Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  29,109
  Postimet n Bllog
  15

  Premiera e filmit "My son Hunter" ("Djali im Hantr"), historia e familjes s korruptuar Biden

  DITA E HAPJES: Shfaqja e filmit t shumpritur 'My Son Hunter' acaron t majtt

  Emri: my-son-hunter-collage-640x480.png

Shikime: 96

Madhsia: 497.5 KB

  Sot, filmi teatror i shumpritur My Son Hunter sht hapur pr komente t mira dhe panik majtist, pasi traileri i filmit ka arritur n mbi 4.5 milion shikime dhe ngjitje n platform.

  My Son Hunter prpjekja e par e Breitbart n shprndarjen e filmavesht TANI n dispozicion pr t'u transmetuar dhe shkarkuar n MySonHunter.com .

  Kjo sht historia e bombs n lidhje me "Laptopin nga Ferri" t Hunter Biden, q media e krijuar dhe censuruesit e saj Big Tech nuk donin q publiku amerikan ta shihte gjat zgjedhjeve t vitit 2020 dhe pritja e s majts pr My Son Hunter tregon se ata ende nuk e shohin. dua t shihet kjo histori. Nuk sht e vshtir t kuptosh pse.

  My Son Hunter e v theksin tek Hunter Biden, marrdhniet e tij t korruptuara t biznesit, marrdhniet e tij me t atin dhe nj mnyr jetese q do t'i bnte xheloz yjet e rock-ut. Por n mjegulln e nj tubi t ar dhe mbi zhurmn e ndejave dhe shprthimeve, diku qndron e vrteta.

  Nj sondazh i kryer pas zgjedhjeve zbuloi se 17 pr qind e votuesve t Bidenit nuk do t kishin votuar pr t nse do t kishin ditur pr "laptopin nga ferri". Edhe tani, dy vjet m von, 63 prqind e votuesve t mundshm ende besojn se historia e laptopit sht e rndsishme, sipas nj sondazhi t fundit.

  Tani t gjith mund t shohin historin q ata nuk dshironin q ju ta shihni.

  Emri: IMG_3520.jpg

Shikime: 50

Madhsia: 30.5 KB
  Aktori Laurence Fox luan Hunter Bidendhe miqt. (Me mirsjellje ndaj MySonHunter.com)

  Regjisori i My Son Hunter Robert Davi tha se filmi i tij sht "laptopi i Hunter-it i shprthyer n film". N fakt, Presidenti i Institutit t Prgjegjshmris s Qeveris, Peter Schweizer , tha se My Son Hunter sht nj "version i shkurtr" i librit t tij m t shitur prej 300 faqesh q kronizon korrupsionin e familjes Biden. Ky film sht informacion i nxjerr nga faqet e librit tim dhe i kthyer n mish, tha Schweizer.

  Donald Trump Jr. e quajti My Son Hunter nj "shembull t jashtzakonshm" t konservatorve q "krkojn vende alternative pr t shpenzuar parat e tyre t fituara me vshtirsi".

  Trump e prshkroi My Son Hunter si "pjes e majs s shtizs" t nj vrulli t ri mes konservatorve t cilt jan t zn me "ndrtimin e tyre" dhe "duke marr prsipr strukturat e pushtetit q jan dominuar aq shum nga e majta".

  "Un mendoj se ne po krijojm nj ekonomi krejtsisht t re," tha Trump gjat nj paneli diskutimi mbi "Truth Social about My Son Hunter" . Ky [film] do t jet pjes e majs s shtizs. Un dua q ajo t jet e suksesshme sepse dua q njerzit t kuptojn se sa e rndsishme sht kjo. Ne po luftojm pr vlerat tona. Ne po luftojm pr vendin ton dhe thjesht po luftojm pr t ardhmen q duam t lm fmijt tan.

  Kryeredaktori i Breitbart Alex Marlow e sheh shprndarjen e Breitbart t My Son Hunter si prqafim t trashgimis s themeluesit t kompanis. Jam shum krenar dhe e di q t gjith n Breitbart jan q po zgjas trashgimin e Andrew Breitbart. Ai, natyrisht, tha n mnyr t famshme: "Politika sht n rrjedhn e poshtme t kulturs". sht kultura ajo q sht me t vrtet forca lvizse n jetn amerikane, tha Marlow.

  Podkasteri i YouTube Tim Pool u bri jehon ktyre ndjenjave. "Ndrtimi i kulturs sht gjja m e rndsishme q mund t bjm, dhe kjo sht arsyeja pse un mendoj se filmi q po bni sht kaq i rndsishm," tha Pool . "Jam i emocionuar pr kt."

  My Son Hunter tashm po grumbullon komente t mira (dhe nj ovacion t fort n shfaqjen e tij n Hollywood), dhe tashm po nxit t majtt.

  Politico e quan My Son Hunter "projektin m ambicioz t Hunter Biden deri m sot" me skena "t hulumtuara mir" "t marra si nga kujtimet e [Bidens] dhe nga raportet q rrjedhin nga hard disku [laptop i Hunterit]".

  The Epoch Times lajmron My Son Hunter si "satirn brilante t Bidenit t regjisorit Robert Davi" dhe prshkruan portretizimin e aktorit Laurence Fox t Hunter Biden si "nj performanc q prcakton karriern".

  My Son Hunter sht jashtzakonisht i mir-regjisor, i shkruar dhe i aktruar, me disa momente t mendura, qesharake dhe dram t lart. Ai merr nj tem komplekse me shum detaje dhe prmbledh gjithka n nj histori t tretshme, thithse, shkruan MOVIEGUIDE.

  "Nuk sht filmi konservator i nns suaj," thot Daily Mail .

  Djali im Hunter, t qenit i rrezikshm pr Presidencn Biden dhe reputacionin e Ameriks n skenn botrore sht e mundur vetm sepse e majta sht n mnyr t fsheht e zn ngusht nga e vrteta e ftoht e ekspozuar nga Breitbart, shkruan The Spectator Australia .

  Tritat fundore t My Son Hunter na kujtojn at gjendje t dhimbshme t punve. Ne jemi trajtuar me nj asamble gazetarsh 'm t suksesshme' q shtypin nj histori pr t ciln kishin frik se mund t ndryshonte zgjedhjet. sht mnyra e prsosur pr t prmbledhur qllimin e filmit, pr t treguar nj histori q do amerikan duhet t dgjoj, shkruan Hollywood n Christian Toto t Totos.

  Ndrkoh, My Son Hunter ka mbetur n nj shkum.

  E majta ekstreme Daily Beast e denoncoi filmin si t njohur me "propagandistt e kontrolluar nga Kremlini". Gazeta e majt Daily Kos brtiti se My Son Hunter sht "nj film konspirativ i but pornografik pr incel t uditshm konservator". Dhe The Guardian e quajti My Son Hunter nj "ritregim t trilluar t asgjburgerit t laptopit Hunter Biden" pr "t mendurit e skajshm".

  Epo, tani sht koha q ju t mendurit t na ndihmoni t bjm luftn e kulturs.

  Transmetoni ose shkarkoni My Son Hunter tani n MySonHunter.com.

  My Son Hunter luan Laurence Fox ( Victoria, Inspector Lewis, The Professor and the Madman ) si Hunter Biden; Gina Carano ( The Mandalorian, Dead Pool, Heist ) si agjente e shrbimit sekret; dhe John James ( Dinastia ) si Joe Biden.

  Emri: Screen-Shot-2022-09-02-at-8.19.48-PM-1.jpg

Shikime: 46

Madhsia: 18.3 KB
  John James n rolin e Joe Biden dhe Laurence Fox n rolin e Hunter Biden n "My Son Hunter". (Me mirsjellje ndaj MySonHunter.com)


  Burimi: Breitbart.com

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  29,109
  Postimet n Bllog
  15

  Pr: Premiera e filmit "My son Hunter" ("Djali im Hantr"), historia e familjes s korruptuar Biden

  Nj prmbledhje e shkurtr e filmit


Tema t Ngjashme

 1. Filma qe do shfaqen se shpejti"""""Coming SOON""""
  Nga benseven11 n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-07-2021, 04:11
 2. Rreth filmit "Exodus: God and Kings, Moses" (Historia e Musait)
  Nga Xhemis n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 16-11-2015, 14:30
 3. Premiera e Komedis "American Dream Audition" n New York
  Nga no name n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2007, 02:43
 4. Vdes Steve Irwin ose sic njihej ndryshe "Crocodile hunter"
  Nga PRI-LTN n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 05-09-2006, 17:47
 5. Sfid: Parseri i shprehjeve "prefiks", "infiks" dhe "postfiks"
  Nga edspace n forumin Arti i programimit
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 08-09-2005, 15:27

Fjalt Kye pr Temn

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •