Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,230
  Postimet nė Bllog
  4

  Dokumentari "Died Suddenly" (Vdiq Papritur) dokumenton vdekjet e shkaktuara nga vaksinimi masiv

  Tė rriturit e shėndetshėm po vdesin nė tė gjithė globin. Nė 18 muajt e fundit, termi "Vdiq papritur" ėshtė ngritur nė krye tė termave "mė tė kėrkuar" tė Google. Tani, ekipi i dokumentarėve fitues i ēmimeve qė ju solli, "Watch The Water" dhe "These Little Ones" udhėton nėpėr botė pėr tė gjetur pėrgjigje dhe pėr tė treguar historitė e atyre qė vdiqėn papritur.

  Emri: Poster-Final-V3-1-1483x2048.jpg

Shikime: 80

Madhėsia: 31.4 KB

  Videon virale te dokumentarit mund ta shikoni me poshte ne anglisht:  NUK REKOMANDOHET QE FEMIJET TA SHIKOJNE KETE DOKUMENTAR, VETEM TE RRITURIT!
  Mund te lini komentet tuaja ne teme pasi ta shikoni dokumentarin.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 25-11-2022 mė 12:27

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-01-2023
  Postime
  11

  Pėr: Dokumentari "Died Suddenly" (Vdiq Papritur) dokumenton vdekjet e shkaktuara nga vaksinimi masiv

  Po vaksinimi eshte i demshem.

  www.mentealternativa1.blogspot.com ka raportuar ne shqip per keto gjera.

 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,230
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Dokumentari "Died Suddenly" (Vdiq Papritur) dokumenton vdekjet e shkaktuara nga vaksinimi masiv

  Nje reportere e re ne moshe. Jessica Robb pati nje episod me shendetin live duke raportuar ne TV. Me pas ajo postoi ne Facebook se ishte vaksinuar me tre dozat e vaksines te covid-19.


 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-01-2023
  Postime
  11

  Pėr: Dokumentari "Died Suddenly" (Vdiq Papritur) dokumenton vdekjet e shkaktuara nga vaksinimi masiv

  Po Albo po sipas teje ca duhet ber?

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-09-2022, 10:07
 2. Dokumentari "Fluturat", fėmijėria e kaluar nė kampet komuniste tė internimit
  Nga Albo nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-09-2022, 21:48
 3. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 11-04-2022, 12:47
 4. Qeveria e Rilindjes: "Te rikthehet krosi masiv ne shkollat shqiptare!"
  Nga Albo nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-10-2014, 13:20
 5. Dokumentari "Kodi i Shqipes" xhiruar nė Londėr
  Nga Shijaksi-London nė forumin Emigracioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-09-2006, 10:31

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •