Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,422

  Vllezrit Shqiptar t Americas Got Talent

  Dy vllezrit shqiptar marrin pjes n Americas Got Talent, ln pa fjal jurin (Video)

  Dy vllezr shqiptar kan marr pjes n Americas Got Talent dhe e kan ln pa fjal jurin me nj performanc cirku.

  Juria dhe publiku q po ndiqte performancn, mbetn gojhapur nga interpretimi i tyre.

  Jemi t shokuar, jeni t mrekullueshm, kjo ishte ajo q juria tha pas performancs.

  Vllezrit Balla morn gjith votat e juris, pr t kaluar n fazn tjetr.


  /Express

  https://www.gazetaexpress.com/dy-vel...-fjale-jurine/

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,422

  Pr: Vllezrit Shqiptar t Americas Got Talent  The Most SHOCKING Balancing Act EVER!

  The BALLA Brothers From Albania 🇦🇱 on America's Got Talent


  BRAVO ! GOOD LUCK !

Tema t Ngjashme

 1. Vedat Ademi - Nje tjeter TALENT i muzikes shqiptare
  Nga sirena_adria n forumin Muzika shqiptare
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-07-2021, 19:38
 2. Per Vellezerit Dhe Motrat qe Ndjehen Shqiptare
  Nga thirsty n forumin Prshndetje dhe urime
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-02-2011, 13:56
 3. A ka Shqiptare ne LATIN AMERICA ?????????
  Nga AUTODESIGNER n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-12-2010, 01:20
 4. Nje talent shqiptare, a kemi mundesi ta ndihmojme??
  Nga roland_durres84 n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-10-2009, 17:51
 5. America America- Grrooovy Jesus
  Nga Larsus n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 07-07-2004, 23:48

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •