Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3

Tema: Si jeni

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-02-2005
  Postime
  2

  Si jeni

  Ju pershendes

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  33
  Postime
  2,229
  Postimet nė Bllog
  6

  Pėr: Si jeni

  Pershendetje Trigem!

 3. #3

  Pėr: Si jeni

  Pėrshėndetje djema, jam mirė qė ju njohėm
  moto x3m

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-02-2015, 20:00
 2. Jeni krenar qe jeni shqiptar?
  Nga Grei nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 15-06-2014, 16:34
 3. Per cfare jeni krenar qe jeni shqiptar?
  Nga Robbery nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 296
  Postimi i Fundit: 07-09-2013, 20:40
 4. Ore Per Te Na Ofenduar Jeni Ju Aop / SOp a ca jeni !!!!!!!!!!
  Nga R3nato nė forumin Na bashkoi Albasoul
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-04-2012, 15:21
 5. A jeni krenarė qė jeni Shqiptarė dhe pse?
  Nga Lekė Rezniqi nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 20-04-2004, 15:30

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •