Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5

Tema: Irfani

  1. #1
    i/e regjistruar Maska e Irfani
    Anėtarėsuar
    23-05-2002
    Vendndodhja
    Rome
    Postime
    10

    Wink Irfani

    Bashkimi ben fuqi.

    @nnPershendetje te gjitheve shqiptare e shqiptare ane e mbare botes.Une jam Irfani nje djale nga qyteti antik i Durresit.Jam 21 vjec kam mbaruar shkollen e mesme ekonomike ne tirane per tatim taksa.Me pelqen te merrem me note,basketboll,letersi ,muzike internet.Hyjne ne chat me nick Irfani .Kete vit nisem per ne itali me studime per bank.sigurime dhe asistence burse .Tani po merrem me nje kurs italishtje edhe ekonomiku. Mendova pse mos te me njifni se kush jam sidomos Xhuliano.Albo te Falenderoje nga zemra per email qe me dergo rreth Takimit nato meta ne greqi.Edhe une me ju jam cuna .Shqiperia duhet te ndryshoje politikes duhet te vije e Djathta Sidomos PD Partia Demokratike.Albo suksese te metejshme per web tend ,Zoti qofte me ty thote Sala hahaha.
    Edhe mos harroni e ardhmja eshte ne Shqiperi ejani te ndertojme te gjithe bashk nje shtet demokratik ,e jo nje shtet hajdutesh kriminelash drogaxhish mastruesish ejt.Ejani te ndertojme nje te Ardhme per Kombin tone .Ti rrikthejme dinjitetit e humbur Shqiperise. Bashkimi ben fuqi...............
    "L'amore vero,e il cammino in due
    verso la luce di une ideale comune
    (J.d'Hormoy)

  2. #2
    Miresevjen ne Forum !
    O Irfan po ti po iken per vete mor burr i dheut...cna thu ne ejani...po rri se nuk e hame ne ate ko-kerr ulliri Pa fitu PD nuk vijme ne atje!!! hajt shnet edhe mendohu mire para se te kalosh detin
    U let him hold a gun 2 ur head during sex?I thought u were a feminist
    Usually he takes the clip out

  3. #3
    Programues Softueresh Maska e edspace
    Anėtarėsuar
    04-04-2002
    Vendndodhja
    Filadelfia, SHBA
    Postime
    2,573

    Fotoja e Irfanit

    Me poshte eshte foto e Irfanit.
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
    Edi

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e Irfani
    Anėtarėsuar
    23-05-2002
    Vendndodhja
    Rome
    Postime
    10

    Wink forumin shqiptare

    Mjesi nga Shqiperia nga Tirana
    Ju faleminderit Forumit shqiptare per postimin e fotos time .Tani djem Aop e sop mund te me njofin edhe si paraqitje Une jam nje user i thjesht per shqiperine ndersa ne shume kanale edhe kam access Aop & Sop.I zoteroje mjaft mire komandat e mirc dhe tani kam perfunduar scriptin tim te pare me emrin Teuta Script.Nje script mjaft i mire per AOp e Sop .I ka te gjitha mbrojtje kanali scanim proxy ,clonet viruset e shume te tjera.Edhe dicka Per Sop
    per flood reklamat ejt.Kontaktoni me mua do te gjejme mirekuptimin do te bashkepunoj bashke me ju.
    "L'amore vero,e il cammino in due
    verso la luce di une ideale comune
    (J.d'Hormoy)

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e Irfani
    Anėtarėsuar
    23-05-2002
    Vendndodhja
    Rome
    Postime
    10

    Wink Sqarim

    Une do te jem gjithmone i gatshem qe te gjejme zgjidhje e qe temos ndodhim me .Ju faleminderit.
    "L'amore vero,e il cammino in due
    verso la luce di une ideale comune
    (J.d'Hormoy)

Tema tė Ngjashme

  1. Pėrgjigje: 25
    Postimi i Fundit: 30-05-2005, 12:10

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •