Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-01-2022
  Postime
  1

  Pershendetje nga *Eglito*

  Pershendetje te gjithve dhe mire se u gjeta.
  Pase shume e shume vite u bera kurjoz nese ende vazhdonte ekzistenca e Albasoul.com

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar *Eglito* pėr postimin:

  Neteorm (21-02-2022)

 3. #2
  Zoti ėshtė Dashuri! Maska e NoName
  Anėtarėsuar
  01-03-2006
  Vendndodhja
  Doblibarė
  Postime
  2,193

  Pėr: Pershendetje nga *Eglito*

  Albasoul eshte plotesisht falas.. Prandaj miresevjen ne Forum!

 4. #3
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,058
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Pershendetje nga *Eglito*

  Miresevjen Eglito.

Tema tė Ngjashme

 1. Pershendetje
  Nga Ad'Anderseni nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 17-10-2021, 09:47
 2. Pershendetje
  Nga henri40 nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-02-2012, 09:48
 3. Pėrshėndetje !
  Nga BlooD_VenoM nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 27-07-2007, 13:32
 4. Pėrshėndetje !
  Nga machooo nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 29-06-2007, 18:46
 5. Pėrshėndetje
  Nga Nolird nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 24-04-2007, 06:46

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •