Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-01-2022
  Vendndodhja
  Bruksel
  Postime
  6

  Post Fobia e Dashurise!

  Me ka ndodhur qe te njihem me nje femer,ajo ishte shume e bukur,u njohem ne plazh por problemi qendron se te 2 ishim ne nje moshe te rritur,kemi dale ne kafe disa here,por asnjeher sme ka lene te puthem me te edhe kur ka qene e nevojshme,problemi i dyte ishte se me vendosi kusht te njihem me familjen e saje gje te cilen e refuzova per arsye se nuk e ndjeja veten gati ta bej familjare kte njohje,dhe ajo u nervozua,dhe me kerkoi pas disa ditesh 1 takim ne nje qender tregtare,dhe shkova e aty me prezantoi familjen me padeshiren time,madje familjes i tha ky eshte i dashuri im,,ata te shkretet ngelen,,mamaja sikur e dinte pak por babai u fik fare,,,mire i tha goces me vjen mire qe jeni ne nje njohje,,,e babai me ftoi anash e me tha jeni te lidhur pa dijenin time kshu qe pres qe ta bejme te familjarizuar edhe nga ana jote sa me shpejt,,nuk e kam dashur veten ne ate moment se di!historia perfundoi shum shpejt e mbylla muhabetin me te ne menyre shume te shpejte sepse nuk e doja me nuk ndjeja me vetem per ate veprim!E tani kam frike te dashuroj lirshem se do me paraqiten situata te tilla me probleme te cilat nuk i dua ne jeten time! Pse mund te ndodhin keto gjera ne shqiperi??????? Pseeee

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,274
  Postimet nė Bllog
  7

  Pėr: Fobia e Dashurise!

  Po pse cfare prisje ti one night stand?

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-01-2022
  Vendndodhja
  Bruksel
  Postime
  6

  Pėr: Fobia e Dashurise!

  jo prisja ta njihja me shume ... se di pse ndodh me shqiptaret qe vjen kjo ideja one night stand ....

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,438

  Pėr: Fobia e Dashurise!

  Di paske hall se nuk u dashuroke dot lirshem nga frika e marteses ! Me duket pak si diskriminim racist kunder meshkujve te martum,ata te shkretet si t'ja bojn per te dashuru lirshem !
  Megjithate,babait te asaj mundet ti thoje qe je i martum dhe mbyllej muhabeti. Pastaj,u martove apo su martove mos e vrit menien se ne te dyja rastet prap pishman do bohesh.

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar SERAFIM DILO pėr postimin:

  Neteorm (24-01-2022)

 6. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-01-2022
  Vendndodhja
  Bruksel
  Postime
  6

  Pėr: Fobia e Dashurise!

  Jo mo vlla jam i ri 24 vjc ca thu

 7. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-01-2022
  Vendndodhja
  Bruksel
  Postime
  6

  Pėr: Fobia e Dashurise!

  Problemi qendron pse duhet ti bejne gjerat e sforcuara me tendenc !?

 8. #7
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,438

  Pėr: Fobia e Dashurise!

  S'ke pse te sforcohesh,ri i qete,se per tu martu e ke qe e ke. Te gjithe ata qe e kan honger dhe jan martu kan kujtu se kan dashuru lirshem,vetem me von e kan kuptu.

 9. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-01-2022
  Vendndodhja
  Bruksel
  Postime
  6

  Pėr: Fobia e Dashurise!

  nuk eshte problemi te martesa se dihet qe do martohemi 1 dite, por mua me duket e padrejt ta besh dicka me padeshire e partnerit me forc ne ato memente mu duk si bespreme pz se dii ca te them tjt por besoj se ka shum femra qe jane bes preme ne ndjenja,,binde ne fillim partnerin qe duhet kjo njohje dhe kur te marresh te drejten e partnerit per tu njohur atehere njie me familjen,,,,per mendimin tim kjo eshte me e drejta ... jo te besh skema e lojra se asnje nuk ti fal kto gjera

Tema tė Ngjashme

 1. Fobia dhe shenjat e saj
  Nga Davius nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 98
  Postimi i Fundit: 30-06-2010, 13:51
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-11-2009, 16:14
 3. Byzylyku i dashurisė
  Nga skender76 nė forumin Lojra dhe rebuse
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 19-06-2008, 19:25
 4. Hobia dhe Fobia
  Nga altin55 nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-12-2004, 11:25
 5. Ora e dashurisė pėr ty
  Nga ersjada nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 25-12-2003, 17:46

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •