Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 21
  1. #1
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anëtarësuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,122
    Postimet në Bllog
    17

    A patët komplikacione me shëndetin pasi morët vaksinën e covid-19?

    Një numër i madh njerëzish në mbarë botën u vaksinuan me vaksinat e teknologjisë mRNA, të prodhuara nga kompanite farmaceutike Pfizer dhe Moderna. E hapa kete teme per te mësuar nga vetë antarët e forumit që e bënë vaksinën, për të mësuar nëse patët ndonjë komplikacion me shëndetin pasi morët vaksinën. Shumë njerëz në botë, sidomos të rinj në moshë, kanë ngritur shqetësimin se vaksina u ka krijuar probleme me zemrën, miokarditin.

    - A patët probleme të dukshme me shëndetin pasi bëtë vaksinën?
    - A njihni njerëz në rrethin tuaj familjar e shoqëror që patën komplikacione me shëndetin pasi bënë vaksinën?
    - A e kontraktuat virusin e covid-19 pasi e bëtë vaksinën? Nëse po, a mendoni se vaksina ju ndihmoi ndaj virusit?

    Ju ftoj të postoni më poshtë përgjigjet tuaja.

    Albo
    Ndryshuar për herë të fundit nga Albo : 22-01-2023 më 17:07

  2. #2
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anëtarësuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,122
    Postimet në Bllog
    17

    Për: A patët komplikacione me shëndetin pasi morët vaksinën e covid-19?

    Emri:  Screen Shot 2023-01-23 at 3.44.32 PM.jpg

Shikime: 138

Madhësia:  27.9 KB

    Elon Musk ndau me publikun nje cicerime me lart ku ai shprehet ne anglisht:

    "Pata efekte anesore shume te keqija kur u vaksinova. Thashe se vdiqa per disa dite pasi bera dozen e dyte perforcuese te vaksines. Shpresoj qe te mos me kete lene me pasoja te perhesrshme, por nuk jam i sugurt."

    Emri:  Screen Shot 2023-01-23 at 3.48.56 PM.jpg

Shikime: 137

Madhësia:  48.5 KB

    "Mora OG C19 para se te beja vaksinat pasi kalove nje te ftohte te lehte. Pastaj bera vaksinen e Johnson&Johnson dhe nuk pata ndonje efekt negativ, vetem sa me dhembi krahu pak. Doza e mRNA perforcuese e vaksines ishte ne rregull, por e dyti gati sa nuk me vdiq."


    Emri:  Screen Shot 2023-01-23 at 3.52.10 PM.jpg

Shikime: 136

Madhësia:  40.2 KB

    "Dhe kusheriri im qe eshte i ri ne moshe dhe me shendet shume te mire, pati nje rast serioz te miokardit te zemres. Iu desh te shtrohej ne spital."

    Emri:  Screen Shot 2023-01-23 at 3.55.01 PM.jpg

Shikime: 134

Madhësia:  33.6 KB

    Kur dikush e pyet, si ka mundesi qe ti bere dozen e dyte perforcuese te vaksines, te dija per burre me te zgjuar? Elon Musk iu pergjigj:

    "Isha i detyruar ta beja kete gje nese doja te vizitoja fabriken e prodhimit te makinave Tesla ne Gjermani. Nuk eshte diçka qe e zgjodha une vete."
    Ndryshuar për herë të fundit nga Albo : 25-01-2023 më 23:39

  3. Anetarët më poshtë kanë falenderuar Albo për postimin:

    Arianitas (13-01-2024)

  4. #3
    i/e regjistruar Maska e par
    Anëtarësuar
    10-09-2010
    Postime
    818

    Për: A patët komplikacione me shëndetin pasi morët vaksinën e covid-19?

    Personalisht e anashkalova atë, megjithse në e-albania më kanë vaksinuar pa dëshirë.
    Kjo do të thotë se korrupsioni me vaksinat nuk është asgjë krahasuar me ato të mbetjeve
    Morali & Miresia
    Virtyte te trazuara nga mendje te modifikuara.

  5. #4
    i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
    Anëtarësuar
    06-01-2008
    Postime
    7,488

    Për: A patët komplikacione me shëndetin pasi morët vaksinën e covid-19?

    Po kam probleme sepse me kane futur cipe per te me kontrolluar dhe me kane modifikuar DNA kete imperialistet dhe revizionistet amerikane me ane te Sorrosit dhe Iluminatin. Nuk desha te vaksinohesha por edhe une si shoku Elon Mask do ikja ne Gjermani te vizitoja fabriken e prodhimit te birrave.... "Nuk eshte diçka qe e zgjodha vete" thote shoku Elon ! Vetem me kete pohim duket qe vaksina ka shume komplikacione me shendetin,jo vetem anesore por edhe ballore,sepse fillon e mendon qe ke bere dhe ben gjera qe nuk i zgjedh vete ! Dhe imagjinoni qe e paska bere vaksinen para se te vizitonte ndonje fatori giga qe prodhon birra ne Amerike...


    Vaksinen e pare nuk me dha probleme, me te dyten pata "keputje" ndihesha i lodhur (zgjati 24 ore) me dozen e trete nuk pata probleme. Vaksina ishte Moderna.
    E njejta gje pothuajse ndodhi me te gjithe ata qe njoh (perfshire dhe familjen),me te paren shume pak veta paten probleme ndersa me dozen e dyte paten te gjithe pothuajse probleme lodhjeje...,me dozen e trete çdo gje normale. Deri tani me sa njoh une dhe kan degjuar e lexuar nuk ka asnje njeri qe te kete pasur probleme me vaksinat.
    Ndryshuar për herë të fundit nga SERAFIM DILO : 25-01-2023 më 17:33

  6. #5
    bubbly
    Anëtarësuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657

    Për: A patët komplikacione me shëndetin pasi morët vaksinën e covid-19?

    Citim Postuar më parë nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
    Po kam probleme sepse me kane futur cipe per te me kontrolluar dhe me kane modifikuar DNA kete imperialistet dhe revizionistet amerikane me ane te Sorrosit dhe Iluminatin. Nuk desha te vaksinohesha por edhe une si shoku Elon Mask do ikja ne Gjermani te vizitoja fabriken e prodhimit te birrave.... "Nuk eshte diçka qe e zgjodha vete" thote shoku Elon ! Vetem me kete pohim duket qe vaksina ka shume komplikacione me shendetin,jo vetem anesore por edhe ballore,sepse fillon e mendon qe ke bere dhe ben gjera qe nuk i zgjedh vete ! Dhe imagjinoni qe e paska bere vaksinen para se te vizitonte ndonje fatori giga qe prodhon birra ne Amerike...


    Vaksinen e pare nuk me dha probleme, me te dyten pata "keputje" ndihesha i lodhur (zgjati 24 ore) me dozen e trete nuk pata probleme. Vaksina ishte Moderna.
    E njejta gje pothuajse ndodhi me te gjithe ata qe njoh (perfshire dhe familjen),me te paren shume pak veta paten probleme ndersa me dozen e dyte paten te gjithe pothuajse probleme lodhjeje...,me dozen e trete çdo gje normale. Deri tani me sa njoh une dhe kan degjuar e lexuar nuk ka asnje njeri qe te kete pasur probleme me vaksinat.
    Vetem 3 ke bere?? Ca pret, ka prape. Bej te 4terten!! lol
    Ndryshuar për herë të fundit nga PINK : 25-01-2023 më 17:42
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  7. #6
    i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
    Anëtarësuar
    06-01-2008
    Postime
    7,488

    Për: A patët komplikacione me shëndetin pasi morët vaksinën e covid-19?

    Citim Postuar më parë nga PINK Lexo Postimin
    Vetem 3 ke bere?? Ca pret, ka prape. Bej te 4terten!! lol
    Not my choice... per 3 dozat . Per te 4 do mendohem dhe mbasi ta bej do them ..not my..

    Po ti si ke bere ? Apo edhe ti si Albo keni si doktor Alfred Cakon ?

  8. #7
    bubbly
    Anëtarësuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657

    Për: A patët komplikacione me shëndetin pasi morët vaksinën e covid-19?

    Citim Postuar më parë nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
    Not my choice... per 3 dozat . Per te 4 do mendohem dhe mbasi ta bej do them ..not my..

    Po ti si ke bere ? Apo edhe ti si Albo keni si doktor Alfred Cakon ?
    Ur body ur choice. Si per cdo gje tjeter apo jo??! 🤔
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  9. #8
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anëtarësuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,122
    Postimet në Bllog
    17

    Për: A patët komplikacione me shëndetin pasi morët vaksinën e covid-19?

    Përfaqësuesja e GOP Nancy Mace pranon lëndime të rënda afatgjata nga "vaksina" e Covid: "Dhimbje në zemër që asnjë mjek nuk mund ta shpjegojë"

    Emri:  Screenshot-2023-02-08-3.34.09-PM-1200x630.jpg

Shikime: 100

Madhësia:  27.8 KB

    Duke u paraqitur para seancës dëgjimore të Komitetit të Mbikëqyrjes së Dhomës së Përfaqësuesve më 8 shkurt 2023, në lidhje me rolin e Twitter në censurë me urdhër të Qeverisë së SHBA dhe Partisë Demokratike, kongresmenja republikane Nancy Mace pranoi se ajo ka zhvilluar probleme të rëndësishme shëndetësore, duke përfshirë dridhje në dorën e majtë dhe "Dhimbje në zemër që asnjë mjek nuk mund ta shpjegojë".

    SHIKONI ME POSHTE:



    Kongresmenja Mace shprehu “keqardhje të madhe” për marrjen e “vaksinës” së Covid-it dhe se ka të ngjarë që problemet shëndetësore që ajo po përjeton të mos ikin kurrë.

    Për më tepër, ajo kritikoi me vendosmëri ish-drejtuesit e Twitter, duke përfshirë ish-avokatin e FBI-së, James Baker, si dhe ish-censuruesit kryesorë Vijaya Gadde dhe Yoel Roth, të gjithë të shkarkuar nga pronari i ri i Twitter-it, Elon Musk, për ndalimin e mjekëve me arsim të lartë nga platforma e njohur e mediave sociale. duke dhënë disa shembuj.

  10. Anetarët më poshtë kanë falenderuar Albo për postimin:

    Arianitas (13-01-2024)

  11. #9
    i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
    Anëtarësuar
    06-01-2008
    Postime
    7,488

    Për: A patët komplikacione me shëndetin pasi morët vaksinën e covid-19?

    Disa gjera interesante per vaksinat. Nje nga polemikat kryesore ishte-eshte se Perendimi ka lene vendet e varfera si Afrika etj pa vaksina... si shperndarje pa ashtu edhe per patentat e shoqerive farmaceutike.

    Lajm tjeter eshte se vaksinat perndimore mRna (qe per Albon jane me te mira ato Ruset dhe Kineze sepse kane qeveri me te mira) ne Kine keto vaksina po perdoren pothuajse vetem nga te pasurit sepse kushtoje reth 350 dollare dhe vetem neper klinika private. Kuriozitet tjeter ,nje banke shtetrore Kineze ne Hong Kong (China Citic Bank International ) ju ofron klienteve te rinj qe hapin nje llogari te re vaksinen mRna falas. Llogaria e hapur duhet te jete me shume se 4 milion dollare te Hon Kongut qe eshte e barabarte me 512,000 dollare amerikan. E bukura ne kete histori eshte se Kina (si puna Albos) vetem ka share vaksinat perendimore dhe kur vjen puna Banka shteterore ja ofron nga krahu tjeter vetem te pasurve. NOT MY CHOICE do thoshte dikush.

  12. #10
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anëtarësuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,122
    Postimet në Bllog
    17

    Për: A patët komplikacione me shëndetin pasi morët vaksinën e covid-19?

    Kitaristi dhe kengetari me fame boterore, Eric Clapton, 76 vjec sot, flet per pervojen e tij me marrjen e vaksines se covid-19. Ai mori dy doza te AstraZeneca dhe ne vidion me poshte tregon se vaksina i shkaterroi sistemin imunitar dhe nuk e ze gjumi naten nga dhimbjet. Mund ta shikoni e degjoni deshmine e tij ne anglisht me poshte:

    Ndryshuar për herë të fundit nga Albo : 13-02-2023 më 11:44

  13. Anetarët më poshtë kanë falenderuar Albo për postimin:

    Arianitas (13-01-2024)

  14. #11
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    19-06-2004
    Postime
    5,892

    Për: A patët komplikacione me shëndetin pasi morët vaksinën e covid-19?

    Une kam bere dy vaksina thjesht sepse me detyruan ne pune ,por personalisht nuk e kisha te domosdoshme pasi qe ne fillim te pandemise punova shume per forcimin e sistemit imunitar duke mare doza te medha me vit C leng limoni, dhe vit D duke qendruar ne diell gjate dites , dhe sigurisht pata fatin qe te mos e nderpres asnje dite punen fizike, pasi edhe ne muajt qe italia u mbyll ne shpi ,une dhe punedhenesi im kemi punuar cdo dite ,gjithashtu dieta ime ushqimore ka qene ne menyre strikte lakto-vegjetariane ,alkaline,dhe lasative, e cila eshte kategoria ushqimore me e mira qe ekziston , keshtu qe i fuqizuar edhe nepermjet seancave te gjata te meditimit individual i cili me jep mundesine te prodhoj vete ne trup edhe melatonina dhe hormone te tjera te dobishme te cilat largojne microviten negative dhe afrojne microviten pozitive atehere jo vetem qe shkova te bej vaksinen por edhe beja shaka me keta te punes time duke i thene qe mund te beja pa frike jo vetem vaksinat e detyrueshme por edhe ato fakultative

    Ka nje disinformim te madh ne bote ne lidhje me pandemine dhe menyren se si duhet te parballohet nje problem i tille i cili ka te beje me sistemin shendetsor global

    Nga pervoja ime,provat, dhe vezhgimet qe kam pare te persona te tjere ,them se virusi nuk eshte asgje tjeter pervecse micovite negative e cila lufohet dhe mundet vetem nepermjet micovites pozitive , edhe vaksina eshte thjesht nje mjet provizor i protokollit shendetsor zyrtar aktual per te bere te mundur sherimin nga ky virus

    Për të luftuar efektin e mikrovites negative , është e mire të inkurajoni të menduarit e duhur, të menduarit e mirë dhe te paster dhe meditimin. Një person që bën sádhaná shpirtërore ose meditim nuk mund të sulmohet nga kurre nga mikrovita negative apo virusi
    Ndryshuar për herë të fundit nga ATMAN : 16-04-2023 më 08:19

  15. Anetarët më poshtë kanë falenderuar ATMAN për postimin:

    Arianitas (13-01-2024)

  16. #12
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anëtarësuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,122
    Postimet në Bllog
    17

    Për: A patët komplikacione me shëndetin pasi morët vaksinën e covid-19?

    Sipas statistikave te CDC ne Amerike, 20% e te gjithe te vaksinuarve, jane ankuar se pas vaksinimit, ata pesuan nje tingellime/zhurme ne vesh. Per me shume, lexoni temen ketu.
    Ndryshuar për herë të fundit nga Albo : 27-04-2023 më 10:32
    "Babai i shtetit është Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkencëtari!"

  17. #13
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    19-06-2004
    Postime
    5,892

    Për: A patët komplikacione me shëndetin pasi morët vaksinën e covid-19?

    Sipas një raporti të publikuar nga [Centers for Disease Control and Prevention (CDC)](https://www.cdc.gov/), rreth 20% e të vaksinuarve kanë raportuar ndjesi tingëllimi ose zhurmë në vesh pas marrjes së vaksinës. Ky simptomë është i njohur si tinnitus.

    Tinnitus është një ndjesi e tingëllimit ose zhurmës në vesh që mund të ndodhë për shkak të një sërë arsyesh, duke përfshirë dëmtimin e qelizave në veshin e brendshëm, ekspozimin ndaj zhurmës së lartë, apo ndonjë problem me veshin mesëm apo të brendshëm.

    Megjithatë, është e rëndësishme të theksohet se këto statistika janë të bazuar në ankesat e personave të vaksinuar dhe jo në studime të kontrolluara klinike. Për të vlerësuar më mirë lidhjen midis vaksinave dhe tinnitusit, duhet të kryhen hulumtime të mëtejshme që të përfshijnë një numër më të madh të pjesëmarrësve dhe një kontroll më të ngushtë të variablëve.

    Nëse keni ndonjë shqetësim lidhur me simptomat pas vaksinimit, është e rëndësishme të konsultoheni me mjekun tuaj për të diskutuar përfitimet dhe risket e vaksinimit dhe për të marrë këshilla të personalizuara për situatën tuaj të shëndetit.

  18. #14
    Restaurator Orbis Maska e Baptist
    Anëtarësuar
    20-11-2004
    Postime
    8,690

    Për: A patët komplikacione me shëndetin pasi morët vaksinën e covid-19?

    Citim Postuar më parë nga Albo Lexo Postimin
    Një numër i madh njerëzish në mbarë botën u vaksinuan me vaksinat e teknologjisë mRNA, të prodhuara nga kompanite farmaceutike Pfizer dhe Moderna. E hapa kete teme per te mësuar nga vetë antarët e forumit që e bënë vaksinën, për të mësuar nëse patët ndonjë komplikacion me shëndetin pasi morët vaksinën. Shumë njerëz në botë, sidomos të rinj në moshë, kanë ngritur shqetësimin se vaksina u ka krijuar probleme me zemrën, miokarditin.

    - A patët probleme të dukshme me shëndetin pasi bëtë vaksinën?
    - A njihni njerëz në rrethin tuaj familjar e shoqëror që patën komplikacione me shëndetin pasi bënë vaksinën?
    - A e kontraktuat virusin e covid-19 pasi e bëtë vaksinën? Nëse po, a mendoni se vaksina ju ndihmoi ndaj virusit?

    Ju ftoj të postoni më poshtë përgjigjet tuaja.

    Albo

    Unë nuk kam marrë injekcione anonime të keq-quajtura "vaksina" kundër agjensit ( biologjik të bioarmatimit të klasit ushtarak ) që shkakton CoViD-19, sepse SARS-CoV-2 ( apo si quhej para ndikimit tim të paqëllimshëm në këtë muhabet) 2019-nCoV ) për arsyen elementare të që del prej faktit se ky virus nuk është DNA por 'RNA' [ apo 'mRNA' ] dhe se si rrjedhojë, dihet mirë se për virionet RNA { metodologjia procedurale që në mënyrë natyrale imunizon organizmin njerzor jo vetëm nga virusi specifik me të cilin është njfotuar sistemi imunologjik por edhe me familjen e tij te gjerë } nuk mund të krijosh diçka që mund të quhet, se lëre më të aplikohet si vaksinë.

    Me një fjalë: për arsye se unë jam një nga ata që kanë munguar nga orët e mësimit, por që kurrë nuk kanë fjetur në orët e mësimit Andaj kam qenë në njohuri që :: Për sëmundjet që shkaktohen nga RNA viruset, nuk mund të ketë vaksinë (imunizim) me qëllim parandalimi, dhe se njëherit - sëmundjet e tilla janë të pashërueshme.

    Ajo që i bën të këqija këto sëumdje është se infektimi me RNA nuk është thjeshte produkt viral që hyn në qelizat trupore të jeriut dhe i dhunon ato per te prodhuar kopje të veten, por "blueprint" i sintezës se viruseve gjegjese. Kodi yt gjenetik alterohet me kodin reproduktiv të virionit gjegjës. Bëhet si pllakë e radhitur e shtypshkronjës së tyre.

    Kjo nënkupton se gripi sezonal - të bie një herë dhe kurrë më nuk të hiqet. Për arsye se virionin gjegjës (tani pjesë integrale e kodit tënd gjenetik) e prodhojnë qelizat tua.
    Ndoshta po të arrinim të kuptonim mekanizmin që sinjalizion urdhëresat për prodhimin e vironeve të reja infektive, sasia e shtuar dhe prioritare e të cilave fundja shkakton edhe simptomet e sëmundjes gjegjëse - do të mund të gjenim kundëragjentin i cili bllokon ate komandë në mënyrë të përjetshme, - ajo prap nuk do të mund të quhej vaksinë, por ilaç.

    Kjo është forma e arsyetimit e cila më ka thënë :: mos u lodh!

    Ndërsa ajo që më ka bindur dhe kofirmuar materialisht se kjo vaksinë nuk ekziston është fakti i gjallë [empirik] që për këtë sëmundje tmerrësisht të rrezikshme nga e cila në një afat 2-3 muajsh kanë vdekur miliona njerëz të pafajshëm dhe qe po rezikonte popullaten boërore apo ekzistimin e njerzimit si lloj - jo vetëm që u gjet vaksina akoma pa iu gjetur mire as simptomet specifike, dhe me saktesi të qartë identifikuese - jo vetëm u gjet vaksina, por edhe ishte e gatshme per t'u distribuuar pa asje kufizim në tërë shtetet e botës. Por askush nuk u nderua me çmimin Nobel.
    Çdo njeri që ka dy palë mend të veta dhe në shërbiin e tij do e dijë se një neglizhencë e tille meritash do te ishte e pamundur. Kaluan dy vite "vaksinimesh" dhe "shpëtimi jetësh" që kjo pandemi e tmershme do t'i merrte me vete pa kompromis dhe prap askush nuk u shperblye me Çmimin Nobel për këtë zbulim dhe vepër fisnike për të cilën është menduar dhe establuar ky çmim dhe shpërblimi përcjëlles që ndahet nga ky fond.

    Athua pse?
    E thamë pra :: sepse nuk ka!
    Aeneas Dardanus
    Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

  19. #15
    Restaurator Orbis Maska e Baptist
    Anëtarësuar
    20-11-2004
    Postime
    8,690

    Për: A patët komplikacione me shëndetin pasi morët vaksinën e covid-19?

    Varianti më i ri - të cilin unë e quaj CoViD-23, te unë e ka efektin e shuarjes së shqisës që mundëson perceptimin e shijimin djegësimës së specës dhe/apo piperit.
    Kam bërë nje gjellë aq të djegëst para ca ditësh - pa qenë në gjendje të di sa kam vënë as sa të fortë e ka djegësimën speca, deri kur më në fund më dogj në fyt.
    Ndryshuar për herë të fundit nga Baptist : 15-06-2023 më 16:24
    Aeneas Dardanus
    Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

  20. #16
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anëtarësuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,122
    Postimet në Bllog
    17

    Për: A patët komplikacione me shëndetin pasi morët vaksinën e covid-19?

    Aktorja dhe modelja i jep fund jetes pasi nuk duronte dot dhimbjet e semundjes se pasherueshme qe e zuri pas vaksinimit. Lexoni per te ketu.
    "Babai i shtetit është Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkencëtari!"

  21. #17
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anëtarësuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,122
    Postimet në Bllog
    17

    Për: A patët komplikacione me shëndetin pasi morët vaksinën e covid-19?

    Nje bodybuilder i famshem ne Internet vdes ne moshen 30 vjecare me aneurizem ne tru. Kish bere 4 vaksina te covid-19. Lexoni per te ketu.
    "Babai i shtetit është Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkencëtari!"

  22. #18
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anëtarësuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,122
    Postimet në Bllog
    17

    Për: A patët komplikacione me shëndetin pasi morët vaksinën e covid-19?

    Nje i ri amerikan qe ishte seminarist katolik, tregon se si pasi beri dy vaksinat e covid-19, nuk qendron dot me kembe dhe vuan nga dy semundje imunitare. Deshmine e tij mund ta lexoni ketu.
    "Babai i shtetit është Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkencëtari!"

  23. #19
    i/e regjistruar Maska e Jetmiraaa
    Anëtarësuar
    03-11-2023
    Vendndodhja
    Tokë
    Postime
    669

    Për: A patët komplikacione me shëndetin pasi morët vaksinën e covid-19?

    Joo
    Unë i kam bërë të dy vaksinat,e nuk më ka dhënë asnjë problem me shëndetin .

  24. Anetarët më poshtë kanë falenderuar Jetmiraaa për postimin:

    Arianitas (13-01-2024)

  25. #20
    i/e regjistruar Maska e Arianitas
    Anëtarësuar
    10-05-2022
    Postime
    8

    Për: A patët komplikacione me shëndetin pasi morët vaksinën e covid-19?

    Pothuajse 80% e pacientëve nëpër spitale janë të VAKSINUAR ....
    Bile edhe universiteti Johns Hopkins ndaloi së mbledhuri të dhënat për vdekjet sepse pas vaksinimit VDEKJET U SHTUAN TEJ MASE.... Ndaloi të jepte të dhëna në Mars të 2023...
    Pra Shumica e atyre që vdisnin ISHIN TË VAKSINUAR,,,, gjithashtu edhe institucioni Shqiptar i të dhënave shëndetsore NDALOI të dhënat , e njëjta gjë ndodhi edhe në Greqi e gjetkë...

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 19-09-2022, 16:23
  2. Përgjigje: 24
    Postimi i Fundit: 22-12-2021, 13:57
  3. Simptomat tuaja personale pas vaksinimit me vaksinën ndaj covid-19
    Nga Albo në forumin Problematika shqiptare
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 03-05-2021, 12:01
  4. Shqipëria siguron vaksinen ndaj COVID 19
    Nga Neteorm në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 01-01-2021, 19:27
  5. Po nuk patet veshur rrip mos e lexoni.
    Nga INDRITI në forumin Humor shqiptar
    Përgjigje: 24
    Postimi i Fundit: 22-02-2004, 14:08

Fjalët Kyçe për Temën

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •