Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 10

Tema: Ngrin pc

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-03-2007
  Postime
  105

  Ngrin pc

  Pershendetje djema kam windows 10 por instalova nje keygenerator per eset nod 32 dhe tanime me ngrin kompjuteri. e shikoj ne aplikacionet por nuk me del e instaluar gjithashtu as eset nod 32 nuk me nxjer virus kur i bej update dhe e skanoj. kam instaluar malawarebytes free dhe nuk me nxjer virus gjithashtu kam pastruar folderta temp dhe prape me ngrin pc. si duhet te veproj. flm

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,505

  Pėr: Ngrin pc

  Formatoje PC nga e para

  Pasta futi nje avira antivirus eshte gratis

  Futi dhe nje comodo firewall edhe ky eshte gratis

  Dhe ne fund malawarebytes versionin gratis

  Me keto tre programmi gratis dhe me prestacione teknike te mira si memoria ram 8 giga e lart, dhe me nje disk fiks me shume se 500 giga , me skeden madre te markes se mire etj etj nuk e gjen gje me PC tend

  Mos i vendos programme kot ne PC sepse shumica e tyre te cilat jane free kane file te fshehura brenda te cilat bejne pune per te tjeret jo per PC tend
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ATMAN : 23-03-2022 mė 17:05

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-03-2007
  Postime
  105

  Pėr: Ngrin pc

  Faleminderit per pergjigjen por e Kam PC pune dhe nuk Kam kohe per formatim sepse me duhet te pakten nje jave ta sjell ne gjendje pune prape. Thashe mo's ka ndonje menyre tjeter per ta ndrequr. Edhe nje here flm. Ramin e Kam 32 dhe SSD 500

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,505

  Pėr: Ngrin pc

  ky me poshte qe po te vendos ne link eshte programi mire per te mbajtur ne forme pc tend te shtepise apo te punes pak rendesi ka ,ndersa ato qe te thashe me siper jane sugjerime te cilat i kam nga eksperienca ime me pc , jo vetem qe duhet ta formatosh por edhe formatimi ka trukun e vet per te fshire gjithshka nga sistemi operativ i meparshem ne menyre te atille qe te fshihet cdo gje brenda ne pc

  gjithesi shif e bej vete ky me poshte eshte programi :

  https://kickasstorrents.cr/glary-uti...-t4977777.html

 5. #5
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,158
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Ngrin pc

  Sot nuk mungon informacioni, nese hap video ne youtube mund te gjesh gjithcka qe nevojitet.

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-03-2007
  Postime
  105

  Pėr: Ngrin pc

  edhe njehere flm per pergjigjen. E formatova komp. por filet nuk me hapen se jane te koruptuara. duhet decrypt. kam instaluar disa nga neti por sme bejne pune. kam disa programe qe me duhen e skam ku i gjej ne vend tjeter, si mund te bej decrypt. flm

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,505

  Pėr: Ngrin pc

  po nuk dhe detaje te hollesishme per pc HARDWARE DHE SOFTWARE si dhe per programet qe ka brenda veshtire se te ndihmon njeri

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-03-2007
  Postime
  105

  Pėr: Ngrin pc

  Citim Postuar mė parė nga ATMAN Lexo Postimin
  po nuk dhe detaje te hollesishme per pc HARDWARE DHE SOFTWARE si dhe per programet qe ka brenda veshtire se te ndihmon njeri
  Une e formatova pc normal por ne particionet e tjera kisha foto dhe disa materjale per punen tim por ato tashme nuk hapen per arsye se personi qe ka futur virusin nuk mi hap fotot pra jane te koruptuara nga ai. ka ndonje mundesi per ti rikthyer prape ato foto ose materjalet qe me duhen sepse nuk dua te formatoj e particionet e tjera se skam ku i gjej

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-03-2007
  Postime
  105

  Pėr: Ngrin pc

  Po ti bej backup windowsit nga nje date qe nuk ka qene e infektuar windowsit a mundet te me.kthehen te gjithat filet e coruptuara ne gjendje te regullt?

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,505

  Pėr: Ngrin pc

  Citim Postuar mė parė nga olsian Lexo Postimin
  Po ti bej backup windowsit nga nje date qe nuk ka qene e infektuar windowsit a mundet te me.kthehen te gjithat filet e coruptuara ne gjendje te regullt?
  ka programe te cilat i bejne backup online pc cdo 24 ore dhe jane bere per kete qellim ,pra nese dikush te hyn ne pc tend ne menyre abuzive dhe te kripton file e rendesishme me qellim qe kerkoje leke me pas per te shbllokuar keto file, atehere ti e riformaton pc tend me backup qe ke perpara se kesh marre sulmin

  jane programe te cilat keshillohen per te gjithe ata qe duan te mos kene probleme me pc e tyre te punes

Tema tė Ngjashme

 1. Ankesa e muslimanėve, “ngrin” Mirela Bogdani
  Nga uvejsa nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 128
  Postimi i Fundit: 18-03-2010, 13:27
 2. KFOR-i ngrin bashkėpunimin me FSK-nė
  Nga RockStar nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 48
  Postimi i Fundit: 17-03-2010, 05:13
 3. Qeveria e bumit ekonomik ngrin akcizen e karburanteve.
  Nga juanito02 nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 21-01-2009, 04:52
 4. Pse thyhet shishja me uje kur ngrin?
  Nga skordiani nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-10-2008, 05:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •