Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 27
 1. #1
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,600

  AUDIO prgjimi +18 i Erion Veliajt/ Futbolli sht i vetmi ishull q nuk kemi nn kontroll

  Un jam kryetar bashkie dhe dua ta kontrolloj un futbollin. Futbolli sht nj nga dhomat e shtpis time. Futbolli sht i vetmi ishull q nuk e kemi nn kontroll’.

  Kto jan fjalt e Erion Veliajt q dje ka mbledhur n nj takim prfaqsues t shoqats rajonale t futbollit t Tirans.

  FSHF publikon audioprgjimin e Erion Velis me t ciln thot se vrtetohet presioni q bn kryebashkiaku Erion Veliaj pr t ndaluar rikandidimin e Duks.

  Nj fjalor prej rrugai e t fort lagjeje dhen ca momente si prokuror,” tha zyrtari i FSHF-s

  "N audioprgjim zri dgjohet kur thuhet: “Do shkojm tek Federate shqiptare e Futbollit pr ti br shurrn. Jo Uefa e Fifa t zbres por sikur Zoti dhe Muhamedi t zbresin nuk e ndalin dot luftn time. Un do t bj do gj pr tia nxir jetn ktyre me prokurori e SPAK. Edhe ne t duam t trhiqemi nuk trhiqemi dot se prokuroria sht vn n lvizje. Futbolli sht I vetmi ishull q na ka mbetur pa vn nn kontroll” tha me tej Zyrtari i Federats Shqiptare t Futbollit, Andi Verani.

  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 26-01-2022 m 02:57
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 2. #2
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,600

  Pr: AUDIO prgjimi +18 i Erion Veliajt/ Futbolli sht i vetmi ishull q nuk kemi nn kontroll

  Mesa duket procesi i pastrimit te parave do te shtrihet ne gjithe Shqiperine. E per ta ndermarre kete nisem, Lali Eri spikat me aftesite e tija per te prishur hapesira publike e fusha sportive per ti shnderruar ne gradaiela. Aftesi te rralla te cilat i vleresojne edhe mafiozet italiane kur kapen neper pergjime duke folur per Erion Veliajn.

  Ne nje moment te caktuar Veliaj me nje fjalor prej rrugai i referohet me k0qe cilitdo qe i del perpara ketij projekti. Dhe me sinqeritetin e nje k0qe-fiq-shitesi te dikurshem, e thote qartesisht se FSHF-ja eshte i vetmi organ te cilen rilindaxhinjte nuk e kane shtire ende ne dore!
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 3. #3
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,600

  Pr: AUDIO prgjimi +18 i Erion Veliajt/ Futbolli sht i vetmi ishull q nuk kemi nn kontroll

  Si mund t sillesh si rrot k*ri”– FSHF publikon audion e Veliajt duke shantazhuar dhe prdorur fjalor vulgar ndaj antarve t shoqats Tirana

  Drejtori i Departamentit t Komunikimit n FSHF, Andi Verani ka dal sot n nj konferenc pr mediet, ku ka akuzuar kryetarin e bashkis s Tirans Erion Veliajn, se ka prdorur nj fjalor t paprshtatshm n takimin e zhvilluar mbrmjen e kaluar me antart e shoqats Tirana.

  Ai ka publikuar edhe nj audio, ku Veliaj dgjohet t prdor nj fjalor fyes dhe vulgar ndaj t pranishmve por edhe ndaj FSHF-s.

  “Mbrmjen e djeshme, pak or prpara Asambles, n mnyr t beft dhe shum t papritur pr ju por jo pr ne, sht zhvilluar nj takim nga kryetari i Bashkis Tiran me disa antar t komunitetit t futbollit dhe t Shoqats Rajonale Tiran, ku msuesve t edukimit fizik dhe trajnerve t futbollit t rajonit t Tirans iu sht br nj listim i gjrave q duhet t bjn. Do jua vendos n dispozicion t gjith medieve n kt sall dhe t gjith medieve, ta ken gjith materialin n audio prej 27 minutash.

  I gjith materiali q nga ky moment do jet n dispozicionin tuaj, ka faza shum t rnda, fjalori sht i kryetarit t Bashkis s Tirans.

  Nj fjalor prej nj rrugai dhe si i fort lagjeje, n disa momente shfaqet edhe si prokuror.

  Disa akuza jan: ‘Nesr do mblidhemi n Parkun Olimpik t Tirans dhe do shkojm n FSHF pr t’u br shurrn’. Do ta dgjoni n materialin audio.”– tha Verani.

  Duket se publikimi i ksaj audio, vjen si kundrprgjigje pas bashkia e Tirans krkoi nisjen e nj hetimi ndrkombtar ndaj Armand Duks, ndrkoh q sot mbahen zgjedhjet pr kreun e ri t FSHF-s.

  Verani lexon disa nga fjalit e Veliajt q dgjohen n audio:

  ‘Jo UEFA dhe FIFA t zbresin, por edhe Jezusi dhe Muhamedi t zbresin nuk e ndalin luftn time.’
  ‘Un do bj do gj pr t’u nxir jetn ktyre me prokurori dhe me Spak.’
  ‘Nuk trhiqemi dot tani edhe po t duam, pasi prokuroria sht vn n lvizje’.
  ‘Ne i kemi bo**t prej hekuri’.
  ‘Futbolli sht i vetmi ishull q na ka mbetur pa vendosur n kontroll.’
  ‘Po mir mor Sul (i drejtohet Sulejman Mems, kryetarit t Shoqats Rajonale Tiran): Si ka mundsi q ju ka marr dinjitetin, ju ka marr burrrin?! Si mund t pres robi koq*t dhe t sillet si rrot k**i?! Ndrkoh q sht njeri i futbollit.
  ‘Nuk jemi kur*a q t fshihemi, jemi 40 burra q do shkojm n FSHF t’u bjm shurrn.’
  ‘E di q kan br disa veta kt gabim. Sot do e keni juristin dhe noterin n fund t salls, dhe do t firmosni.’
  ‘Votat tona jan sot ktu me noterin ton. Pasi t shpartallojm Tirann do ikim qytet m qytet.’
  ‘Jam kryetar Bashkie, dua ta kontrolloj un futbollin. Futbolli sht nj nga dhomat e shtpis time. Ju do mbshtesni n bllok kryetarin Prodani’.

  Linku ku ndodhet audio e plote:  PS: Urojme mos ta fshije linkun Acromax, pergjegjese per zhdukjen e cdo linku kritik ndaj qeverise aktuale
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 26-01-2022 m 02:58
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 4. #4
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,600

  Pr: AUDIO prgjimi +18 i Erion Veliajt/ Futbolli sht i vetmi ishull q nuk kemi nn kontroll

  E FUNDIT/ "Do t'i bjm shurrn, rrot ka.., si i pret robi koq.., nuk jemi kur..". Veliaj pranon audion dhe bisedn: U qndroj nj pr nj, ishte bised mes djemsh

  Reagim i Kryetarit t Bashkis s Tirans:

  "U qndroj nj pr nj atyre q kam thn n at palo prgjim t Federats s Futbollit, e cila n vend se t garantoj barazin e gars pr kreun e saj, angazhohet n prgjime dhe shantazhe pr llogari t beut t saj!
  Bashkia e Tirans sht aksionere e Klubit t Futbollit "Tirona", prandaj askush t mos ngatrroj prkatsin time n PS me prfshirjen time si aksioner n kt proces zgjedhor t manipuluar nga beu i FSHF-s, apo t nxjerr jasht konteksti nj bised djemsh, si n do fush futbolli para ndeshjes!
  "Pavarsia" e FSHF-s nuk mund t jet gjethe fiku pr nj mbret lakuriq q sht kthyer n neverin e aksionerve e dashamirsve t futbollit shqiptar, i cili thjesht nuk e ka plqimin ton si nj prej aksionerve."
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 5. #5

  Pr: AUDIO prgjimi +18 i Erion Veliajt/ Futbolli sht i vetmi ishull q nuk kemi nn kontroll

  Po nuk u shpegua aspekti ekonomik,se ku jane leket qe do te kapi Veliaj tek federata e futbollit,del si pakuptim i gjithe shantazhimi i Veliajt. Ideja qe PS dhe Veliaj e duan futbollin thjeshte per ta pasur nen kontroll eshte ide koti. Ne Shqiperi nuk egziston koncepi i mosfitimit material direkt,sidomos kur protestohet apo si ne kete rast kur shantazhohet.

 6. #6
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,600

  Pr: AUDIO prgjimi +18 i Erion Veliajt/ Futbolli sht i vetmi ishull q nuk kemi nn kontroll

  Padiskutim qe interesat financiare e degradojne diskutimin deri ne kete pike. Si vend i vogel qe jemi heret apo vone gjithka del ne drite. A zbulohen keto interesa mbas shpalosjes se programeve te kandidateve per FSHF-ne apo ne nje moment tjeter kjo ka me pak rendesi.
  Forma dhe menyra e shantazhit nga Veliaj e kthen ne nje engjell Duken, ndonese nuk eshte i tille. Kur nje kryetar bashkie te kercenon nepermjet tatimoreve, SPAK-ut, prokurorise, kjo verteton per te disaten here te kunderten e suksesit te reformes ne drejtesi qe qeveria & nderkombetaret prej kohesh e lavderojne…
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 7. #7

  Pr: AUDIO prgjimi +18 i Erion Veliajt/ Futbolli sht i vetmi ishull q nuk kemi nn kontroll

  Qe Veliaj te beje nje shantazh keshtu hapur patjeter qe ka ndonje afar te madh qe Duka po ja kundershton. Kercenimi me Spak-un eshte kthyer ne loje per te ngritur pazarin. Qe reforma ne drejtesi deri tani eshte deshtim kjo nuk diskutohet,eshte deshtim sepse e gjithe klasa politike eshte akoma e paprekur.

 8. #8
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,600

  Pr: AUDIO prgjimi +18 i Erion Veliajt/ Futbolli sht i vetmi ishull q nuk kemi nn kontroll

  Qesharake/ Veliaj bri foto me arbitrin e CAS pr t luftuar ndaj Duks, vet avokati nxjerr blof Veliajn: Kam ardhur pr tjetr arsye

  Avokati i njohur i t drejtsis ndrkombtare sportive Efraim Barak ka mohuar t ket ardhur n Tiran me ftes t kryebashkiakut Erion Veliaj. N nj postim n rrjetet sociale Veliaj publikoi nj foto me avokatin Barak dhe shkroi: Ishte knaqsi takimi me kryeavokatin e madh ndrkombtar t drejtsis sportive Efraim Barak. Si arbitr i CAS dhe nnkryetar i Komitetit Ligjor n UEFA, ai do t na ndihmoj t pastrojm futbollin shqiptar! Si bashkpronar t FK Tirans, Bashkia do bashkoj forcat me t gjith aktort q duan t pastrojn llumin q prej 20 vitesh ka zaptuar futbollin shqiptar!. Pra, sipas tij avokati Barak kishte ardhur n Tiran pr shtjen e futbollit.

  N fakt, vet avokati n nj intervist pr Euronews m pas von sht shprehur se nuk ka ardhur n Tiran me ftes t Veliajt apo pr t asistuar Bashkin e Tirans n t ashtuquajturn prplasje me FSHF-n, por ka ardhur tjetr arsye. Un jam ftuar t vij n Tiran nga Komitetit Olimpik Shqiptar pr t kshilluar dhe asistuar n draftimin e rregulloreve t reja pr themelimin final t Komisionit t Arbitrazhit Sporteve dhe pr sa di un kto rregullore duhet t prcaktohen nga KOKSH. Kemi qen n kontakt prej kohsh me prfaqsues t ktij institucioni pr t punuar mbi kt draft, tha Barak, i cili kur u pyet se far mendon pr problematikat e krijuara mes bashkis s Tirans dhe komunitetit t futbollit tha se nuk ishte n brendsi t ksaj shtjeje. Nuk kam asgj pr t thn pr kto mosmarrveshje. Nuk e di tamam se far jan kto mosmarrveshje, nuk e di se ku bazohen, tha ai, duke nxjerr blof Veliajn, i cili e kishte shitur ardhjen e Barak si konsulent pr t asistuar Bashkin Tiran n prplasjen me FSHF-n.

  Disa or von Veliaj nxitoi t ndryshonte postimin e tij n rrjetet sociale, duke nxjerr n shesh gnjeshtrn q kishte br dhe duke shkruar se Efraim Barak, si arbitr i CAS dhe nnkryetar i Komitetit Ligjor n UEFA, ai do t na ndihmoj me ekspertiz n krijimin e gjykats sportive KAS shqiptar. Nj tjetr blof i kryebashkiakut t Tirans mes shum autogolave q ka br ditt e fundit n betejn e tij me komunitetin e futbollit.

  Emri: 8D8857EA-81D4-4A22-BCAF-ACC3C1CBC2EE.jpg

Shikime: 20

Madhsia: 34.0 KB
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 9. #9

  Pr: AUDIO prgjimi +18 i Erion Veliajt/ Futbolli sht i vetmi ishull q nuk kemi nn kontroll

  Qe Veliaj eshte nje mashtrues kete e dine te gjithe. Problemi eshte se ne Shqiperi nuk ka mbetur nje i ndershem qe ti dali perballe ,prandaj ai vend ka mare fund. Ne ate vend opinioni publik duhet te zgjedhi midis klanit te Dukes dhe klanit te Veliajt por pa ditur arsyet e verteta.

 10. #10
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,058
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: AUDIO prgjimi +18 i Erion Veliajt/ Futbolli sht i vetmi ishull q nuk kemi nn kontroll

  Loja qe luan Duka eshte shume e piset, ka 2 dekada ne ate sport, cfare m... akoma do? lol

 11. #11

  Pr: AUDIO prgjimi +18 i Erion Veliajt/ Futbolli sht i vetmi ishull q nuk kemi nn kontroll

  Citim Postuar m par nga Neteorm Lexo Postimin
  Loja qe luan Duka eshte shume e piset, ka 2 dekada ne ate sport, cfare m... akoma do? lol
  E vertete. Por me thuaj nje person me pushtet ne ate vend qe nuk ka 2 dekada apo me shume. Ne kemi shembullin me te bukur,kemi shokun Sali qe ka qene sekrertar partie para 50-60 vjetesh dhe kerkon akoma te meret me politike,po ashtu edhe te tjeret si edhe Rama,Meta apo edhe Gjinushi me shoke. Pro po ta krahasosh Duken me shokun Sali dhe kompanin e shumteve ne ate vend, Duka duket si un i ri dhe modern.

 12. #12
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,600

  Pr: AUDIO prgjimi +18 i Erion Veliajt/ Futbolli sht i vetmi ishull q nuk kemi nn kontroll

  Citim Postuar m par nga Neteorm Lexo Postimin
  Loja qe luan Duka eshte shume e piset, ka 2 dekada ne ate sport, cfare m... akoma do? lol
  Cfare ka luajtur piset ne perballjen me Veliajn?
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 13. #13
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,600

  Pr: AUDIO prgjimi +18 i Erion Veliajt/ Futbolli sht i vetmi ishull q nuk kemi nn kontroll

  Me kt ritm, pas Federats, do krkojn edhe rrugn e Elbasanit

  Nga Alfred Lela

  Sikur asgj tjetr i tradhton babzia. T imentuar n pushtetin legjislativ, me shumic t qart parlamentare dhe n pushtetin ekzekutiv me qeveri pa pengesa legjislative, kjo shumic, q shihet me dyshim edhe pr fijet dhe ndikimin n pushtetin gjyqsor, i sht hedhur n gryk t vetmes gj q i ka mbetur jasht kontrollit, Federats shqiptate t Futbollit.

  T supozuar gjithashtu si shum t afrt me zyrtar t lart t Komunitetit mysliman, pas Federats u mbetet edhe Kisha katolike n Shqipri.

  Babzia jua hedh n er qllimet, edhe n i pain t mira.

  Babzia e tyre e bn edhe Armando Dukn t duket burr i mire, edhe n qoft m i keqi ndr burrat.

  Teknologjia e prdorur sht e njjta. N fillim furnizojn me informacione, ku e vrteta dhe e rrejshmja vallzojn ngjitur, gazetat, portalet dhete televizionet afr tyre, n prpjekje pr ta farktuar bindjen e opinionit me goditjen.

  M pas hidhen n faza t tjera t sulmit, si krcnimet, direkte ose jo, shantazhet e paketuara, por edhe fushata e hapur ku ndrthurin vrasjen karakteriale me dhunn terroriste.

  E gjith kjo turli i hidhet nj publiku t shushatur nga denduria e informacionit, ndrkoh q nuk sht aspak ai synimi i sulmeve verbale apo fizike. S pari, synohet rreshtimi i medias sipas krahve dhe, s dyti, ndikimi i procesit gjyqsor nse puna vjen deri aty.

  Pra, parashkruhet skenari, t paktn n 6 aktet e para dhe i mbetet nj dore, kinse t panjohur, autoriale, q shtyhet m shum nga rastsia e ogureve, ta marr vendimin. N fund, dihet se shija e aktit final anon gjithmon nga tragjikja.

  Duhet, n fakt, guxim i madh, apo ****, pr t prdorur fjalt e kryebashkiakut pr ta centruar skenar asisoj, duke hedhur brenda personazhe n dukje independent si rruga e Elbasanit, CIA, FBI, SPAK, e me radh.

  Ktu ose spekulanti politik del mbi politkanin ose ai nuk sht m i mir se ata q i prdor si pika reference n spekulime.

  Heshtja e institucioneve t referuara n regjistrimin e kryebashkiakut na thot se, t prmendurit, o jan indiferent, o t prfshir, ose idiot. Un do t preferoja kt t dytn, sepse indiferenca dhe idiotsia jan m vdekjeprurse se poshtrsia.

  Heshtja e tyre, ciladoqoft arsyeja, n fund mbetet poshtrsi. Pr arsye se furnizon me indiferencn e arbitrit rezervuarin ndrkoh deri n gryk t relativizimit. At shije tashm sunduese sipas s cils asgj nuk e ka efektin q duhet, sepse do gj sht si t tjerat.

  Nuk ka akte prgjegjsie sepse nuk ka m dallim mes s mirs e s keqes.

  sht nj breg ujt e t cilit nuk na ka lagur pr t disatn her. Prgjimet e Habilajve ishin halucinancione. Prgjimet e zgjedhjeve n Durrs e Dibr ishin deliberacione. Patronazhistt dhe rrogat ishin fiksione. E me radh.

  Kshtu po kalon nn mustaqet e SPAK-ut dhe t rrugs s Elbasanit, edhe ky mi i madh q bn xhiron e mbrmjeve nga Kryeministria n Bashki e varavingo. Dhe sht rritur ky mi. Ka vite q brtitet n Tiran watch out for the mice. Kaq shum her kaluan ata nn mustaqe, t patrazuar, sa jan rritur e br rats.

  Nj ngushllim nga e ardhmja thot: mos u merakosni mund tju vijn t marinuar nga Uashingtoni tet vite m von!
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 14. #14
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,058
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: AUDIO prgjimi +18 i Erion Veliajt/ Futbolli sht i vetmi ishull q nuk kemi nn kontroll

  Citim Postuar m par nga Duke_Of_Arberia Lexo Postimin
  Cfare ka luajtur piset ne perballjen me Veliajn?
  Ky njeri ka fituar nga posti qe ka dhe e ka krijuar aq mire klanin sa edhe i ndjeri Bashkim Fino e kishte te perballuar per ta zevendesuar.

  Te qendrojme tek pyetja jote, pse ti vertet mendon se kete e kane shantazhuar edhe akoma me keq i kane vendosur dinamitin ne shtepi?

 15. #15

  Pr: AUDIO prgjimi +18 i Erion Veliajt/ Futbolli sht i vetmi ishull q nuk kemi nn kontroll

  Citim Postuar m par nga Neteorm Lexo Postimin
  Ky njeri ka fituar nga posti qe ka dhe e ka krijuar aq mire klanin sa edhe i ndjeri Bashkim Fino e kishte te perballuar per ta zevendesuar.

  Te qendrojme tek pyetja jote, pse ti vertet mendon se kete e kane shantazhuar edhe akoma me keq i kane vendosur dinamitin ne shtepi?
  Bashkim Fino nga Duka nuk kishte asnje ndryshim.

  Dinamiti me shume propabilitet duhet te jete nje kunder-shantazh.

 16. #16
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,600

  Pr: AUDIO prgjimi +18 i Erion Veliajt/ Futbolli sht i vetmi ishull q nuk kemi nn kontroll

  Citim Postuar m par nga Neteorm Lexo Postimin
  Ky njeri ka fituar nga posti qe ka dhe e ka krijuar aq mire klanin sa edhe i ndjeri Bashkim Fino e kishte te perballuar per ta zevendesuar.

  Te qendrojme tek pyetja jote, pse ti vertet mendon se kete e kane shantazhuar edhe akoma me keq i kane vendosur dinamitin ne shtepi?
  Lazo te pyeta ku ka luajtur piset Duka me Veliajn? Mos i ik pyetjes, ose perndryshe mos u fut dhe ti si Lali Eri aty ku si takon..
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 17. #17
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,058
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: AUDIO prgjimi +18 i Erion Veliajt/ Futbolli sht i vetmi ishull q nuk kemi nn kontroll

  Me sa kam lexuar bashkia Tirane a eshte nje nder insitucionet qe financon me shume se cdo bashki tjeter mbi ekipet, duke krijuar ne terrene sportive..

  Dhe si e tille qe eshte ka te drejte te kerkoje llogari se ku jane leket (fondet) e uefes qe sponsorizohen qe te krijohen ambjente sportive per futbollistet.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Neteorm : 25-01-2022 m 16:43

 18. #18
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,600

  Pr: AUDIO prgjimi +18 i Erion Veliajt/ Futbolli sht i vetmi ishull q nuk kemi nn kontroll

  Citim Postuar m par nga Neteorm Lexo Postimin
  Me sa kam lexuar bashkia Tirane a eshte nje nder insitucionet qe financon me shume se cdo bashki tjeter mbi ekipet, duke krijuar ne terrene sportive..
  Terrenet sportive i kemi bere pallate, si edhe e pohojne mafiozet italiane per pastrimin e parave ne lidhje me Veliajn. Ne Tirane nuk gjen me sot trotuare e jo me fusha sportive.
  Po nejse, the qe Duka ka luajtur piset. Atehere per here te trete po te pyes ku e shikon ti lojen e piset te Dukes me Veliajn???
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 19. #19

  Pr: AUDIO prgjimi +18 i Erion Veliajt/ Futbolli sht i vetmi ishull q nuk kemi nn kontroll

  Eshte mashtrim berja e fushave sportive (mbase ka bere vetem ndonje kamp kaleto). Eshte mashtrim si krijimi i pyjeve dhe lulishteve. Fushat sportive i beri Rama dhe kush ishte para tije, te gjitha pallate,edhe te duash te besh sot ne tirane nje fushe sportive eshte e pamundur se nuk ka vend

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,383

  Pr: AUDIO prgjimi +18 i Erion Veliajt/ Futbolli sht i vetmi ishull q nuk kemi nn kontroll

  Te dy keta persona duhet te ishin futur ne burg prej shume kohesh, erion veliaj per vepren penale te shkaterrimit te kryeqytetit, ndersa armando duka per shkaterrimit e federates shqiptare te futbollit

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Unaza e Re/ Televizionet nn izmen e Erion Veliajt
  Nga Duke_Of_Arberia n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-11-2018, 20:54
 2. Prgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 18-02-2016, 10:02
 3. Rrembimi i Griselda Roshit zbulohet letra e Erion Veliajt per SHBA e BE
  Nga Mike Oldfield n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 26-06-2015, 13:28
 4. Pse Lvizja Mjaft sht me natyr masonike dhe pushteti okult pas Erion Veliajt
  Nga highlander... n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 06-12-2008, 17:05
 5. N Shqipri sht krejt i mundshm prgjimi
  Nga Brari n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-02-2006, 17:42

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •