Close
Faqja 0 prej 8 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 153
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  Dhe ja tek nis njė Sezon i Ri ..... me njė larmi konkurrentėsh, dinamika tė reja & njė garė te ethshme !

  Enjoy !


  https://www.youtube.com/watch?v=xL07SCPNfyQ

  Big Brother VIP Albania 2 - Episodi i plotė, 24 Dhjetor 2022.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 27-12-2022 mė 20:31

 2. #2

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  BIG BROTHER -- Gara qė luhet nė Skuadėr & Fitohet Individualisht !


  3 Ditė Lojė ..... dhe lehtėsisht jane ravijėzuar skuadrat.... dhe LIDERĖT, qė do mbajnė peshėn e garės !

  Lojė shumė interesante qė nė fillim ! Do ndryshojė LOJA & LIDERĖT gjatė rrugėtimit ? Le tė shohim !

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  SKUADRAT !


  OLTA - AMOS, HERION, GENT.

  ZHAKLINA - RONALDO, KIARA, DEA MISHEL, EFI & MIKELA

  LUIZI - ARMALDO, TEA, KEJVINA


  Valencė e Lirė: KRISTI, ARJANA.


  Aty ku pėrplasen dy, i treti FITON ! Do jetė kjo Moto e kėtij Edicioni !

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  https://www.youtube.com/watch?v=FXEW31yppIw

  Big Brother VIP Albania 2 - Episodi i plotė, 27 Dhjetor 2022

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2


 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  https://www.youtube.com/watch?v=Fz2zfUb5Ocw

  RULOTA - " Molla e Sherrit "

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  https://www.youtube.com/watch?v=OvvFtRZbIv0

  Nga Ronaldo e Zhaklina tek Olta e Armaldo !

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  RULOTA - Molla e Sherrit apo Qendra e Vemendjes !

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  4 Personazhet mė tė spikatura, deri tani :


  * Luizi

  * Genti

  * Olta

  * Mikela

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  3 Botė qė "pėrplasen" dukshėm nė kėtė edicion, deri tani ..... tė tjerė konkurrentė do vijojne tė hyjnė sė shpejti :

  Bota e Artit - Bota Mediatike - Bota e Modelingut


  .... dhe po aq lehtė shihet & pėrplasja e Gjeneratave !


  Njė komibnim shumė interesant qė dhuron aq dinamika ēdo ditė !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 30-12-2022 mė 11:54

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  Pas njė Jave Lojė - Ndryshim i dukshėm ! Nga 3 skuadra nė 2 tė tilla !

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  SKUADRAT !


  OLTA - AMOS, HERION, GENT.

  ZHAKLINA - RONALDO, KIARA, DEA MISHEL, EFI & MIKELA

  LUIZI - ARMALDO, TEA, KEJVINA


  Valencė e Lirė: KRISTI, ARJANA.

  Ėshtė Zhaklina njė lidere ? Ditėt jashtė Rulotes duket sikur tregojnė se vėmendja ndoshta u lidh mė shumė me rrethanat sesa me potencialin.


  Personazhet e Zhaklines dhe Kiarės - "Meteorė" tė kėtij Edicioni ?! Koha do ta tregojė !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 30-12-2022 mė 12:09

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  Zhaklina lė shtėpinė e Big Brother Albania VIP 2

  02.01.2023


  Zhaklina Gjolla nuk ėshtė mė banore e shtėpisė sė Big Brother Albania VIP 2.

  Natėn e djeshme, moderatorja kėrkoi tė largohet nga gara, ndėrsa gjithēka iu komunikua pjesės tjetėr me zarfin e kuq tė lexuar nga Amosi.

  “Vėllai i Madh dėshiron tė njoftojė se Zhaklina pas njė gjendje tė rėnduar psikologjike dhe konsultės me psikologun, ka kėrkuar tė lėrė menjėherė shtėpinė. Gjendja e saj tani ėshtė mirė dhe ju uron tė gjithėve suksese”, lexoi Amosi.


  https://bigbrothervip.top-channel.tv...albania-vip-2/

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  SKUADRAT !


  OLTA - AMOS, HERION, GENT.

  ZHAKLINA - RONALDO, KIARA, DEA MISHEL, EFI & MIKELA

  LUIZI - ARMALDO, TEA, KEJVINA


  Valencė e Lirė: KRISTI, ARJANA.

  Dhe ja tek Ri-konfigurohen Skuadrat !


  OLTA - AMOS - KIARA - RONALDO - DEA MISHEL - EFI & MIKELA.


  LUIZI - ARMALDO - KEJVINA - HERION - GENT - TEA .


  Valencė e Lirė: KRISTI, ARJANA.


  A do i luhasin Balancat Hyrjet e Reja ? Po Eleminimi nga Banorėt e Nominuar ?

  Tė shohim c'surpriza do ketė mbrėmjen e sotme !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 03-01-2023 mė 12:05

 15. #15

 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  https://www.youtube.com/watch?v=Vf3_KpC-Wt4

  "Pėr mua del Genti"/ Olta: Tani po e them me zė tė lartė

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  https://www.youtube.com/watch?v=ZsgRSlRe08E

  Opinionistja Zhaklin Lekatari zbulon banorin qė do tė eleminohet nga 'BBV'

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  https://www.youtube.com/watch?v=-rvMTrCDcVc

  "A thua ikin laraskat nesėr"/ Luizi pėr eleminimin

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  https://www.youtube.com/watch?v=SGvIijK8dPg

  "Ja vlen tė jetė mė shumė se Ari ktu"/ Efi-Mikela pėr eleminimin

 20. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  https://www.youtube.com/watch?v=Gbj3J5ekitw

  "Olta ka krijuar territorin e vet"/ Banorėt pėr Oltėn

Faqja 0 prej 8 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Big Brother Albania Vip
  Nga Vip08 nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-05-2018, 13:16
 2. Pershtypjet per X-FACTOR edicioni i dyte
  Nga Hotlani nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-03-2013, 15:35
 3. Ermela Big Brother Albania
  Nga SENSUALI_TR nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 28-02-2011, 15:14
 4. Fituesi i Big Brother Albania
  Nga Begby nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-06-2008, 07:03

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •