Vrasjet me klering, mijra euro pr kokn e rivalit / "Si sot nj vit m par"
Jun 20, 2022

Vrasjet makabr n kmbim t miliona eurove, kan rrmbyer vmendjen mediatike. Ekzekutimet e bujshme dhe gjakftohtsia e atentatorve kan zbardhur nj skenar t frikshm q e ka zanafilln n kontrata t hershme vdekjeje, t cilat vijojn t marrin jet njerzish edhe sot.