Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  28,641
  Postimet n Bllog
  12

  Dokumentari: Pse nuk u gjet kurr avioni malajzian MH370 q humbi 9 vjet m par?

  Emri: Boeing_777-200ER_Malaysia.jpg

Shikime: 93

Madhsia: 25.4 KB

  Dokumentari me poshte trajton edhe njehere te gjitha faktet e humbjes se avionit te nisur nga Malajzia 9 vjet me pare, fati i te cilit nuk dihet as sot e kesaj dite. Mund ta ndiqni ne anglisht me poshte, u publikua ne 7 janar 2023.

  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 15-01-2023 m 01:53

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  28,641
  Postimet n Bllog
  12

  Pr: Dokumentari: Pse nuk u gjet kurr avioni malajzian MH370 q humbi 9 vjet m par?

  Duhet ta shikoni e degjoni emisionin deri ne fund (5 min e fundit) per te mesuar se pse avioni u zhduk - ne avion fluturonin inxhinieret e kompanise Freescale qe prodhon ip kompjuterash qe nuk mund te hakohen. Kjo kompania u shit e u ble me pas nga kompania e "shkembit te zi", BlackRock.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 28-02-2023 m 02:25

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,566

  Pr: Dokumentari: Pse nuk u gjet kurr avioni malajzian MH370 q humbi 9 vjet m par?

  Pashe dokumentarin e netflix dje shume i gjate qendrova deri ne 3 te nates ,kishte shume disinformazione aty,por dy pistat e ngritura ajo e sherbimeve sekrete ushtarake ruse, dhe pista tjeter ajo e amerikane ishin me te qendrueshme dhe me te besueshme, une i besoj te dyja pistat sepse edhe satelliti imarsat e konfirmon nje gje te tille

Tema t Ngjashme

 1. U gjet viktima e par e tsunamit q shkatrroi Mesdheun Lindor
  Nga fegi II n forumin Historia botrore
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-01-2022, 07:21
 2. Disfata e par e SHBA pas fitores t Lufts s Ftoht 30 vjet m par
  Nga pirro2020 n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-08-2021, 05:05
 3. Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-07-2021, 07:02
 4. Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 02-02-2018, 02:57
 5. Erjon Veliaj - Edhe Obama humbi n garn e par
  Nga Jack Watson n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 04-07-2009, 14:39

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •