Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-08-2020
  Postime
  9

  Thumbs up Big Brother VIP Kosova LIVE

  Big Brother VIP kėtė vjeshtė nė Kosovė nė Klan Kosova

  SHIKO LIVE: https://BigBrotherVipKosovalive.com/

  https://BigBrotherVipKosovalive.com/


  Edhe njė nivel i zhvillimit televiziv nė Klan Kosova dhe Art Motion – edicioni zyrtar i Big Brother pėr herė tė parė do tė mbahet nė Kosovė.

  Kjo pasi qė janė siguruar tė drejtat pėr territorin e Republikės sė Kosovės me Banijay Rights.

  Big Brother VIP pritet tė startojė nė sezonin e ardhshėm televiziv nė kanalet e Art Motion dhe Klan Kosova.

  Puna ka nisur si nė aspektin teknik ashtu edhe nė atė pėrmbajtėsor dhe premiera e parė e spektaklit do tė jetė nė vjeshtė.

  Deri mė sot, formati “Big Brother” ėshtė realizuar nė mė shumė se 60 versione, me mbi 34,000 episode, 8,500 banorė tė pėrfshirė nė format, 6,400 eliminime duke numėruar 90 milionė ndjekės nė rrjete sociale.

  https://BigBrotherVipKosovalive.com/

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-08-2020
  Postime
  9

  Pėr: Big Brother VIP Kosova LIVE


 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-08-2020
  Postime
  9

  Pėr: Big Brother VIP Kosova LIVE

  Sonte fillon

Tema tė Ngjashme

 1. “Big Brother 5”
  Nga linnda... nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 04-02-2012, 15:36
 2. Ylli i Big Brother-it anglez, vdekje live nė TV. Debate pėr etikėn e Televizionit
  Nga ^_BIM_BUM_BAM_^ nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-03-2009, 05:34
 3. Live Mail bėhet Live Hotmail
  Nga Davius nė forumin Lajme nga informatika
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-02-2007, 11:46
 4. Big Brother ne Uk !!
  Nga Pyes_Lotin nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 56
  Postimi i Fundit: 29-04-2003, 05:12

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •