Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  28,641
  Postimet nė Bllog
  12

  Humor: Sali Berisha intervistohet nga Gilbert Fevziu i Klanifornia

  Emri: Screen Shot 2023-01-02 at 10.18.24 PM.jpg

Shikime: 310

Madhėsia: 30.8 KB

  Videon mund ta shihni me poshte:



  Lini komentet tuaja ne kete teme.

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  28,641
  Postimet nė Bllog
  12

  Pėr: Humor: Sali Berisha intervistohet nga Gilbert Fevziu i Klanifornia

  Sali Berisha i ben surprize nenes se Gilbert Fevziut e cila eshte nje simpatizante e flakte e tij dhe PD:


Tema tė Ngjashme

 1. Klanifornia - Sami Berisha te Yuri Kim
  Nga Akuamarini nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-01-2023, 12:52
 2. Prof Dr. Sali Berisha
  Nga white-knight nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 104
  Postimi i Fundit: 14-12-2014, 17:26
 3. Pse e do mė tej pushtetin Sali Berisha?
  Nga DYDRINAS nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 28-12-2011, 16:53
 4. Kush je ti Sali Berisha?
  Nga shoku_tanku nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 102
  Postimi i Fundit: 15-12-2010, 11:09
 5. Sali Berisha nė HardTalk tė BBC-sė
  Nga Dr Rieux nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 56
  Postimi i Fundit: 26-05-2008, 13:16

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •