Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 12
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  26-07-2014
  Postime
  202

  Niveli skandaloz i forumeve Shqiptare

  Perpara disa viteve nje anetar i ketij forumi qe tashme eshte perjashtuar me dergonte ne menyre te perseritur ftesa ne kete forum per te ndjekur nje forum tjeter, Forumi *********. Ky anetar ishte njefare javan:
  https://www.forumishqiptar.com/priva...pm&pmid=933137
  Emri: Screenshot 2022-06-11 at 23-07-58 King - Forumi Shqiptar.jpg

Shikime: 145

Madhėsia: 10.2 KB
  Emri: Screenshot 2022-06-11 at 23-08-22 - Forumi Shqiptar.jpg

Shikime: 145

Madhėsia: 9.1 KB
  Emri: Screenshot 2022-06-11 at 23-08-42 Pershendetje ! - Forumi Shqiptar.jpg

Shikime: 137

Madhėsia: 9.5 KB
  Emri: Screenshot 2022-06-11 at 23-09-01 Pershendetje ! - Forumi Shqiptar.jpg

Shikime: 141

Madhėsia: 9.8 KB
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga King Bardhyl : 11-06-2022 mė 16:17

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  26-07-2014
  Postime
  202

  Pėr: Niveli skandaloz i forumeve Shqiptare

  Natyrisht qe sjellja e ketij javanit ishte ne kundershtim me rregullat dhe etiken, por ky eshte niveli skandaloz i forumeve Shqiptare dhe konkretisht i forumit-al. Megjithate une vendosa ta frekuentoj dhe fillimisht kam qene dhe moderator. Dua ta bej te qarte se atje ka antare te respektuar, njerez per te cilet megjithese i kam njohur vetem ne jeten virtuale do vazhdoj te ruaj te njejtin respekt. Por ai forum frekuentohet edhe nga nje grup rrugacesh qe te vetmen gje qe bejne ne jeten e tyre eshte te merren me pislleqe ne nje forum krejt te parendesishem. E gjithe jeta e ketyre njerezve vertitet rreth atij forumi. Tani, ky eshte niveli, nuk e ndryshojme dot. Ne krye te ketij grupi njerezish eshte i zoti i forumit i cili ne kundershtim me rregullat qe vete ka miratuar falsifikon vete i pari dhe mbeshtet kete grup personash ne falsifikimet e tyre duke ju dhene edhe disa fuqi prej moderatori dhe ne kete menyre keta njerez te kene mundesi qe te ndryshojne me vone permbajtjen e postimeve te tyre dhe te tjereve. Eshte e pakuptueshme per mua se perse qenkan kaq te rendesishme debatet ne nje forum totalisht te parendesishem dhe qe u dashkan manipuluar me vone. Eshte e pakuptueshme se perse edhe ky grup rrugacesh qe jane edhe njerez pa nivel, duhen mbeshtetur kaq shume. Megjithate keto jane zgjedhje qe ka bere i zoti i forumit dhe jane punet e tija. Keto gjera behen edhe punet e mija/tuat kur perballesh me keta funderrina te cilet ne paaftesine per tu perballur ne nje debat te ndershem per shkak te deficences se tyre intelektuale, me mbeshtetjen e Mandit behen bashke dhe te sulmojne. Kjo eshte menyra se si keta njerez "fitojne" debatin sepse sic duket e konsiderojne te rendesishme kete gje. Shto ketu edhe manipulimin qe ju behet me vone postimeve dhe pamja eshte e plote. Eshte qesharake por ky eshte niveli i atij forumi. Dhe te mendosh qe sipas pronarit te atij forumi, njerezit e kopjojne ate cfare shkruhet ne ate forum!!!! Po, po keshtu thote. Domethene kur nje antar si Zet thote se Mazinga Zeta nuk eshte personazh filmash vizatimor por eshte real dhe ka ekzistua ne lashtesi apo kur perseri i njejti sharlatan flet per nje konflikt berthamor te ndodhur perpara mijera vitesh diku ne Pakistanin e sotshem dhe ku paskan marre pjese edhe si forca speciale disa parashutiste nga reparte te fisit Ilir te Taulanteve, jashte atij forumi paska njerez qe me leter dhe laps ne dore i mbajne shenim keto zbulime te medha shkencore dhe i botojne duke i vjedhur pronesine intelektuale ketij Zet!!!! Ky eshte niveli. Dhe nese dikush nderhyne dhe thote ore cfare jane keto gjera qesharake atehere shperthen stuhia me "grupin e gatshem" me ne krye pronarin qe te tregojne mire vendin me qe guxove dhe kundershtove keto budalleqe. Ata njerez i kane shume seriozisht keto pune, vertete.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga King Bardhyl : 11-06-2022 mė 16:39

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar King Bardhyl pėr postimin:

  Neteorm (11-06-2022)

 4. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  26-07-2014
  Postime
  202

  Pėr: Niveli skandaloz i forumeve Shqiptare

  Natyrisht qe nje situate e tille do mbarsej dhe do shperthente. Si natyre nuk impresionohem shume se ke kam perballe. Dhe keshtu me rastin e zgjedhjeve ne Amerike, grupi i zetoristit u hodh ne sulm sepse nuk mbeshteta Trump ne komentet e mia. Po mire o njerez, po kujt i plasi per Trump apo Biden. Njerezit kane nje mendim dhe e shprehin. Kaq. Pse ne nje forum do vendosen fatet e botes?
  Problemi eshte se duke qene ky forum eshte nje biznes familjar na u ngaterrua dhe e shoqja e pronarit e cila me harbuterine e trasheguar qe e karakterizon fyeu pa asnje shkak, ose nese mund te quhet shkak fakti se perse nuk jam dakord me Ramen!!!! E braktisa forumin dhe vazhdova hesapin tim. Derisa nje dite me mberriti nje e-mail nga Mandi vete ku mbasi me pyeste per shendetin tim me pyeste edhe perse nuk po aktivizohesha ne forum. I thashe te verteten, me ka fyer jot shoqe. Qe te mos ju marr kohe me detaje, e hodhi poshte gruan e tij me muhabete po ja ca ti bej ajo si di ca gjera, etj dhe mu lut te kthehesha ne forum. U ktheva por "grupi i gatshem" ishte aty ne gatishmerin duke pritur. Dhe te mendosh qe une dikur ndonje miku tim i kam sugjeruar te antaresohej ne forum per te diskutuar ne lidhje me historine! Eshte skandaloze te mendosh qe dikush antaresohet dhe kur fillon te diskutoje mbi historine apo gjuhesine te sulmohet nga grupi i "eksperteve" qe tashme ka zene rrenje ne ate "forum".
  Me pak fjale situatat filluan te perseriteshin me ndryshimin qe tashme Mandi nuk fshihej dot dhe doli hapur. Eshte e paqarte se perse ky njeri qe hodhi poshte gruan e tij, mban nje qendrim kaq servil ndaj ketij Zet apo dikujt tjeter. Punet e tyre por behen edhe punet tona kur te fyejne ne menyre publike dhe pa te dhene mundesine e sqarimit sepse kane "pushtet" ne dore, pra postimet dhe temat e tua fshihen kurse fjalet e tyre mbeten. Dhe pune e madhe!! Dhe keshtu vendosa qe ti kerkoja shpjegime vete Mandit dhe te mos merrem me keta te tjeret. Natyrisht, po fillove te kerkoshe shume shpjegime, keta merziten dhe te bejne bann pastaj. Tani, ky eshte niveli.
  Ne postimin qe vijon do postoj bashkebisedimin e pakendshem qe pata me Mandin.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga King Bardhyl : 11-06-2022 mė 17:16

 5. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  26-07-2014
  Postime
  202

  Pėr: Niveli skandaloz i forumeve Shqiptare

  Eshte nje bashkebisedim i cili eshte censuruar pjeserisht serish nga Mandi. Se sic e thame keta kane pushtet dhe fshijne cfare kane qejf:


  Skedarėt e Bashkėngjitur 178007
  Skedarėt e Bashkėngjitur 178008
  Skedarėt e Bashkėngjitur 178009
  Skedarėt e Bashkėngjitur 178010
  vazhdon...
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga King Bardhyl : 11-06-2022 mė 17:08

 6. #5
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  33
  Postime
  2,189
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Niveli skandaloz i forumeve Shqiptare

  Po, eshte i njejti person qe prej vitesh e ka bere kete gje ketu.
  Pervec kesaj e ka bere kete gje edhe me regjistrime te shumefishta, me shume emra ne kete forum here pas here, per t'i shpetuar gjurmimit. Mund te them se ka edhe bashkepuntore ne kete kryqezate te lashte te tijen per 'invitations', e ka bere edhe ne forume te tjere me sa jam ne dijeni, por nuk eshte vendi dhe momenti per t'u zgjatur me keto gjera, te cilat per mua jane vetem turperuese!

  Eshte interesant te permendet fakti se shume here regjistrohet me nickname femrash dhe shfaqet si femer, ne ato raste kur mendon se flirti me seksin e kundert do te maksimizoje mundesine e terheqjes tjeterkund.

  Sado qe te duket e habitshme, ja qe ka edhe mendje te cuditshme qe mendojne ne kete menyre..

 7. #6
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  26-07-2014
  Postime
  202

  Pėr: Niveli skandaloz i forumeve Shqiptare

  Skedarėt e Bashkėngjitur 178011
  Skedarėt e Bashkėngjitur 178012
  Skedarėt e Bashkėngjitur 178013
  Skedarėt e Bashkėngjitur 178014
  Skedarėt e Bashkėngjitur 178015
  Skedarėt e Bashkėngjitur 178016
  Ja keshtu. Ky eshte niveli skandaloz i forumeve shqipare. Nuk kam pare ne asnje forum ndėrkombėtar, biles as ne stormfront kaq shume fyerje dhe ofendime mbi Shqiperine dhe Shqiptaret.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga King Bardhyl : 11-06-2022 mė 17:29

 8. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,069

  Pėr: Niveli skandaloz i forumeve Shqiptare

  Edhe mua me kane sjelle plot ftesa te tilla ne mesazhe private, dhe te them te drejten as nuk marr mundimin per tju pergjigjur

  Flas per kete forum ketu qe eshte kryesisht i vjeter dhe i pergjithshem ne temat e veta qe trajton , sepse po te flas per forume te tjera te cilat jane te specializuar ne fusha te vecanta atje me kane ofruar direkt te behem administrator sigurisht qe e kam rrefuzuar kete ftese per arsye personale, nuk kam asgje kunder forumeve ,por kur ka abuzime ne perdorimin e tyre mendoj se duhet te distancohesh dhe te mos behesh pjese e grupeve te askujt ,mendoj dhe jam i bindur se nje forum qe qendron korrekt ne perdorimin e vet dhe qellimin e vet nuk ka pse te behet rreklame per te marre anetare nje forumi tjeter , rreklama me e mire per te terhequr anetare eshte korrektesa ne perdorimin e tij si dhe lenja e hapesires per te gjithe ne marrjen pjese per te dhene sugjerime ne permisimin e rregullores

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar ATMAN pėr postimin:

  Neteorm (30-06-2022)

 10. #8
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  26-07-2014
  Postime
  202

  Pėr: Niveli skandaloz i forumeve Shqiptare

  Perse nuk hapen screenshots?

 11. #9
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  33
  Postime
  2,189
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Niveli skandaloz i forumeve Shqiptare

  Citim Postuar mė parė nga King Bardhyl Lexo Postimin
  Perse nuk hapen screenshots?
  Cilat screenshots?

 12. #10
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  26-07-2014
  Postime
  202

  Pėr: Niveli skandaloz i forumeve Shqiptare

  Citim Postuar mė parė nga Neteorm Lexo Postimin
  Cilat screenshots?
  Postimi numėr 4 dhe numėr 6, skedarėt bashkangjitur.

 13. #11
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  33
  Postime
  2,189
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Niveli skandaloz i forumeve Shqiptare

  Me sa duket jane fshire..

 14. #12
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  26-07-2014
  Postime
  202

  Pėr: Niveli skandaloz i forumeve Shqiptare

  Citim Postuar mė parė nga Neteorm Lexo Postimin
  Me sa duket jane fshire..
  Kete e mora vesh. Perse u fshine?

Tema tė Ngjashme

 1. Niveli i gazetarisė shqiptare
  Nga Redi nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 20-02-2022, 12:12
 2. Niveli i inteligjencės shqiptare
  Nga Syze nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 39
  Postimi i Fundit: 01-09-2012, 00:32
 3. Niveli i inteligjencės shqiptare
  Nga Syze nė forumin Shkenca dhe jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-08-2012, 17:59
 4. Kultura e forumeve shqiptare
  Nga Davius nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 12-05-2006, 08:35
 5. Niveli i Diplomacise Shqiptare
  Nga erzeni nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 40
  Postimi i Fundit: 16-06-2004, 03:48

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •