Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
  1. #1
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anëtarësuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,446
    Postimet në Bllog
    17

    Steve Kirsch: Princesha e vaksinuar e Tajlandës Bajrakitiyabha vdes papritur në moshën 44-vjeçare

    Emri:  Screen Shot 2022-12-15 at 2.33.08 PM.jpg

Shikime: 90

Madhësia:  40.1 KB

    CPR e menjëhershme e pasuksesshme. ECMO i pasuksesshëm. Çfarë tragjedie. Ishte Tajlanda ajo që vërtetoi se vaksinat e COVID SHKAKTOJNË lëndim në zemër në gati 30% të të rriturve të rinj.

    Princesha e vaksinuar e Tajlandës Bajrakitiyabha, 44 vjeçe, pësoi një atak në zemër ndërsa vraponte më 14 dhjetor 2022. Përpjekjet për CPR dhe madje edhe ECMO në spital ishin të pasuksesshme. Kjo është një shenjë e dëmtimit të madh të zemrës.

    Është e rrallë që dikush kaq i ri, që ka qartësisht kujdesin më të mirë mjekësor, të vdesë kështu.

    E para në radhë për fronin ka gjithashtu shumë gjasa të jetë lënduar nga vaksina

    Gjithashtu, i radhës në radhë për fronin ka autizmin, i cili është një dëmtim i mirëpërcaktuar i vaksinës (përse përndryshe CDC do të urdhëronte punonjësin e CDC William Thompson të shkatërronte të gjitha të dhënat që lidhin vaksinën MMR me autizmin? ):

    "Këto ngjarje kanë pasoja të mëdha për monarkinë tajlandeze, sepse supozohej se Bajrakitiyabha do të ishte monarku i ardhshëm, ose do të ishte regjente për gjysmëvëllain e saj më të vogël Dipangkorn, i cili ka autizëm dhe nuk do të jetë në gjendje të mbretërojë i vetëm," shtoi Andrew MacGregor Marshall.

    A do të ketë autopsi të duhur? Dyshoj seriozisht. Ja pse.

    Fatkeqësisht, nuk mendoj se do të ketë një autopsi me testet e duhura, sepse do të vriste programin e vaksinave në mbarë botën. Do të ketë presion të jashtëzakonshëm për të mos ditur përfundimisht se çfarë e vrau.

    Gjithashtu, familja mbretërore nuk do të dëshirojë të duket e keqe për shtyrjen e vaksinës.

    Nëse nuk ka një autopsi të duhur për të gjetur shkakun e vërtetë të vdekjes, kjo ju tregon pothuajse gjithçka që duhet të dini.

    Sidoqoftë, familja mbretërore mund të sigurohej lehtësisht që autopsia të mos tregojë asgjë duke kërcënuar njerëzit që bëjnë ekzaminimin, kështu që nuk jam i sigurt se edhe nëse do të bënin një autopsi, do të ishte mbi tabelën. Kështu që vdekjet e papritura do të vazhdojnë.

    Shikoni këtë artikull që tregon se nëse vini në dukje faktin se Mbreti po përfiton nga vaksina, ata do të përpiqen t'ju fusin në burg për 15 vjet. Kjo është arsyeja pse ata nuk do të bëjnë autopsi.

    Emri:  Screen Shot 2022-12-15 at 2.38.38 PM.jpg

Shikime: 31

Madhësia:  56.8 KB

    Me sa duket, ky rast po vazhdon. Këtu është një përditësim:

    Përveç akuzës sipas nenit 112 të Kodit Penal, i cili kriminalizon çdo kritikë ndaj mbretit ose monarkisë , Thanathorn është akuzuar gjithashtu sipas Aktit të Krimit Kompjuterik. Akuzat parashikojnë një dënim të përbashkët deri në 20 vjet burgim.

    Vdekje të tjera të papritura të njerëzve të shquar

    Mark Crispin Miller bën një punë të shkëlqyer për të gjurmuar të gjitha vdekjet e papritura .

    Studimi në Tajlandë vërtetoi se vaksina Pfizer shkakton dëmtim të zemrës në gati 30% të të rriturve të rinj

    Ironikisht, ishin studiuesit e Tajlandës ata që vërtetuan se vaksina shkakton lëndime në zemër në gati 30% të të rinjve që morën vaksinën Pfizer. Ai artikull thekson se shkalla e miokarditit dhe perikarditit aktual të gjetur në atë studim ishte në përputhje me normat e raportuara në një shkollë pranë meje (Shkolla e krishterë Monte Vista) dhe gjithashtu nga një kirurg fluturimi që punon në një bazë ushtarake amerikane, i cili ishte i tmerruar nga normat e miokarditit pas vaksinimit, por u injorua nga oficeri i saj komandues.

    Për më shumë informacion

    Këtu është historia e lajmeve nga Hindustan Times :

    Emri:  Screen Shot 2022-12-15 at 2.41.51 PM.jpg

Shikime: 39

Madhësia:  48.6 KB

    Populli i Tajlandës duhet të bëjë thirrje për një autopsi të duhur që kërkon dëmtim të vaksinës

    Shpresojmë, populli i Tajlandës do të kërkojë një autopsi. Kjo është gjëja e vetme më e rëndësishme që ata mund të bëjnë.

    Nëse doni të zbuloni se çfarë e vrau Princeshën, autopsia do t'ju tregojë.

    Siç thotë Dr. Ryan Cole, "Qelizat nuk gënjejnë."

    JU LUTEM SHPËRNDAJENI!!!!!!!!!!!!!


    Burimi: Substack
    Ndryshuar për herë të fundit nga Albo : 15-12-2022 më 15:54

Tema të Ngjashme

  1. Përgjigje: 6
    Postimi i Fundit: 08-01-2024, 00:04
  2. Përgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 06-12-2022, 03:12
  3. Vdes Mikhail Gorbaçev në moshën 91-vjeçare
    Nga Albo në forumin Problemet ndërkombëtare
    Përgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 01-09-2022, 22:34
  4. Vdes Giulio Andreotti ne moshen 94 vjeçare
    Nga trony në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 06-05-2013, 08:29
  5. Vdes në moshën 95-vjeçare humoristi britanik Norman Wisdom
    Nga fegi në forumin Kinematografia dhe televizioni
    Përgjigje: 17
    Postimi i Fundit: 06-03-2012, 11:38

Fjalët Kyçe për Temën

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •