Fshati shqiptar pa rrug, drita, shkoll, val telefonike - Shqipria Tjetr

Top Channel AlbaniaShqipria Tjetr sht nj hapsir pr njerzit e thjesht, pr njerzit e pamundur e shpesh t harruar. N thelb sht ajo Shqipri q ne shpesh kalojm pa e vn re dhe na duket fort e largt. Shqipria tjetr sht zri i t vrtets, problemeve, i zonave t largta e t lna mnjan. Ne do t jemi kudo pr t treguar kt Shqipri