Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  29,084
  Postimet n Bllog
  15

  Ndihmoni kt nn t dy fmijve me shpenzimet e kurimit n spital

  Ndihmojeni kete nene nga Fieri qe po kurrohet ne Athine pasi vuan nga nje semundje e rralle e sistemit imunitar. Familja e saj nuk i perballon dot shpenzimet e kurimit por pa to ajo nuk jeton dot.

  Emri: Screen Shot 2023-01-11 at 8.02.14 PM.jpg

Shikime: 116

Madhsia: 23.9 KB

  Klikoni me poshte qe te beni nje donacion:
  Lidhja direkt: https://www.gofundme.com/f/IldaMeraj-Multiple-Myeloma
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 11-01-2023 m 21:12

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-01-2023, 21:00
 2. Mund te me ndihmoni per kete scaner
  Nga mimik n forumin Pyetni ekspertt
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-11-2016, 15:30
 3. Nn me prit kt ver...
  Nga Ilirana n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-07-2012, 17:21
 4. Ju lutem me ndihmoni per kete emer.
  Nga Dr. Virusi n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 30-03-2009, 06:08
 5. besoj se do te me ndihmoni ne perkethim kete
  Nga Neki1 n forumin Mentori akademik
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-01-2009, 20:44

Fjalt Kye pr Temn

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •