Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-09-2022
  Postime
  1

  Prshndetje dhe urime

  Prshndetje nga Korca

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,154
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Prshndetje dhe urime

  Prshndetje Arjan, mirsjen n forumin shqiptar.

Tema t Ngjashme

 1. Urime :
  Nga Bahri. n forumin Prshndetje dhe urime
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-01-2017, 15:25
 2. Dy urime!
  Nga Mexhid Yvejsi n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-01-2016, 06:33
 3. Urime
  Nga Bushi1973 n forumin Prshndetje dhe urime
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-12-2014, 19:58
 4. Urime BlooD_VenoM !!!!!!
  Nga valdetshala n forumin Prshndetje dhe urime
  Prgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 31-05-2010, 08:53
 5. urime Izadora....
  Nga drague n forumin Prshndetje dhe urime
  Prgjigje: 60
  Postimi i Fundit: 18-10-2009, 15:49

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •