Close
Faqja 5 prej 8 FillimFillim ... 34567 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 100 prej 153
 1. #81
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2  Puthja e shumė pritur Luizi & Kiara nė shtėpinė mė tė famshme nė Shqipėri !

 2. #82
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2  Dasma e Luizit dhe Kiarės - Pjesa e Parė !!!

 3. #83
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  https://www.youtube.com/watch?v=cQBT...CUDgiX&index=2

  Dasma e Luizit dhe Kiarės - Pjesa e Dytė !!!

 4. #84
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  ĒFARĖ FLASIN BANORĖT

  Pas dasmės, ‘dasmorėt’ nisin me thashethemet

  “Dasmorėt” e Kiarės dhe Luizit, pra banorėt e “Big Brother Vip”, nuk si tė mos e komentonin “dasmėn” e tyre.

  Gjatė bisedave nė shtėpi, banorėt kanė shprehur mendimet e tyre rreth dasmės, qė disa e shohin si tė vėrtetė, ndėrsa tė tjerė si lojė ose si diēka fallco.


  Disa nga mendimet e banorėve:

  Armaldo: Jam i lumtur qė unė isha pjesė e kėsaj qė ndodhi. Kiara ishte bėrė shumė e bukur, edhe Luizi taman dhėndėr

  Tea: Nuk ishte dasmė, ishte lojė. Nuk e prisja fare atė puthjen, mendova qė do vazhdonin ashtu siē kanė qenė.

  Olta: Akoma nuk mė besohet, unė dua prapė puthje.

  Diola: Unė mendoj se ishte njė dasmė ishte shumė reale.

  Nita: Unė mendoj qė sonte ata u lidhėn vėrtet sonte, e mendova shumė gallatė, por ishte shumė reale. Jam shumė e lumtur qė pashė dashuri tė vėrtetė.

  Amos: E ke parasysh mbretin te “Shrek 1”, fiks si ai mė duket Luizi. Edhe puthja gjysmė ore do zgjasė


  Mbrėmjen e djeshme Luizi dhe Kiara kanė shkėmbyer puthjen e parė nė buzė, qė pritej kaq shumė. Nė njė dasmė tė sajuar nė kontekstin e lojės, moderatorja i ka dhuruar kėngėtarit puthjen aq shumė tė kėrkuar. Tė gjithė reaguan pėr kėtė moment “historik” dhe njė fjalė pėr tė thėnė e ka edhe nėna e Luiz Ejllit.

  Miku i kėngėtarit, Meridian Ramēaj, ka publikuar nė Instastory njė foto tė shkėputur nga mesazhet qė ka shkėmbyer me nėnė e Luizit. Ish-banori i “BBV1”, i kishte dėrguar asaj fotot nga “dasma” e Luizit dhe reagimi i saj ishte mesazh “U trashėgofshin”, shoqėruar me disa emoji plot dashuri.


  Konica.al

  https://konica.al/2023/02/pas-dasmes...-thashethemet/

 5. #85
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  Dea dhe Amosi bėjnė plane pėr tė ‘ndarė’ Luizin nga Kiara, aktori: Do pėrmend fakte qė tregojnė qė janė fals nė marrėdhėnie

  Gjatė mbrėmjes sė djeshme Amos Zaharia dhe Dea Mishel kanė vendosur qė tė bėjnė njė plan pėr lojėn e tyre. Amosi i thotė Deas se nė tė vėrtetė nuk do bėj asgjė qė nuk ėshtė e drejtė. Ai ka thėnė se do pėmendi fakte, qė sipas tij e tregojnė marrėdhėnien e tyre false dhe pa ndjenja dashurie brenda, kjo sipas aktorit. Mė pas e pyet Dean ‘nėse do ta vazhdojnė nga ēifti’, duke iu referuar Kiara Titos dhe Luiz Ejllit. Mishel i pėrgjigjet qė nuk i njeh dhe ‘e vetmja mėnyrė qė i njeh ėshtė kur zihen se ngrenė zėrin keq’.

  ” Duket sikur ajo qesh me atė dhe kaq. Nuk ka asgjė tjetėr mes tyre. me tė vėrtetė nuk e besoj se duhen. E kam seriozisht”, thotė Amosi

  “As unė. Mendoja se isha njeri i keq ta thoja kėtė. Mund tė kenė njė pėlqim’, pėrgjigjet Dea.

  ” Mua mė duket se as pėlqim nuk kanė, tė paktėn nga ana e Kiarės, se mbase Luizi do ta ėndėrronte njė vajzė si Kiara. Tani nga ana e tij unė mund ta kuptoj se ėshtė e sinqertė gjėja, por ai e shfrytėzon edhe pėr lojė. Tipit i ka rėnė lotaria, qė edhe ka njė femėr qė mund ta dojė nė krahė”, thotė Amosi.

  ” I ka ardhur koha pėr t’u martuar e bėrė fėmijė prandaj sillet ashtu”, pėrgjigjet Dea.

  ” Nga ana tjetėr i konvenon me lojėn, me njė gur vret dy zogj”, pėrfundon Amosi


  Lexo.al

  https://www.lexo.al/2023/02/dea-dhe-...e-marredhenie/

 6. #86
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2


 7. #87
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2  Luizi i ben dedikimin romantik Kiara Titos

  25 Dhjetor 2022

 8. #88
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  Si vijon LOJA sonte ?


  OLTA - AMOS - DEA - KRISTI - TEA - XHONATANI .


  LUIZI - KIARA - EFI - ARMALDO - VALBONA.


  Valencė e Lirė: DIOLA - NITA.


  Nė Nominim:

  * Luiz

  * Efi

  * XHONATANI

 9. #89
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2  'Suprizė' nė Big Brother VIP, sonte nuk do tė largohet vetėm njė konkurrent nga shtėpia

 10. #90
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  NOMINIMI I DYFISHTĖ !

  Dea Michelle zgjedh 3 Lojtarė pėr kėtė nominim:


  * Luizi

  * KIARA

  * Efi


  Dea dėrgon tre banorė nė nominim, lojtarėt befasohen nga zgjedhja

  https://sot.com.al/gossip/dea-dergon...jedhja-i568046

 11. #91
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Si vijon LOJA sonte ?


  OLTA - AMOS - DEA - KRISTI - TEA - XHONATANI .


  LUIZI - KIARA - EFI - ARMALDO - VALBONA.


  Valencė e Lirė: DIOLA - NITA.


  Nė Nominim:

  * Luiz

  * Efi

  * XHONATANI

  Xhonatani pėrfundon Lojėn nė Big Brother VIP Albania 2.

 12. #92
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  NOMINIMI I DYFISHTĖ !

  Dea Michelle zgjedh 3 Lojtarė pėr kėtė nominim:


  * Luizi

  * KIARA

  * Efi


  Dea dėrgon tre banorė nė nominim, lojtarėt befasohen nga zgjedhja

  https://sot.com.al/gossip/dea-dergon...jedhja-i568046


 13. #93
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2  Mėngjes - Luiz Ejlli

  Mikrofoni i Artė 2005

 14. #94
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2  BRAVO pėr Lojėn e Mrekullueshme nė BBV Albania 2, ARTISTE EFI !

 15. #95
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  "Kosova kufizohet me Greqinė, At Zef Pllumi vdiq 27 vjeē, Skėnderbeu lindi nė 1956" - Perlat nga njė vajzė "VIP"

  Tė enjten banorėt e shtėpisė sė Big Brother VIP Albania janė vėnė para disa pyetjeve tė ndryshme nė kuadėr tė njė loje qė pėrfshin provėn javore.

  U pa qartazi se banorėt e shtėpisė mė tė famshme nė Shqipėri kanė ngecje tė theksuara nė njohuritė gjeografike dhe historike.

  Loja u fitua nga Dea Mishel Hoxha, e cila mė herėt ka treguar se e ka mbaruar shkollėn me mesatare 9.8, por disa pėrgjigje tė saj ishin vėrtet "perla".

  Njė pėrgjigje qė mori mė sė shumti vėmendjen e banorėve dhe tė publikut ishte ajo kur blogerja u pyet pėr vitin e lindjes sė Gjergj Kastriot Skėnderbeut. Duke mos e ditur vitin e saktė, Dea aludoi se lindja e heroit tonė kombėtar ishte nė vitin 1956.

  Po ashtu, ajo dha njė pėrgjigje epike dhe tek pyetja se cili poet ka ndėrruar jetė nė moshėn 27-vjeēare nga tuberkulozi, ku pėrgjigjia e saktė ėshtė Migjeni, por Dea dha si pėrgjigje emrin e At Zef Pllumit.

  Ndėrsa nė njė pyetje tjetėr, Dea Mishel tha “Greqia” nė momentin kur u mundua tė ndihmonte Armaldon, i cili nuk po e gjete shtetin e katėrt me tė cilin kufizohet Kosova, e qė ishte Serbia.

  Njohuritė e pakta tė personazheve VIP kanė bėrė qė njė pjesė e madhe e shikuesve tė kėtij spektakli jo vetėm qė tė dėshpėrohen, por edhe tė qeshin me paditurinė e banorėve nė komentet e bėra nė rrjetet sociale.


  Gazeta Tema

  https://www.gazetatema.net/lifestyle...u-lind-i376188
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 05-02-2023 mė 09:31

 16. #96
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2  Gjeografi 11 - Republika e Kosovės; tiparet gjeografike e natyrore. Tipare tė zhvillimit demografik

 17. #97
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  https://www.youtube.com/watch?v=_1DLMe0q0VI

  Grupi Olta, Amos, Dea diskutojnė braktisjen e BBV/ Wake Up

  “Wake Up” - 3 Shkurt 2023, Top Channel
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 05-02-2023 mė 18:38

 18. #98
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,053

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  BBV ==> si cerdhe neperkash

  Dhe fajin per kete fole gjarperinjsh nuk e ka vetem skena por mbi te gjitha ata qe shikojne dhe duartrokasin

 19. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar ATMAN pėr postimin:

  ilia spiro (15-02-2023)

 20. #99
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,399
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  ky program ka bere vip laviret
  do te isha edhe une i tille po ta ndiqja
  gjithashtu do t`i lutesha Albos publikisht, ta fshinte kete teme, sikur te ishte pornografi
  pervec kesaj te bllokohet edhe kjo/ky qe perhap keto ndyresira
  Ne kete rast Albo te drejtohem edhe si besimtar orthodhoks
  forumi nuk mund te bjere kaq poshte, perndryshe do ishte me mire dikur megjithe gjuhen e ulet, krahasuar me kete
  mos bini ne nivelin e AMA-s
  Gjithsesi si ta mendoni, une e bera timen
  Ju Faleminderit
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ilia spiro : 15-02-2023 mė 18:25
  Duaje te afermin tend si veten

 21. #100
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  Martin Leka - Big Brother e shoh pėr kokėrr tė qefit

  Po. Unė shoh ēdo tė martė e tė shtunė programin televiziv BBV, gjithnjė sipas mundėsive qė kam. Pėrkundėr “moralistėve” qė gjejnė gjithnjė njė arsye tė pajustifikueshme e tė kotė pėr ta injoruar (edhe pse dinė ēdo detaj ēfarė ndodh nė kėtė program), unė kam vetėm njė arsye: e ndjek pėr kokrrėn e qejfit tim dhe si njė “libėr limonadė” para gjumit. Kaq.

  Mbaj edhe ndonjė shėnim nė bllokun e vogėl (mos u bėni kuriozė, nuk ka asnjė shifėr blloku im i vogėl) kur mė krijon idenė pėr ndonjė shkrim. Njė ndėr shėnimet qė gjeta aty, ishte dhe kjo: - Mė mirė tė shohėsh BBV2 apo Parlament?!… Tani ėshtė radha ti jap pėrgjigje pyetjes dhe po e bėj pa dilema dhe pa e stėrholluar frazėn. Mė mirė shoh tė parėn se tė dytėn. Jo se kanė shumė dallime, por vetėdija shkon nė favor tė sė parės.

  Tė dyja janė tė zhurmshme, tė dyja janė tė dhunshme, tė dyja janė mediokre, tė dyja janė cinike, tė dyja tė rėndomta, tė dyja tė pakulturuara e tė rrėnuara pėr ēka i japin konsumit publik.

  Por, nėse programi televiziv na nxjerr nė dritė terrin e dijeve elementare tė VIP-a(e)ve qė mė tepėr janė ca cingėrjarė e cingėrjare, nė politikėn reale na shfaqet seriozisht lemeria.

  ...........


  Vijimi nė linkun e mėposhtėm

  Newsbomb.al - https://newsbomb.al/martin-leka-shpe...e-na-genjejne/

Faqja 5 prej 8 FillimFillim ... 34567 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Big Brother Albania Vip
  Nga Vip08 nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-05-2018, 13:16
 2. Pershtypjet per X-FACTOR edicioni i dyte
  Nga Hotlani nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-03-2013, 15:35
 3. Ermela Big Brother Albania
  Nga SENSUALI_TR nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 28-02-2011, 15:14
 4. Fituesi i Big Brother Albania
  Nga Begby nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-06-2008, 07:03

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •