Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,093
  Postimet n Bllog
  4

  A duhet t bjm kritika kur shqiptart gabojn, apo jo?

  ...duhet t bjm kritika kur shqiptart gabojn, apo jo?

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,093
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: A duhet t bjm kritika kur shqiptart gabojn, apo jo?

  Kritikat jan konstruktive, por duhet gjetur momenti i duhur, sipas meje!

 3. #3

  Pr: A duhet t bjm kritika kur shqiptart gabojn, apo jo?

  Patjeter qe duhet te jemi kritik me veten tone. Por nuk jam dakort me disa psikopate(ndonjeri edhe anetar i ketij forumi) qe kane nje urrejtje dhe perbuzje te pashembullt per Shqiperine dhe Shqiptaret.

Tema t Ngjashme

 1. Duhet Te Bejme Divorc Me Garden E Vjeter
  Nga DYDRINAS n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-03-2009, 20:17
 2. ka duhet te bejme na tash.
  Nga Black_Mamba n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 26-02-2009, 05:10
 3. far duhet t bjm q t zgjasim dashurin?
  Nga DI_ANA n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 137
  Postimi i Fundit: 08-08-2008, 23:43
 4. 10 gjerat qe duhet te bejme para se te vdesim
  Nga RaPSouL n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 02-12-2007, 15:41
 5. C'fare duhet te bejme ne?!!
  Nga Veshtrusja n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 03-12-2004, 11:28

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •