Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,230
  Postimet n Bllog
  4

  Ish-satanisti Stephen Dollins: Ju rrfej si u bra vegl e djallit dhe si Jisu Krishti m shptoi

  N kt video, ish-satanisti Stephen Dollins jep dshmin e tij se si u prfshi me Satanizmin, far ndodhi n praktikn e tij dhe si e shptoi Zoti prej tij.

  Emri: stephen_dollins.jpeg

Shikime: 33

Madhsia: 7.3 KB

  M tej, ai zbulon simbolet sekrete, ritualet dhe skemat e satanistve, okultizmit dhe Iluminatit. Stephen gjithashtu kalon npr tendenca t ndryshme t njohura, lodra, filma, lojra dhe shfaqje televizive dhe shpjegon lidhjen satanike me kto gjra.


  Videoja eshte ne gjuhen angleze:

  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 06-12-2022 m 02:28

Tema t Ngjashme

 1. Arben Ristani, vegl politike apo kryetar i KQZ?
  Nga OO7 n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 14-07-2009, 10:42
 2. Obama eshte vegel e Izraelit
  Nga tvsh n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 13-07-2009, 11:29
 3. Jisu Krishti si person historik
  Nga BLACK_SOUL n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-01-2008, 19:45
 4. Jisu Krishti: T jini t prkryer si sht Ati juaj n qiej
  Nga Albo n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-01-2008, 20:06
 5. Nga Satanisti deri te Muslimani
  Nga ILyrium n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-04-2007, 13:05

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •