Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,037

  Greqia i ka borxhe Shqipris!Xhufi:a historian je ti?Kush ta ka dhn diplomn!?  Spotlight - Barkareqia i ka borxhe Shqipris!Xhufi:a historian je ti?Kush ta ka dhn diplomn!?
  May 25, 2022

  KOMETET
  Anil Lemi
  Anil Lemi
  2 days ago
  Si gjithmon Z XHUFI realist dhe plot kulture

  20


  2 days ago
  E keqja e nje vendi I vjen nga njerzit e saje.... Sic eshte dhe zoti barka. Ne qofte se si pelqen te shkoje te jetoje ne greqi.

  24

  migena abazi
  migena abazi
  1 day ago
  Bravo Xhufi je i modh rrespekte,mos U merr me ate llumin grek

  11

  Festim Kertusha
  Festim Kertusha
  1 day ago
  Zoti xhufi per tu Respektuar
  I zoti si Historjan
  Ky ******* buken e han ne shqiperi
  Flet si me qen ne Greqi
  Drejte camet te shkojne ne Cameri
  Kan shtepit varet e te parveve

  1

  Arkitekt LT
  Arkitekt LT
  1 day ago
  O Barka! Historia nuk sht lpirse n goj!

  6

  Lindi Hoxhaj
  Lindi Hoxhaj
  2 days ago
  Ka faj drejtuesi I emisionit qe ftojn grek ne studio

  37

  Elton Kastri
  Elton Kastri
  1 day ago
  Profesor Xhufi rrespekte.

  6

  No pain No glory
  No pain No glory
  1 day ago
  Kto jashteqitjet greke n shqiperi jane perares se greket ne greqi t respektojne e t flasin edhe shqip kur nuk i kupton


  Marino Qamili
  Marino Qamili
  1 day ago
  ka hallin e supes barka qe ben keshtu se ja pret greku
  Edi Bardhi
  2 days ago
  BARKA NJI QEN BIR QENI,ZAGAR I GREQISE.NJE GJE DUHET TA DIJE MIRE KY ZAGAR SE NE QOFTESE NE SHQIPERI JANE 150 MIJE GREK NE GREQI JANE 4 MILON SHQIPETARE DHE KETE KY QEN E DI FORTE MIRE

  1

  Fatmir Lamaj
  Fatmir Lamaj
  1 day ago
  Ku i gjeni keta fillo grek qe te marrin pjese ne historine tone e te flasin per territoret tona. Greket na kane borxh neve shume toka e qytete o korofillak i qelbur.

  1

  george mcmilan
  george mcmilan
  1 day ago
  Per cfare i duhen maredheniet e mira me greqine

  6

  Cimi Azizi
  Cimi Azizi
  1 day ago
  Barka do ngjalen. Me falni Ngjelen.

  2

  Erion Golemi
  Erion Golemi
  1 day ago
  Z.XHUfI esht profesor dhe historion I nivelit boteror, po ky barka a esht ky xhurmus


  Ismet Halili
  Ismet Halili
  2 days ago
  Pse me ja jap fjaln prap ati shkau, ai n‘derpet gjith kohen.
  Edhe ti Alban je Antikombtar, kam shum dyshime ne ty!


  Roland Dishnica
  Roland Dishnica
  20 hours ago
  Tregohuni te zgjuar mos undiheni sa te hapen negociatat prinni te hiqet dhe ligji I luftes pastaj te kerkohen pronat e cameve


  Mynyr Nunaj
  Mynyr Nunaj
  13 hours ago
  Zoti Barka pa dyshim eshte nje agjent grek.Nuk eshte e mundur qe ky njeri me nje istirizem te pa pare nuk ed durim qe te degjoje te verteten.Dhe nje gje qe bie ne sy tek ky njeri se mbrapa shpatullave bie ne sy nje biblioteke e madhe qe nuk eshte e tija sepse po te ishte atehere do te kishte me te voglin durim qe te degjontr te verteten sepse nje njeri me nje bagazh njohurish ka edhe edukat.


  Tanush Bushaj
  Tanush Bushaj
  2 days ago
  Kta obant q hiqen si grek jan t padurueshm.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 28-05-2022 m 07:16

Tema t Ngjashme

 1. PDIU: Greqia nuk po pyet as amerikant pr ujrat e Shqipris
  Nga Akili-A n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-02-2013, 09:37
 2. Greqia anulon planin pr futjen e Shqipris n BE m 2014
  Nga fegi n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 23-11-2010, 11:42
 3. Greqia saboton hyrjen e Shqipris n NATO
  Nga BARAT n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 12-03-2008, 12:37
 4. Banka e Shqipris: Bankat private, kan dhn kredi edhe pr krimin
  Nga RaPSouL n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-10-2007, 17:32
 5. Shkrimtari historian - Agim Musta
  Nga Fiori n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-10-2005, 20:21

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •