Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 12

Tema: Rrnjt Tona

 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,034

  Rrnjt Tona  Rrnjt Tona: Origjina e urrejtjes serbo-shqiptare. Nj emision nga Fredi Balaj (12 mars 2022)
  Mar 12, 2022

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,034

  Pr: Rrnjt Tona  Rrnjt Tona: Tjetrsimi i popullsis n Ballkan - Nj emision nga Fredi Balaj (19 Shkurt 2022)
  Feb 19, 2022

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,034

  Pr: Rrnjt Tona


  Rrnjt tona: Evidentimi i vlerave kombtare - Nj emision nga Fredi Balaj (29 janar 2022)
  sJan 29, 2022

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,034

  Pr: Rrnjt Tona  Rrnjt Tona nga Fredi Balaj - Rrnjt e shqiptarisI ftuar studiuesi Azgan Haklaj (28 Maj 2022)
  May 28, 2022

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,034

  Pr: Rrnjt Tona  Rrnjt Tona nga Fredi Balaj - Butrinti… TROJA E RE… (4 Qershor 2022)

  Butrinti… TROJA E RE…

  T ftuar Profesor Sazan Guri dhe Ing. Stefan Pinguli

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,034

  Pr: Rrnjt Tona  Rrnjt Tona - Shqipja motori i gjuhve indo-evropiane - Emision nga Fredi Balaj
  Jun 18, 2022I ftuar studiuesi Agron Dalipaj

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,034

  Pr: Rrnjt Tona  Rrnjt Tona- ǒparaqesin kostumet fantastike t Veriut? Emision nga Fredi Balaj (25 Qershor 2022)
  Jun 25, 2022
  I ftuar studiuesi Sokol Susaj

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,034

  Pr: Rrnjt Tona


  Rrnjt tona - Cili ka qen besimi i paraardhsve tan? Nga Fredi Balaj
  Jul 9, 2022
  E ftuar studiuesia Fatbardha Demi

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,034

  Pr: Rrnjt Tona  Rrnjt tona - Albanologu, poeti e shkrimtari me origjin nga Janina, shprehet
  I ftuar studiuesi Pajtim Xhelo

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,034

  Pr: Rrnjt Tona

  Rrnjet tona - Alfabeti latin dhe ai grek flasin shqip.
  I ftuar studiuesi Sokol Susaj

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,034

  Pr: Rrnjt Tona
  Rrnjt tona : Studiuesi i origjins s fjalve -

  I ftuar:
  Lirim Muhaj, studiues

 12. #12

  Pr: Rrnjt Tona

  Mos se na dhjeve! Qenka bere edhe Lirimi studiues?

Tema t Ngjashme

 1. Botime t reja:"Rrnjt Tona" (Monografi)
  Nga Mexhid Yvejsi n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-01-2014, 17:31
 2. Korrupsioni I Ka Rrenjet Thelle
  Nga deniel n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-11-2011, 08:54
 3. Toponimia shqiptare dhe rrnjt e saj
  Nga jarigas n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 01-06-2010, 19:17
 4. Tirana zbulon rrnjt
  Nga brooklyn2007 n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 12-06-2008, 18:19
 5. Umberto Eco mbi Rrenjet e Konfliktit (ANGLISHT)
  Nga Qafir Arnaut n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 20-08-2004, 21:10

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •