Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-06-2022
  Postime
  2

  Pershendetje djema me duhet nje programer qe mund te krijoj nje bastore online

  Pershendetje djema besoj qe te gjithe jeni mire! kam nevoj per nje programer qe mund te krijoj nje web faqe sportive qe mund te vendosin baste, keno me qen casino e shume gjera tjera

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,409

  Pėr: Pershendetje djema me duhet nje programer qe mund te krijoj nje bastore online

  te duhet licensa ,perndryshe ne shqiperi krye.ari surrelit te fut ne burg ,ndersa ne it nuk i shpeton dot Policise financiare

  https://merehead.com/it/blog/come-cr...esse-sportive/

 3. #3
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,076
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Pershendetje djema me duhet nje programer qe mund te krijoj nje bastore online

  Ne fakt nuk ja vlen te meresh, po fare me kete sport.

  Si thote dhe Edvini, po prite nga golat e Ronaldos edhe Messit ke mbaruar pune..

Tema tė Ngjashme

 1. Me duhet nje progarmer qe mund te krijoj bastore online
  Nga David90 nė forumin Pyetje - pėrgjigje
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-06-2022, 10:08
 2. Si mund ta krijoj nje filter
  Nga furkan nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 07-02-2012, 08:25
 3. Si mund tė krijoj server pėr CS?
  Nga peyoni nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-06-2010, 03:21
 4. Duhet te krijoj nje fjalor
  Nga waveney nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-05-2003, 12:17

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •