem me shndetin .

 24. Anetart m posht kan falenderuar Jetmiraaa pr postimin:

  Arianitas (13-01-2024)

 25. #20

  Pr: A patt komplikacione me shndetin pasi mort vaksinn e covid-19?

  Pothuajse 80% e pacientve npr spitale jan t VAKSINUAR ....
  Bile edhe universiteti Johns Hopkins ndaloi s mbledhuri t dhnat pr vdekjet sepse pas vaksinimit VDEKJET U SHTUAN TEJ MASE.... Ndaloi t jepte t dhna n Mars t 2023...
  Pra Shumica e atyre q vdisnin ISHIN T VAKSINUAR,,,, gjithashtu edhe institucioni Shqiptar i t dhnave shndetsore NDALOI t dhnat , e njjta gj ndodhi edhe n Greqi e gjetk...

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-09-2022, 16:23
 2. Prgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 22-12-2021, 13:57
 3. Simptomat tuaja personale pas vaksinimit me vaksinn ndaj covid-19
  Nga Albo n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-05-2021, 12:01
 4. Shqipria siguron vaksinen ndaj COVID 19
  Nga Neteorm n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-01-2021, 19:27
 5. Po nuk patet veshur rrip mos e lexoni.
  Nga INDRITI n forumin Humor shqiptar
  Prgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 22-02-2004, 14:08

Fjalt Kye pr Temn

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •