Close
Faqja 4 prej 7 FillimFillim ... 23456 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 126
 1. #61
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  KONFIGURIM - Java: JANAR 23 - 29, 2023 !


  OLTA - AMOS - DEA MISHEL - KRISTI - TEA - BJORDI - XHONATANI .


  LUIZI - KIARA - EFI - ARMALDO .


  Valencė e Lirė: DIOLA - NITA - VALBONA.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 26-01-2023 mė 22:22

 2. #62
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  https://www.youtube.com/watch?v=mZv53CgumwU

  Luiz Ejlli dhe historia e shokut qė e ēoi tek mjeku 5 vite mė parė - “Rashė 8 kg nė 5 ditė”

  “Diagnozė” nga Freskida Miloti , RTV Ora - Dhjetor 2017


  https://www.youtube.com/watch?v=fMmYMAfBqJw

  Sot njė zė brilant nė muzikė, por Luiz Ejlli tregon se deri 4 vjeē nuk ka folur.

  “Diagnozė” nga Freskida Miloti , RTV Ora - Dhjetor 2017

 3. #63
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2  Luizi flet pėr jetėn e tij.

 4. #64
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  Luizi i lė banorėt pa fjalė, zbulon sekretin e produksionit

  Luiz Ejlli ka zbuluar “dėnimin” qė produksioni i Big Brother Vip Albania vendosi pėr Xhonatanin duke e ēuar automatikisht nė nominim pėr shkak se i dha Oltės informacione nga jashtė.

  Ditėn e sotme teksa bisedonte me disa nga banorėt nė ambientet e jashtme tė shtėpisė, Luizi tha se ėshtė i sigurt se Xhoni ėshtė nė nominim.

  Ai u shpreh se kėtė mendim ia pėrforcon fakti se mes banorėve, vetėm tre prej tyre dolėn nė nominim, nė numėr mė i vogėl nė krahasim me javėt e shkuara.

  “Xhoni unė e kam me jetė qė ėshtė nė nominim. Kėtė i kanė thėnė thjesht nuk na e kanė thėnė ne. Se unė bėra habi ēne tre veta nė nominim.

  E ka vendosur vėllai i madh direkt. Ka shkelje tė rėndė. Hollė hollė ai ėshtė pėr eliminim. E meritoi shansin. Nė nominim”, deklaroi ai.


  Gazeta Metro

  https://gazetametro.net/luizi-i-le-b...-produksionit/

 5. #65
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  Zhaklina analizon tė gjithė banorėt, por na la pa fjalė me atė qė thotė pėr Luizin dhe Oltėn

  Zhaklin Lekatari ėshtė njohur gjithnjė pėr mendimet pafiltra, tė drejtpėrdrejta dhe pėrkrahjen e kauzave tė ndryshme.

  Por, muajin e fundit ėshtė pėrfolur kryesisht pėr rolin e ri qė ka marrė si opinioniste nė “Big Brother VIP”. Krah Arbėr Hajdarit, ajo ndan me tė gjithė mendimet e saj rreth dinamikave nė lojėn e famshme dy herė nė javė.

  Sigurisht, rreth qėndrimeve tė tyee ka reagime pro dhe kundėr. Por, ēfarė mendon Zhaklina pėr secilin prej banorėve?

  “Ka shumė banorė qė mė pėlqejnė. Njė pjesė tė mirė tė tyre i njoh edhe qė nga jashtė. Kejvina mė pėlqente. Kur hyri mendoja se do tregonte njė anė tjetėr tė sajėn. Olta ka njė protagonizėm qė njerėzit i bezdis, por mua nuk mė bezdis protagonizmi i saj. Ėshtė mė shumė teatrale, nuk e shoh Oltėn si njė njeri tė ligė.

  Efin e shoh emotive dhe lozonjare. Tea ėshtė njė vajzė inteligjente, por nė zhvillim e sipėr. Nita dhe Diola mė pėlqejnė shumė, do doja tė ishin mė aktive. Por mė duken vajza shumė stabile. Bjordi ėshtė i ėmbėl dhe i zgjuar. Mendoj se mund tė arrijė deri nė finale me atė qetėsinė e vet.

  Maestro ėshtė njė thashethemexhi i lezetshėm. Por ka atė stilin e vetė, ėshtė i kėndshėm. Amosi ndonjėherė mė pėlqen me logjikėn e vetė, ndonjėherė mė duket sikur ka diēka qė e pengon dhe nuk e lė tė jetė plotėsisht vetja.

  Dea ėshtė njė vajzė atipike me njė humor atipik, por aty mė duket gjithmonė nė mbrojtje. Kristi mė pėlqen por besoj se do ishte mė i lirė nėse Roberti s’do ishte brenda kokės sė tij me ato kėshillat e veta.

  Luizi e luan shumė mirė lojėn e “Big Brother” dhe besoj se nė krahasim me tė tjerėt ai ka pasur njė jetė shumė mė tė vėshtirė dhe halle. Dhe ato gjėrat qė ndodhin aty brenda i duken lojė. Dhe nuk merr asgjė seriozisht.

  Madje qesh me reagimet e tepėrta. Ėshtė “all in”, sikur nuk ka asgjė pėr tė humbur. Kiara nuk mė duket naive, pėrkundrazi mė duket inteligjente.”- tha Zhaku nė njė intervistė pėr TAR.


  Gazeta Korrieri

  https://www.korrieri.com.al/2023/01/...zin-dhe-olten/

 6. #66
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2


 7. #67
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2  Big Brother Vip Albania / 10 Lėvizjet e Luizit qė e bėjnė atė gjeni nė BBVA dhe lė pas tė gjithė.

 8. #68
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2  Talent show @Luiz Ejlli

 9. #69
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2  Publikohen rezultatet nė rrjetet sociale - Ja kush do largohet sonte nga shtėpia e ‘Big Brother VIP Albania’ - 2023

 10. #70
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  FINALISTĖT - Pėr mua:


  1. LUIZI

  2. OLTA

  3. EFI

  4. ........ - Nė Javėt nė vijim.

 11. #71
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2  Jeto dhe jeten time po e deshe - Ardit Gjebrea dhe Luiz Ejlli

 12. #72
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2  Mėngjes - Luiz Ejlli

  Mikrofoni i Artė 2005

 13. #73
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  https://www.youtube.com/watch?v=iO5-tYCHyBs

  Malaj: Luizi e nisi me marshin e pestė, i habiti tė gjithė sepse mban lojėn, tė tjerėt tė mefshtė.

 14. #74
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  33
  Postime
  2,171
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  FINALISTĖT - Pėr mua:


  1. LUIZI

  2. OLTA

  3. EFI

  4. ........ - Nė Javėt nė vijim.
  Mos harro ke Amos-in dhe Maestron qė janė lojtar tė fortė, e njė nga kėta tė dy ėshtė nė finale pėr mendimin tim.

 15. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Neteorm pėr postimin:

  sirena_adria (31-01-2023)

 16. #75
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  Citim Postuar mė parė nga Neteorm Lexo Postimin
  Mos harro ke Amos-in dhe Maestron qė janė lojtar tė fortė, e njė nga kėta tė dy ėshtė nė finale pėr mendimin tim.

  Me pyetjen skuthiane ndaj Oltės, Amosi shtoi dhe Kristin - qė duket se e synon Finalen!


  Mes tė treve unė do zgjidhja MAESTRON ! Amosi e ka tepruar ca si shumė !!!

  Tė shohim kė do zgjedh PRODUKSIONI !

 17. #76
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2  Big Brother Vip Albania 2 - Maestroja Strateg! Loja e Maestros shpall debate ne shtepi?!

  24 Janar 2023.

 18. #77
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2  2 Shkurt 2023

 19. #78
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2  Prime - 31 Janar 2023.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 01-02-2023 mė 21:44

 20. #79
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2  Bjordi fiton imunitetin, por ia dhuron Diolės.

  Prime - 28 Janar 2023.

 21. #80
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2  Bjordi pėrfundon lojėn nė Big Brother VIP Albania 2.

  Prime - 31 Janar 2023.


  https://www.youtube.com/watch?v=YGcI1FDGuDI

  Tė nominuarit e kėtij Prime.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 01-02-2023 mė 22:01

Faqja 4 prej 7 FillimFillim ... 23456 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Big Brother Albania Vip
  Nga Vip08 nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-05-2018, 13:16
 2. Pershtypjet per X-FACTOR edicioni i dyte
  Nga Hotlani nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-03-2013, 15:35
 3. Ermela Big Brother Albania
  Nga SENSUALI_TR nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 28-02-2011, 15:14
 4. Fituesi i Big Brother Albania
  Nga Begby nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-06-2008, 07:03

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •