Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  谷ஜ๑۩۞۩๑•谷ஜAuGuSt ๑۩۞۩๑•谷ஜ Maska e AuGuSt_
  Anėtarėsuar
  20-06-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,090

  Mire Se Ju Gjej

  Mire se ju gjej Forumi Shqiptar...Jam nje anetar i vjeter i ketij forumi...u kthva perseri Me keni munguar.....
  skerdigodo@hotmail.com

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar AuGuSt_ pėr postimin:

  Neteorm (15-05-2022)

 3. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,074
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Mire Se Ju Gjej

  Pėrshėndetje dhe mirėsevjen pėrsėri August.

 4. #3
  谷ஜ๑۩۞۩๑•谷ஜAuGuSt ๑۩۞۩๑•谷ஜ Maska e AuGuSt_
  Anėtarėsuar
  20-06-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,090

  Pėr: Mire Se Ju Gjej

  Flm....Pas nje shkeputje prej rreth 12 vjetesh jam perseri ketu ne kembe..
  skerdigodo@hotmail.com

 5. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,262

  Pėr: Mire Se Ju Gjej

  Mirė se Vjen !

 6. #5
  谷ஜ๑۩۞۩๑•谷ஜAuGuSt ๑۩۞۩๑•谷ஜ Maska e AuGuSt_
  Anėtarėsuar
  20-06-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,090

  Pėr: Mire Se Ju Gjej

  Mesa Shikoj qenkam i mirepritur dhe Ju Sirena_adria qenkeni e vjeter ne forum po aq sa dhe une Mire se te gjeta
  skerdigodo@hotmail.com

Tema tė Ngjashme

 1. Mire se ju gjej!
  Nga ZanaNim nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 09-02-2013, 08:38
 2. Mirė se erdha dhe mirė se t'ju gjej :)
  Nga <3shkodrane nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 08-03-2010, 07:34
 3. Mire se ju gjej
  Nga GoNi-PaToS nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 26-03-2009, 13:23
 4. Mirė se ju gjej...
  Nga Lab nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 04-04-2007, 08:08
 5. Mirė se ju gjej
  Nga sportivi nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 22-07-2003, 06:08

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •