Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  26,793
  Postimet nė Bllog
  4

  Dila Buja shpallet Miss Bjeshka 2022

  Emri: b1-1152x1536.jpg

Shikime: 86

Madhėsia: 57.0 KB

  Si ēdo vit nė Predelec tė Kelmendit nė Malėsinė e Madhe u zhvillua spektakli “Miss Bjeshka 2022”.

  Ēmimin e parė e fitoi Dila Buja, mes njė konkurence tė fortė me disa kandidate pėr kėtė ēmim bukurie.

  Fjalėn e pėrshendetjes e mbajti kryebashkiaku i Malėsisė sė Madhe, Tonin Marinaj.

  Nė aktivitetin “Miss Bjeshka 2022” ishin qindra e qindra njerėz.

  Emri: a1-2.jpg

Shikime: 37

Madhėsia: 70.2 KB

  Emri: a2-2-640x480.jpg

Shikime: 38

Madhėsia: 81.4 KB

  Emri: a3-2-640x480.jpg

Shikime: 38

Madhėsia: 81.3 KB

  Emri: a4-2-640x480.jpg

Shikime: 35

Madhėsia: 102.2 KB

  Emri: a6-1-640x480.jpg

Shikime: 36

Madhėsia: 91.6 KB

  Emri: a7-1-640x480.jpg

Shikime: 38

Madhėsia: 76.7 KB

  Emri: b3.jpg

Shikime: 36

Madhėsia: 64.9 KB

  Emri: miss5.jpg

Shikime: 36

Madhėsia: 33.6 KB
  Koha Jone
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 07-08-2022 mė 18:48

Tema tė Ngjashme

 1. 19-vjeēarja Anisa Petrela shpallet “Miss Shqipėria 2014”
  Nga Albo nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-06-2014, 15:17
 2. Miss Universe 2009, Miss Kosova nė vend tė tretė
  Nga detiad nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 60
  Postimi i Fundit: 07-08-2012, 03:11
 3. Reagime per foton e Miss Kosoves me Miss Serbia
  Nga Kryqi i Paqes nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 08-09-2011, 22:50
 4. Buja: Vajzat me shami nuk pėrjashtohen mė nga shkollat
  Nga Mexhid Yvejsi nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 28-07-2011, 04:17
 5. Miss Albania dhe Miss Shqiperia ne tv-Vizionplus dhe Tv-Klan
  Nga REALIST nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-07-2007, 12:08

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •