Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  谷ஜ๑۩۞۩๑•谷ஜAuGuSt ๑۩۞۩๑•谷ஜ Maska e AuGuSt_
  Anėtarėsuar
  20-06-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,090

  Exclamation Sfutem Dot ne Albasoul. Ne te dy

  Closing Link: a[static-95-107-199-16.tring.al] (Banned (G-Lined): 14Proxy4/14Flood4/14Ofendime4/14Reklama (ID: YZ6BW673WP))
  -
  Me ndihmoni te heq banin
  skerdigodo@hotmail.com

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,072
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Sfutem Dot ne Albasoul. Ne te dy

  Chati Albasoul nuk ekziston me, javat jane lidhur me nje server tjeter netedy.com.

 3. #3
  谷ஜ๑۩۞۩๑•谷ஜAuGuSt ๑۩۞۩๑•谷ஜ Maska e AuGuSt_
  Anėtarėsuar
  20-06-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,090

  Pėr: Sfutem Dot ne Albasoul. Ne te dy

  Kam ban sic e lexon ...Si mund te me ndihmoj dikush ?
  skerdigodo@hotmail.com

Tema tė Ngjashme

 1. Rikthehet irc.albasoul.com
  Nga Albmaster nė forumin Na bashkoi Albasoul
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 21-03-2018, 09:25
 2. AlbaSoul CHAT. dhe IRC.AlbaSoul.com ???
  Nga MrSafet nė forumin Na bashkoi Albasoul
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-09-2016, 23:18
 3. Ēmendina Albasoul
  Nga MaDaBeR nė forumin Na bashkoi Albasoul
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-12-2012, 13:20
 4. Pėrshėndetje Albasoul.
  Nga PaLLaTi176 nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 01-02-2008, 06:05

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •