Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,220
  Postimet n Bllog
  4

  Alpinistja nga Kosova sulmohet seksualisht n qendr t Pejs

  Emri: 454878.jpg

Shikime: 68

Madhsia: 25.1 KB

  Nj ngjarje e rnd ka ndodhur n Kosov, ku nj alpiniste ka rn pre e nj sulmi seksual n qytetin e Pejs. Mrika Nikqi ka publikuar n rrjetin e saj social Facebook videon e marr nga kamerat e siguris t bizneseve rreth vendngjarjes, ku shihet momenti kur autori tenton ta prdhunoj.

  Ajo thot se ngjarja ka ndodhur 3 dit m par, 27 shtator n qendr t Pejs dhe se personi i cili e ka sulmuar sht identifikuar nga autoritetet me iniciale F.B., i cili m pas sht arrestuar. E reja nga Kosova shprehet se sht n gjendje t rnd psikologjike dhe emocionale dhe nuk mund t prononcohet pr m tepr.

  Postimi i Mrika Nikqit:

  Shok e shoqe, po ju njoftoj pr nj rast i cili me ka tmerruar plotsisht !

  Me dat 27. 09.2022, n ora 20.50, n qendr t qytetit te Pejs isha viktim e sulmit seksual, veprim vandal i cili sht kryer me paramendim nga personi F.B, antar i nj familje t njohur n qytetin e Pejs.

  Si pasoj e ksaj situate, pr momentin jam n gjendje t rnd emocionale dhe nuk mund t deklarohem n trsi. Pas vendimit t plotfuqishm t Gjykats do t ju njoftoj pr rrjedhn e situats dhe sulmuesin e paskrupullt.

  N videon e bashkangjitur, e gjykoni vet kt gjest t shmtuar, viktim e t cilit ka mundur t jet do familjar i juaji.

  Un dhe familja u jemi mirnjohs organeve kompetente dhe qytetarve t cilt me angazhimin e koordinuar, dhe shum shpejt, mundsuan identifikimin dhe arrestimin e sulmuesit i i cili ka ln nj vrag t shmtuar n jetn time.

  Balkanweb
  "Babai i shtetit sht Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkenctari!"

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,220
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Alpinistja nga Kosova sulmohet seksualisht n qendr t Pejs

  EMRI/ Ky sht personi q sulmoi seksualisht alpinisten n Pej, n rrjetet sociale postonte foto me partneren, shprthejn komentet

  Emri: lirika-foto00000000-595x360-1.png

Shikime: 15

Madhsia: 244.6 KB

  Flori Beqiraj dyshohet se sht personi q shihet n video duke e sulmuar seksualisht alpinisten Mrika Niki n qendr t Pejs. Kjo sht konfirmuar nga burimet e Gazets Express.

  Ndrkoh n Facebook, autori i dyshuar publikonte shpesh foto me partneren, ndrsa menjher pas ngjarjes, komentuesit nuk i kan kursyer komentet n kto foto, duke e ofenduar rnd. Pak or m pas, profili i tij n Facebook, sht bllokuar.

  Niki prmes nj video t publikuar n Facebook shfaqi momentin kur ajo sulmohet seksualisht. Niki ka njoftuar se ky sulm ka ndodhur n qytetin e Pejs, m 27 shtator, 2022.

  “Shok e shoqe, po ju njoftoj pr nj rast i cili me ka tmerruar plotsisht! Me dat 27. 09.2022, n ora 20.50, n qendr t qytetit te Pejs isha viktim e sulmit seksual, veprim vandal i cili sht kryer me paramendim nga personi F.B, antar i nj familje t njohur n qytetin e Pejs”, ka shkruar ajo.

  Alpinistja ka thn se sht n gjendje t rnd emocionale.

  Flori Beqiraj sht arrestuar dhe ndaj t njjtit sht caktuar masa e paraburgimit prej 48 orsh si i dyshuar pr veprn penale “sulm seksual”. Ndaj tij, Prokuroria Themelore n Pej pritet t bj krkes pr caktimin e mass s paraburgimit n Gjykatn Themelore n Pej.

  Balkanweb

 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,220
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Alpinistja nga Kosova sulmohet seksualisht n qendr t Pejs

  Sulmoi alpinisten n qendr t qytetit, Flori Beqiraj pranon fajin

  Flori Beqiraj, i cili ka sulmuar seksualisht Mrika Nikin, ka pranuar kryerjen e veprs penale. Ai tha se sulmit ishte nn ndikim e alkoolit. N vendimin e gjykats thuhet se Flori Beqiraj, i ka krkuar falje Mrika Nikit dhe familjes s saj. Msohet se babai i t dyshuarit ka pasur raporte pune me familjen Niki.

  Ndrkaq, n kt vendim bhet e ditur se avokati mbrojts i t pandehurit i ka krkuar gjykats q Beqirajt t’i caktohet masa e arrestit shtpiak.

  “Gjendja e tij ka qen nn ndikimin e alkoolit. Sipas tij tregon se sjelljet q i ka pasur gjat kryerjes nuk jan t tij. Ai ka qen n gjendje q edhe vet i pandehuri nuk mund t shpjegoj duke marr parasysh kto rrethana nuk mendoj q ka rrezik t arratisjes dhe as t kryerjes s ndonj vepre tjetr penale. I propozoj gjykats q t pandehurit t’i shqiptohen njra nga masat alternative t cilat jan adekuate pr t pandehurin. Konkretisht propozoj masn e arrestit shtpiak”, thuhet n vendimin e gjykats.

  Niki ka br me dije se ky sulm ka ndodhur n qytetin e Pejs, m 27 shtator, 2022. Alpinistja nga Peja ka publikuar nj video se si sht sulmuar seksualisht nga Beqiraj. N video shihet ajo duke ecur dhe pas i afrohet nj person, e kap nga mbrapa dhe nuk e lshon. Ajo provon t’i shmanget dhe arrijn t’i ikn vetm pasi aty pran kalojn disa qytetar.

  Express

Tema t Ngjashme

 1. Sulmohet seksualisht nga majmunet ne Gjibraltar
  Nga benseven11 n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-06-2015, 08:56
 2. Imami sulmon seksualisht seksualisht vajzn e tij 3 vjeare.
  Nga MafiaWarz n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 48
  Postimi i Fundit: 26-06-2011, 10:28
 3. Digjet Flamurit Maqedon ne qender te Pejes
  Nga ismani n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 54
  Postimi i Fundit: 29-12-2010, 09:43
 4. Lidhja e Pejs (1899-1900)
  Nga gimche n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-08-2010, 19:24
 5. N nj sulm n Raushiq t Pejs vriten dy persona
  Nga mani n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 15-07-2005, 10:42

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •