Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Nerd
  Anėtarėsuar
  04-07-2022
  Postime
  1

  Post Pershendetje nga Ismail Kadareja (Daddy)

  Pershendetje si po kaloni nket forum un sa e gjeta dhe deshta mu bashku nkomunitetin e juj me postu najsen naj lajm se jam
  dhe nga kosovoa dhe dua te praktikoj shqipen e shqipnis me msu theksin

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Nerd pėr postimin:

  Neteorm (04-07-2022)

 3. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,154
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Pershendetje nga Ismail Kadareja (Daddy)

  Pershendetje dhe miresevjen ne forumin shqiptar!

Tema tė Ngjashme

 1. Kadareja Pėr Kosovėn
  Nga brooklyn2007 nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-07-2009, 05:31
 2. Kadareja, mit i krijuar nga komunizmi
  Nga RaPSouL nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 01-08-2008, 07:06
 3. KADAREJA mbi Fene ne Shqiperi !!
  Nga NoName nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 126
  Postimi i Fundit: 01-07-2006, 00:09
 4. Kadareja shkon Digital
  Nga hotornot nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-04-2005, 13:21
 5. “Dosja K”, Kadareja zyrtarisht
  Nga Enri nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-07-2003, 07:43

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •